Перша квітка сакури в Ужгороді знову визначить людину року

2012-03-25 13:08 Подобається

Хто першим побачить квітку сакури... той стане "Людиною 2012 року". "Турінформ Закарпаття" спільно із сайтом Zaholovok.com.ua оголошує конкурс: чекаємо від Вас повідомлення з фото про першу розквітлу цьогоріч квітку сакури на електронну адресу сайту: [email protected].

Минулого року першим, хто повідомив закарпатців про цю радісну новину, став ужгородець Валерій Рибачук, який передав інформацію та фото про те, що на вулиці Митній в Ужгороді розквітли перші квітки сакури.

Згідно з японським звичаєм, його було оголошено "Людиною року-2011".

Про стан бутонів сакур на вулицях та скверах міста Ужгорода в режимі реального часу інформацію також можна подивитися на сайті "Турінформ Закарпаття", а цікаві матеріали про сакури можна прочитати на сайті "Колиба"

екаємо всіх на Дні цвітіння сакур в Ужгороді, які триватимуть з 15 квітня по 2 травня!

До речі, людина року-2010 — Володимир Білонка — розповів оригінальну закарпатську версію про появу сакур в Закарпатті.

Закарпатська легенда про появу сакур в Ужгороді

Везли якось японці австрійському імператорові Францу-Йосипу І сакури в подарунок. Оскільки дорога їхня пролягала через Закарпаття, довелося делегації заночувати в Мукачеві.

Звісно ж, Мукачевом миттєво розійшлася вістка, що везуть японці з собою партію якоїсь загадкової надзвичайно цінної вишні. Тому зовсім не дивно, що уночі частину саджанців у японців вкрали місцеві закарпатці і пізніше відвезли на продаж до Ужгорода, де й продали їх успішно ужгородцям під виглядом фруктових дерев.

З тих пір і росте сакура в Ужгороді і радує око та душу, але не тіло, оскільки плодів від неї ужгородці так ніколи й не дочекалися.

Тож чекаємо на людину року-2012!

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама