ОТП Банк впровадив тендерну гарантію «Миттєва» без обмежень

2018-08-14 19:50 1 Нравится

ОТП Банк розширює можливості в оформленні тендерних гарантій для участі в публічних державних закупівлях - відтепер тендерна гарантія «Миттєва» стає доступною всім категоріям клієнтів, незалежно від річного обігу.

За оновленими умовами, спрощена процедура оформлення тендерної гарантії для українських підприємств передбачає:

 • відсутність застави;
 • відсутність поруки;
 • рішення за 2 години;
 • онлайн-оформлення та отримання;
 • фіксовану вартість;
 • мінімум документів;
 • сума ліміту на гарантії – до 200 тис. грн для юридичних осіб
 • до 100 тис. грн для фізичних осіб-підприємців.

  «ОТП Банк прагне зробити фінансове життя своїх клієнтів комфортним, а банківські інструменти - зручними, тому ми продовжуємо впроваджувати прості, швидкі та беззаставні продукти, які об’єднує один великий термін - «миттєві». Тендерна гарантія «Миттєва» стала вже третьою пропозицією після овердрафту «Гостинний» та агрокредиту «Миттєвий». Великий попит на цю послугу з першого дня спонукав нас розширити доступ до цього інструменту для всіх сегментів клієнтів», - зазначила Ольга Волкова, директор Департаменту корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП БАНК».

  Про інші пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

  АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

  В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Виталий Рудь2018-08-30 19:13

  Это очень хорошие новости, конечно же. Сам когда-то оформлял кредиты в этом Банке. Но в последнее время все чаще беру займы на , потому что там проценты относительно не высокие и процедура оформления очень простая. даже из дому выходить ненужно. Все в онлайн режиме происходит.

  Добавить новости
  Реклама

  Опрос

  За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

  ГолосоватьРезультатыАрхив
  Реклама