Біля берегів Єгипту в Червоному морі загорівся пасажирський пором, на борту якого перебували 1230 осіб.
Пасажири поспіхом залишали судно, рятуючись на шлюпках і катерах. За останными даними, всі люди врятовані та доставлені на берег, постраждалих немає.
За деякими повідомленнями, більшість пасажирів - громадяни Єгипту, що працюють за кордоном. Один з російських туроператорів повідомив, що на борту порома могли перебувати до 50 росіян.
Пором "Пелла" (Pella) курсував між йорданським портом Акаба і єгипетським Нувейба.
За даними рятувальної служби, займання сталося в гаражному відсіку, коли пором вийшов з Акаби.
Екіпаж подав сигнал лиха і повідомив, що гаражний відсік вигорів практично повністю. У рятувальній операції брали участь єгипетські військові.
Нагадаємо, на початку жовтня на півдні Єгипту затонув прогулянковий катер з туристами. Шістьох людей вдлалося врятувати, 10 загинули.