Відпочинок в Закарпатті

2012-03-26 19:08 Подобається

На території Закарпаття існує надзвичайно багато способів та видів різноманітного відпочинку та приємного й корисного проведення вільного часу чи відпустки для людей різного віку, можливостей та примх.

Для любителів полежати та поніжитись під гарячими промінчиками яскравого закарпатського сонечка є можливість влаштувати такий спосіб відпочинку на берегах та пляжах річок, зокрема таких як Тиса, Боржава, Уж, Латориця, Тересва, Ріка та інші. А також на спеціально облаштованих пляжах коло озер. Наприклад в Берегівському районі це озера біля сіл Дийда (Дідово) та Великі Береги, біля міста Виноградів – зона відпочинку “Чорна гора”та “Едем” на Тячівщині.

Для тих, хто любить активний та рухливий спосіб відпочинку може взяти участь чи організувати для себе різноманітні походи по горах, а також здійснити підйом на найвищу точку України гору Говерлу. Ліси надзвичайно багаті дарами природи, тому для тих, хто любить прогулятися по лісу і спробувати знайти грибочки та лісові ягоди також буде чим насолодитися. Водойми Закарпаття багаті різними видами риби, тому для тих, хто вважає риболовлю справжнім відпочинком, (особливо для чоловіків) без своєї улюбленої справи також не залишаться.

Для любителів провести час на природі в колі близьких чи друзів, влаштувавши таким чином своєрідний пікнік. На території сонячного Закарпаття є також немало спеціально пристосованих для цього місць з чудовими краєвидами на гори чи рівнини, річки чи озера неповторного нашого краю. Саме на природі, на відкритому повітрі, готуються традиційні страви закарпатської та угорської кухні: бограч, боб-гуляш, токан та інші. Любителі кемпінгу чи ночівлі в палатках також можуть розкласти свої намети як в гірській так і рівнинній місцевості…

Щодо туристів, які відвідують наш край з метою побачити щось нове та ознайомитись з культурою найзахіднішої області України, мають можливість побачити безліч цікавого. Окрім мальовничих краєвидів, Закарпаття багате на величезну кількість пам’яток архітектури, зокрема замки, кілька десятків старовинних дерев’яних церков, а також в селах, де серед населення переважають угорці чи румуни є можливість побачити стилі будинків, де проживають люди національності цих країн, які насправді відрізняються від архітектури домівок, в яких живуть українці.

Велика кількість людей, які відвідують наш чарівний край, поєднують свій відпочинок з лікуванням. На території Закарпаття знаходяться 11 бальнеологічних оздоровниць (санаторіїв). Які щороку відвідують десятки тисяч українців та громадян інших країн. Кожен з них специфічний по-своєму і лікує різні види недуг та запобігає їх проявлянню. Лікуються люди в оздоровницях, отримуючи настанови та процедури від лікарів, і вживаючи, смачну та корисну мінеральну воду. Окрім санаторіїв, Закарпаття славиться своїми термальними мінеральними водами. Багатий ними, Берегівський район, Закарпатської області. В місті Берегово діє цілий спорткомплекс, на території якого розташований один великий та два маленьких (дитячих) басейни на відкритому повітрі з гарячою термальною водою. Басейни працюють цілий рік, тому любителі купання взимку, також матимуть свою насолоду, щоправда в теплій воді, а не крижаній.

Також хочемо запевнити Вас, що з проблемами проживання, ночівлі та харчування, Ви навряд чи спіткнетесь в будь-якому куточку Закарпаття, тому що туризм на Закарпатті розвивається шаленими темпами і місцеве населення саме зацікавлене в прийому туристів. А оскільки число таких зацікавлених, зростає, немов гриби у лісі після дощу, то створюється відповідна конкуренція, і ціни на прожиття не є високими. Радимо звернути Вам не це увагу…

Також, радимо кожному користувачеві ознайомитись з кожним меню нашого сайту, а особливо з розділом «7 чудес Закарпаття», Ви можете ознайомитись з неймовірно чарівними та прекрасними місцями, які варто оглянути в нашому краї, і, що найголовніше, де можна відпочити.

thumbnail
thumbnail
thumbnail

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама