Зелений туризм

2012-03-26 19:48 Подобається

Зелений туризм в Закарпатті ( ще відомий також як екологічний або сільський туризм) – це вид туризму, що дедалі стає популярнішим в нашому прекрасному краї, за час якого туристи та подорожуючі мають нагоду пізнати мальовничу природу, культуру, історію Закарпатського краю. Це також багато можливостей активного відпочинку, таких як рибалка. Покорення гірських вершин, походи у ліс, збирання грибів, малини, чорниці, інших ягід та лікарських рослин. Зелений туризм це прекрасна можливість відпочити від стихії шуму у великих містах, забути про проблеми щоденні клопоти, забути про негаразди, і просто насолоджуватися природою в екологічно чистій місцевості та оздоровлюватися цілющими водами та чистим гірським повітрям. Подорож та перебування в невеличких закарпатських містечках та селах - це можливість міським жителям долучитись до національної екзотики, етнографічних особливостей, відвідати унікальні пам'ятки дерев'яної архітектури та об'єкти, пов'язані з народними промислами - ткацтвом, вишиванням, гончарством, лозоплетінням, різьбленням по дереву, виноградарством, а також поринути в такий різноманітний світ життя місцевих жителів та культури.

Зелений туризм можна розглядати, як вид специфічного відпочинок у сільській місцевості, у приватних садибах. У сільських будинках, де проживання, харчування та обслуговування туристів забезпечує сільська родина. На даний момент, у всьому світі спостерігається поворот від масового, «пляжного» туризму до більш тихіших , спокійніших способів відпочинку. Привабливість цього виду туризму полягає в тому, що міські жителі можуть відпочити від обридлих номерів готелів і типових кімнат санаторіїв, від перенаселеній пляжної зони на морських курортах. Сільські садиби Закарпаття унікальні і неповторні. Це не п’ятизіркові готелі мегакласу, але будівлі, що відображають смак, характер місцевих жителів (старовинні, сучасні, комфортні і спартанські). Поживши в них кілька днів, Ви обов’язково відчуєте колоритність і стихію місцевих жителів . Ціни на житло в порівнянні з приморськими будиночками чи готелями, низькі. А якість обслуговування, комфорт не порівняти. Тут це все набагато краще, культурніше. Приємніше, та й в ставленні місцевих жителів до Вас ви завжди відчуєте доброзичливість та щирість. Кожен знайде відпочинок на свій смак. Приїжджаючи на відпочинок в Карпатах в приватний сектор, ви можете зняти кімнату або навіть цілий будинок, а в теплу пору року навіть влаштувати міні-кемпінг, «розбивши» власні палетки. Також можна проживати, відпочивати та лікуватися в санаторіях. Оздоровницях, але це буде значно дорожче.

Інфраструктура зеленого туризму в Закарпатті недорога, комфортна,ефективна і доступна. Сільська родина за певну плату із задоволенням прийме туристів, зручно їх розмістить, нагодує, надасть різні види послуг. Ви зможете не тільки відпочити і відновити сили в екологічно чистому регіоні, а й краще пізнати культуру, побут, традиції, кухню місцевого населення. Урізноманітнити відпочинок допоможуть екскурсії по краю. Відпочинок в Закарпатті можна поєднати з лікуванням (мінеральні джерела, термальні води, грязелікування, спелеотерапія тощо). Відпочинок в Карпатах привабливий протягом всього року: в теплу пору - це засмага, купання, збирання ягід, грибів і трав, сплави по річках, піші походи, верхова їзда, риболовля, в холодну - катання на гірських лижах, сноуборді, санках, полювання. Ну і звісно ж відвідування фестивалів та заходів яких пртягом року на території всього Закарпаття є дуже і дуже багато.

thumbnail
thumbnail
thumbnail

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама