Традиційний фестиваль виноградарів-виноробів

2012-03-21 19:11 Нравится

6 травня в місті Виноградові відбудеться ІХ традиційний фестиваль виноградарів-виноробів «Уґочанська лоза», який започаткований Виноградівською районною державною адміністрацією і покликаний сприяти популяризації туристичного потенціалу, відновленню традицій виноградарства та виноробства, розвитку народного мистецтва краю. Основна мета фестивалю – збереження етнічної самобутності району.

У програмі фестивалю:

• Проведення експрес-навчання з приватними виноробами краю по очистці вина в домашніх умовах за допомогою бентонітової глини;

• Проведення попередньої професійної дегустації взірців вин, виготовлених приватними виноробами, з визначенням кращих у різних номінаціях;

• Проходження театралізованої колони центральними вулицями міста Виноградова;

• Концертна програма за участю художніх колективів району, області та гостей;

• Організація виставкових «Сільських дворів», де можна ознайомитися з символікою та історією села, скуштувати страви національної кухні, переглянути виставку творів народних умільців, взяти участь у народних забавах.

Готується до друку збірник народних рецептів традиційних страв, якими пригощатимуть гостей фестивалю кращі сільські куховари району.

Запрошуємо взяти участь у фестивалі приватних виноробів, колективи художньої самодіяльності, органи місцевого самоврядування, приватних підприємців.

Контактні телефони: (03143) 21758, 22773

До конкурсу на краще вино допускаються вина, виготовлені приватними виноробами. Дегустаційна комісія залишає за собою право перевірити наявність окремого сорту вина у винороба в кількості не менше 50 літрів. Кожен взірець, який дістане схвальну оцінку професійної дегустаційної комісії, отримає комплект фірмових етикеток на пляшки для реалізації в день фестивалю.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама