«Київстар» надав абонентам Beeline безлімітний інтернет за 1 гривню на день

2012-08-17 16:20 Нравится

Клієнтам Beeline стала доступна ще одна перевага – послуга безлімітного мобільного інтернету за 1 грн на день – «Інтернет без кордонів» від «Київстар».

Інноваційна тарифна пропозиція мобільного інтернету «Інтернет без меж», яким користуються клієнти «Київстар», тепер доступна і для клієнтів Beeline. З 16 серпня 2012 року всі абоненти-власники мобільних номерів з кодом 068 можуть отримувати безлімітний GPRS-інтернет, сплачуючи тільки абонентну плату – всього 1 гривню на день.

Послуга «Інтернет без кордонів» була введена в мережі «Київстар» в жовтні 2011 року для власників брендованих смартфонів «Київстар». На сьогодні цей унікальний тариф доступний всім користувачам передплачених тарифних планів компанії.

«Унікальність послуги «Інтернет без кордонів» у тому, що користувачі отримують безлімітний інтернет за безпрецедентно низькими цінами, зберігаючи при цьому свій номер телефону і звичний тарифний план. Таким чином, клієнт має свободу вибору і можливість регулювати свої витрати, поєднуючи вигідні ціни на голосові послуги в своєму тарифному плані за низькими цінами на безлімітний мобільний інтернет», - коментує розширення охоплення послуги Віталій Ворожбит, директор з розвитку бізнесу «Київстар» на масовому ринку .

Перше підключення послуги безкоштовне, друге і всі наступні — 10,00 грн за підключення. Замовити послугу можна, зателефонувавши за номером 477*154* (виклик) або набравши на своєму телефоні

*154*1# (виклик). Для перевірки статусу послуги потрібно набрати комбінацію *154# (виклик). Скористатися «Інтернетом без кордонів» можуть всі абоненти Beeline, попередньо налаштувавши на своєму мобільному пристрої точку доступу internet.beeline.ua.

Користуватись послугою можна перебуваючи на території Україні. Термін її дії не обмежений.

«Київстар» потурбувався, щоб усі клієнти отримували максимум сервісів за низькими цінами.

Всі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про «Київстар»

«Київстар» — оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» — досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Мережа широкосмугового інтернету (послуга «Домашній Інтернет) функціонує у 138 містах України. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» — поліпшувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.

З жовтня 2010 р. до складу об’єднаного «Київстар» — бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. — входять два українських телекомунікаційних оператора — ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»). www.kyivstar.ua, www.djuice.ua, www.beeline.ua

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама