Зніматимуть Світанок у 3D-форматі. За режисерський пульт стане Білл Кондон, відомий як автор кіномюзиклів Чікаго та Дівчата мрії. Відомо, що у фінальному фільмі у Белли та Едварда народиться донька, наділена надприродними здібностями. Швидше за все, дівчинку намалюють з допомогою компютерних технологій. А чергова, третя стрічка з циклу Сутінки - Затемнення, нагадаємо, зявиться на українських кіноекранах 7 липня.
Додати новини
Реклама
Реклама
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
Питання і відповіді
-
13:14
Будемо знімати заказуху кіно про один медичний комплекс, але повний... (Dyd)
- 15:33
- 14:04
-
09:56
Жениться я надумав... Що думаєте про це Ви? ))) (Chudchik81)
- 12:25
-
Выпускных экзаменов в украинских школах больше...Інше2009-12-16 18:15
-
РПЦ осуждает суррогатных детей Галкина и ПугачевойШоу-бiзнес2013-10-08 11:55
-
Новая власть увеличит пенсионный возраст на 5 летФiнанси2010-03-23 09:15
-
Кабмин изменит упрощенную систему налогообложенияФiнанси2010-04-23 10:10
-
Как долго Украина пробудет в снежной ловушке?Общие новости2010-12-18 12:32
Зараз коментують
Всі-
Alex UA 1 років., 9 міс. томуЛента новостей https://telegra... -
Themis Феміда 1 років., 9 міс. томуВидалено. -
Марічка 2 років., 3 міс. томуПошёл ты найух, красивый -
андріївна 4 років., 4 міс. томуДай Боже нашим хлопцям сили і наснаги! -
4 років., 4 міс. тому.. так ваше лицо ни разу... в кровь не было... -
Gyliya Sylim 4 років., 5 міс. томуКласс -
"Старый" Zp. 4 років., 5 міс. томуХорошая тема. Уже озвучили её и на нашем укрТВ... -
4 років., 5 міс. томуПросто у тварей признать сою не сильность нет мочи
сутінки найкращий романтичний фільм у світі
удалите на*** этот сайт
М-да ваші Сутінки брєд повний.
Я навіть 20 хв. першої частини не ввитримав!
Так нудно. Про тих вампірів.
вони якісь тупі дібіли і кіно для таких))
Я навіть 20 хв. першої частини не ввитримав!
Так нудно. Про тих вампірів.
вони якісь тупі дібіли і кіно для таких))
Сутінки лайно
))))
Сайт говно и таких сайтов наёбщиков ещё дохуя люди на этом сайте создатели евреи
И где Я четвертый????х*ёвый сайт((((((
сутінки це клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
варпіи
Сумерки параша
противно дивитися, а пила 6 то тєма
кіно оболдеть супер
супер сутінки пітримую))
сутинки супер пупер
сутінки клас
сутінки гівно
Ти олень
підтримую. (на останній примьєрі заснув)) ги ги туфта
точно не правда
неправда
сам ти гівно0о
неправда!
СУТІНКИ супер!
Сутінки класне кіно
Сутынки це супер
це просто Кайф
Це лайно лайном....Ще би сказали що "Дневники вампира" крутий серіал.
Лайно це все,гіршого придумать не можливо
всі фото клас крім однієї
всі фото клас крім однієї