Вчені заявили, що COVID-19 торкнеться всього населення Землі - Bloomberg

2021-09-13 20:45 Нравится

COVID-19 торкнеться практично всього населення Землі, інформує Радіо Свобода з посиланням на видання Bloomberg. За оцінкою експертів, очікувати повернення до нормального життя не варто, поки людство в цілому або не перехворіє, або не прийметься від коронавируса.

При найгіршому розвитку подій вакцини можуть перестати діяти проти нових штамів.

Черговий глобальної спалаху варто очікувати восени - взимку, вважає Майкл Остерхолм, директор американського центру досліджень інфекційних захворювань і політики в Міннесотського університету і радник президента США. Експерти вважають, що вірус не відступить, поки 90-95% населення Землі не набуде імунітет в результаті хвороби або прищеплювальної кампанії.

П'ять добре задокументованих епідемій грипу за останні 130 років дають уявлення про те, як може розвиватися пандемія COVID-19, говорить Лоун Симонсен, епідеміолог і професор наук про здоров'я в датському університеті Роскилле. Найтриваліша глобальна спалах грипу тривала 5 років, і тоді світ за 2-3 роки подолав дві-чотири хвилі цієї інфекції. Коронавірус розповсюджується стрімкіше - до кінця другого року пандемії світ перебуває в середині третьої хвилі, каже епідеміолог.

Уявлення про те, що віруси з часом автоматично стають слабкішими, щоб уникнути знищення популяції їх носіїв, помилково, підкреслює епідеміолог. Хоча нові мутації не завжди небезпечніше, ніж їх попередники, пандемії згодом можуть стати смертельніша.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама