Володимир Зеленський: Україна - не Афганістан, в 2014-му ми були одні і Росія не змогла захопити нас

2021-09-13 08:27 Нравится

Україна з 2014-го року не дозволяє Росії окупувати себе, тому некоректно порівнювати її з Афганістаном. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю журналісту CNN Фаріду Закарії, який запитав, турбується він, що США залишать Україну, так само як вони залишили Афганістан.

"По-перше, я вважаю, що некоректно порівнювати Україну з Афганістаном. Крім того Україна не так сильно залежить від США, як Афганістан. І я впевнений, що неможливо за 5-6-7 днів окупувати таку географічно велику країну з такою кількістю населення , як Україна ", - сказав Зеленський.

Закарія нагадав Зеленському слова секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева, який заявив, що Україна повинна розуміти, що США залишать Київ, так само як вони залишили Кабул.

Зеленський в свою чергу нагадав журналісту про 2014 рік, коли Україна опинилася одна проти російських окупантів, ніхто не підтримував її, в українців не було зарубіжної військової техніки, тільки своя, не було іноземних військових - тільки громадяни України.

"У нас піднялася хвиля волонтерів, добровольчі батальйони - люди, які об'єдналися, щоб, як громадяни, захистити свою країну. Більше нікого не було. Так що ні за чотири дні, ні за вісім років Росія не змогла захопити нас. Російська армія - НЕ армія Талібану, це одна з найсильніших армій у світі. Але ми відстоюємо свою державність і незалежність своєї економіки ... що значить - піти з України? Я вважаю, що навпаки, США повинні збільшувати свою присутність в Україні ", - сказав Зеленський.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама