2014-2019 рік. Військове положення або військова диктатура?

2018-09-22 12:28 1 Нравится

2014-2019 рік.

ВІЙСЬКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ АБО ВІЙСЬКОВА ДИКТАТУРА?

Що очікує Україну як державу? Чи здогадуються жителі цієї країни про те, що відбувається насправді?

Прийшов час «Евроштатовской моделі» менталітету замість нашого «Ага», «Шо», «Йес», «Окей».

На жаль, люди стали рідко читати. Навіть історію свого держави не вивчаєте, а не те що історію Світу. Слухати в Інтернеті Вам не цікаво? А ось дивитися картинки або коротке відео - це куди б не йшло.

Так давайте почнемо з картинок і коротких коментарів.

  1. Карл XII - Шведський король 1709 рік - Полтава, Мазепа - жовто-блакитні пов'язки на руках у наших козаків (щоб під час битви їх не поплутали).

  1. УНР – 1918 рік.

  1. «Нахтігаль »в перекладі на українську мову «Соловейко» створено в Німеччині з українців. Диверсійно-каральний підрозділ. Ці карателі відрізнялися високою жорстокістю. На передовій вони ніколи не були. Вішали людей, розстрілювали, спалювали живцем дітей, людей похилого віку, всіх, нікого не жаліючи. І Бабин Яр - це теж їх рук справа.

30 червня 1941 року у Львові - ОУН Бандери. Єврейський погром.

З 21 листопада 2013 року Майдан.

I. Козацькі сотні! (Козаки)

II. Історія виникнення бійців майдану і підготовка в таборах Західної України. (15-20 років тому)

III. Куратори і керівники спец. служб країни.

IV. Фінансування (як В.І. Леніна, Адольфа Гітлера та інших історичних героїв).

Фінансування повстанського руху на Україні?

Сьогодні легко знайти достовірні джерела інформації в Інтернеті.

Євромайдан - https://ru.wikipedia.org/wiki/Евромайдан

(Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії)

Хроніки євромайдан і його активності

21 листопада 2013 року - Революція гідності.

Микола Азаров - Укладення угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Наївно вважати, що євромайдан встав на рішення Кабінету Міністрів відмовитися від євроінтеграції!

За два роки нарощування подій Майдану зафіксовано 328 тисяч масових заходів, в яких взяли участь понад 100 млн. Чоловік. І в цих подіях порядок забезпечували співробітники «Беркута» (з інтерв'ю Міністра МВС Захарченка). Скільки ж людей було втягнуто в це, на перший погляд, добру справу? Але ніхто і не підозрював, що це просто маса - «м'ясо» попереду «повзе паровоза». А хто і що стояло за цим?

Наші рідні спецслужби, які готують років так це 15 назад численну молоду ідеологічну гвардію. І діючий президент про це знав. Але тільки він сподівався, що це його народний резерв. Ось так в цій країні завжди процвітав «беспредел».

А сьогодні він дав хороші плоди, якими можна вдавитися або захлинутися кров'ю.

Гімн України

Непогано було б уважно його прочитати і задуматися! Чи всі ми Українці нащадки козацького роду? А якщо ТАК? Те де наш «Богдан» (Богом даний). Хто ще не навчився думати самостійно і робити висновки для нащадків свого роду, вчіться поки не пізно. Український народ поїдає іржа Евроштатовского менталітету. Ми втрачаємо ім'я: держава!

«А ми Розлізлися межи людьми, Мов мишенята!» Тарас Шевченко

У 2015 році я звертався до Національної Ради Козаків України та козацькому народу і до пана Рабиновичу з проханням якщо не очолити, то хоча б профінансувати створення в рамках правого поля народний контроль за виконанням конституційних вимог Збройними Силами, правоохоронними органами та прокуратурою України. Поки це дозволяє закон (N 975-IV від 19 червня 2003 року Документ 975-15, чинний, поточна редакція — Редакція від 26.10.2014, підстава 1697-18)

І сьогодні, Я Badi * звертаюся до всіх сильних світу цього, з тим же проханням: Будь ласка розгляньте цю пропозицію, адже воно стосується кожного з нас, хто переконаний, що він козак!

І Рабиновича, і Мороза, і Бойко, і борця за імпічмент президента Саакашвілі. Адже справа зовсім не в політиці, а в жаху, який насувається на нашу країну.

«А ще поганше на Украйні Дивитись, плакать — і мовчать!» Тарас Шевченко

Громадяни у кого ще з тих років залишилися честь, розум і совість включайтеся в вируючу кров'ю життя країни.

Честь людини на його обличчі, а честь народу в його традиціях.

Козацьке братство лицарі України - почуйте мене!

Звернення до національної Ради козаків України

2015-07-16 16:30

Шановні члени ради козацького народу України. Публічно звертаюсь до Вас, з пропозицією створення Демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави. Де згідно закону України «Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави» є захист національних інтересів України, затвердження і зміцнення конституційних засад демократичної правової держави у сфері ці вільно військових відносин, забезпечення прав і свобод людини та відповідно до міжнародних зобов’язань, взятих Україною, визначає правові засади організації й здійснення демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України та іншими утвореннями відповідно за Закону України військовими формуваннями, а також над правоохоронними органами держави.

Пропоную визначити основні терміни: наведенні у цьому законі вживання у такому значенні:

1)цивільно-військові відносини стаття №2 визначає основні завдання цивільного контролю.

2)Розділ V. ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ НАД ВОЄННОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВИ. Стаття №19. Участь громадян у здійсненні контролю

Розділ I

ОСНОВИ ДЕМОКРАТИЧНОГО ЦИВІЛЬНОГО КОНТРОЛЮ НАД ВОЄННОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ І ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВИ

Стаття 1. Визначення основних термінів

цивільно-військові відносини - сукупність правових взаємовідносин між суспільством та складовими частинами Воєнної організації держави, які охоплюють політичні, фінансово-економічні, соціальні та інші процеси у сфері національної безпеки і оборони;

Воєнна організація держави - охоплена єдиним керівництвом сукупність органів державної влади, військових формувань, утворених відповідно до Конституції ( 254к/96-ВР ) і законів України, діяльність яких перебуває під демократичним контролем суспільства і відповідно до Конституції та законів України безпосередньо спрямована на вирішення завдань захисту інтересів держави від зовнішніх та внутрішніх загроз;

правоохоронні органи - державні органи, які відповідно до законодавства здійснюють правозастосовні або правоохоронні функції;

демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією та правоохоронними органами держави (далі - цивільний контроль) - комплекс здійснюваних відповідно до Конституції ( 254к/96-ВР ) і законів України правових, організаційних, інформаційних заходів для забезпечення неухильного дотримання законності й відкритості в діяльності всіх складових частин Воєнної організації та правоохоронних органів держави, сприяння їхній ефективній діяльності і виконанню покладених на них функцій, зміцненню державної та військової дисципліни.

Стаття 2. Основні завдання цивільного контролю

Цивільний контроль має забезпечувати:

пріоритет політичних підходів до вирішення питань військового будівництва, спрямування діяльності всіх складових частин Воєнної організації та правоохоронних органів на реалізацію визначених засадами внутрішньої і зовнішньої політики завдань у сфері національної безпеки і оборони, правоохоронної діяльності з метою становлення і розвитку громадянського суспільства та зміцнення конституційного правопорядку в державі, здійснення визначених Конституцією України ( 254к/96-ВР ) функцій у сфері національної безпеки, оборони та зміцнення громадського порядку;

дотримання законності в діяльності всіх складових частин Воєнної організації та правоохоронних органів держави;

підтримання політичної стабільності в суспільстві, створення умов, які унеможливлюють використання Збройних Сил України та інших військових формувань, правоохоронних органів для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності, а також в інтересах окремих осіб, політичних партій, громадських організацій;

попередження та недопущення порушень конституційних прав і свобод, захист законних інтересів громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України, та у правоохоронних органах, осіб, звільнених з військової служби, а також членів їхніх сімей;

своєчасне, повне і достовірне інформування органів державної влади та суспільства про діяльність Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів, забезпечення її відповідності вимогам Конституції ( 254к/96-ВР ) і законів України, нормам міжнародного права, реальній військово-політичній і криміногенній обстановці, завданням забезпечення надійної оборони і безпеки держави, зміцнення громадського порядку.

Розділ V. ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ НАД ВОЄННОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ І ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВИ

Стаття 19. Участь громадян у здійсненні контролю

Громадяни України беруть участь у здійсненні цивільного контролю над Воєнною організацією держави та правоохоронними органами як через громадські організації, членами яких вони є, через депутатів представницьких органів влади, так і особисто шляхом звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та його представника у справах захисту прав військовослужбовців або до іншого державного органу в порядку, визначеному Конституцією України ( 254к/96-ВР ) та Законом України "Про звернення громадян" ( 393/96-ВР ).

Громадським організаціям, зареєстрованим у встановленому порядку, гарантується відповідно до Конституції України ( 254к/96-ВР ), цього Закону і статутних положень можливість:

запитувати та отримувати в установленому порядку від органів державної влади, у тому числі від органів військового управління, інших організацій, підприємств і установ, що належать до Воєнної організації держави, правоохоронних та інших органів інформацію, яка не містить державної таємниці, з питань діяльності Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронної діяльності;

проводити громадську експертизу проектів законів, рішень, програм, представляти свої висновки і пропозиції відповідним державним органам для врахування в ході реформування Збройних Сил України, інших складових частин Воєнної організації та правоохоронних органів держави;

брати участь у громадських дискусіях та відкритих парламентських слуханнях з питань реформування і діяльності Збройних Сил України, інших ланок Воєнної організації та правоохоронних органів держави, проблем правового і соціального захисту військовослужбовців, членів їхніх сімей;

знайомитися з умовами служби, життя і побуту військовослужбовців;

через суб'єктів права законодавчої ініціативи виступати із законодавчими ініціативами в галузі військового будівництва, правоохоронної діяльності, соціального захисту військовослужбовців, пенсіонерів та членів їхніх сімей.

Президент України

Л.КУЧМА

19 червня 2003 року

N 975-IV

Документ 975-15, чинний, поточна редакція — Редакція від 26.10.2014, підстава 1697-18

Генерал Армії козацтва Ю.Бокій

козак - посв. №55000028

aku.gov.ua@i.ua

19 листопада 2017 р.

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы выборы Президента Украины состоялись в ближайшее воскресенье, за кого отдали бы голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама