Шмигаль анонсував зміни правил карантину

2021-09-13 15:00 Нравится

Зміни дозволять ефективно стримувати поширення коронавируса і зберегти економічну активність, впевнені в Міністерстві охорони здоров'я.

Кабмін найближчим часом затвердить зміни в "карантинне" постанову. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє урядовий портал в понеділок, 13 вересня.

За даними Міністерства охорони здоров'я, за останній тиждень кількість нових випадків захворювання зросла на 6 тисяч, а кількість госпіталізацій - на 1,5 тисячі. Високі темпи поширення інфекції спостерігаються в Чернівецькій, Волинській, Львівській та Тернопільській областях. У цих регіонах також швидко зростає завантаженість ліжок з киснем, а кількість госпіталізацій за тиждень збільшилася на 60%.

У зв'язку з цим МОЗ пропонує, щоб обмеження жовтої і червоної зони епідемічної небезпеки не поширювалися на ті заклади господарювання, в яких колектив і відвідувачі мають COVID-сертифікат, що засвідчує вакцинацію, дійсний протягом 72 годин негативний ПЛР-тест або довідку про перенесеної протягом останніх кількох місяців коронавирусной хвороби.

"Це дозволить ефективно стримувати епідемічну ситуацію та зберегти економічну активність", - запевнив міністр Віктор Ляшко.

У свою чергу Шмигаль наголосив на важливості вакцинації вчителів, щоб убезпечити дітей від хвороби під час навчання.

"Надзвичайно важливо прискорити темпи вакцинації вчителів та інших працівників навчальних закладів. Профільні міністерства повинні активно пропрацювати цю тему з регіонами, адже вже найближчим часом країна перейде в жовту зону", - додав прем'єр.

На нараді учасники також обговорили питання дотримання санітарних норм і протидії підробці COVID-документів. МВС відновило перевірки на дотримання карантину, а також має намір перевіряти справжність сертифікатів вакцинації. Нацполіція відстежує сайти, з яких здійснюється фальсифікація документів.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама