Вперше за 25 років UFC® обрав партнером український горілчаний бренд

2018-10-20 18:47 Нравится

UFC — найвідоміша в світі організація зі змішаних бойових мистецтв. Шалений успіх першого одноденного бою перетворив бренд на глобального лідера MMA. Штаб-квартира UFC розташована у Лас-Вегасі, а бої проходять по всьому світу. Лідеру українського горілчаного ринку Nemiroff вдалося підняти Україну на цей рівень — у якості першого за 25 років історії партнера UFC у категорії Official Vodka Partner,

Щорічно глядачі понад 1 мільярду телевізійних трансляцій 40 різними мовами

у більш ніж 160 країнах дізнаються про український бренд, визнаний гідним ексклюзивного спонсорства UFC у новій категорії Official Vodka Partner. За умовами контракту про співробітництво, Nemiroff як офіційний горілчаний партнер отримує інтегровану присутність бренду у всесвітньо відомому октагоні UFC на всіх заходах.

«Ми дуже раді, що Nemiroff приєднується до нас у якості першого в світі партнера в категорії горілки. Алкоголь та міцні напої продовжують залишатися важливою складовою нашого спонсорського бізнесу, а глобальна популярність Nemiroff допоможе зростанню бренда UFC та ММА в усьому світі», — прокоментував початок партнерства з українським брендом Пол Асенсіо (Paul Asencio), старший віце-президент UFC з питань глобального партнерства.

Докладніше

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

У вас есть долги за коммунальные услуги(газ, электричество и др) за прошедший год?

Реклама