ДПІ у Центральному районі м.Дніпра

2017-11-28 18:22 Подобається

Які наслідки для суб’єкта господарювання, якщо упущено реєстрацію платника ПДВ?

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє , що відповідно до п.181.1 ст.181 Податкового кодексу України ( ПКУ) якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених ст. 183 ПКУ, крім особи, яка є платником єдиного податку першої - третьої групи.

При цьому згідно з п.183.1 ст.183 ПКУ будь-яка особа, що підлягає обов’язковій реєстрації як платник податку, подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву.

При обов’язковій реєстрації особи як платника податку реєстраційна заява подається до контролюючого органу не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій, визначеного у ст.181 ПКУ (п.183.2 ст.183 ПКУ).

Пунктом 183.10 ст. 183 ПКУ передбачено, що будь-яка особа, яка підлягає обов’язковій реєстрації як платник податку, не подала до контролюючого органу реєстраційну заяву, несе відповідальність за не нарахування або несплату податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.

Згідно з п. 201.8 ст. 201 ПКУ право на нарахування податку та складання податкових накладних надається виключно особам, зареєстрованим як платники податку в порядку, передбаченому ст. 183 ПКУ.

Отже, особа, яка не подала своєчасно заяву на реєстрацію платником ПДВ, але при цьому підлягала обов’язковій реєстрації, не має змоги самостійно сплатити до бюджету суму податку, нараховану до моменту її реєстрації як платника ПДВ.

Запрошувати до податкової будуть по новому

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє, що 15.09.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 18.07.2017 № 644 «Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до контролюючого органу», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.08.2017 за № 967/30835.

Згідно з п.п. 20.1.1 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право запрошувати платників податків, зборів, платежів або їх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів, платежів, дотримання вимог іншого законодавства, у тому числі законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи.

Порядок надсилання повідомлень про запрошення платників податків, встановлено ст. 42 Кодексу не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення, в яких визначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платників податків або представник платника податків.

Наразі, повідомлення про запрошення платника податків може бути надіслано електронною поштою, але без корінця.

З текстом Наказу № 644 можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ – ПЛАТНИКАМ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ТРЕТЬОЇ ГРУПИ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЗВІТНОСТІ ЗА 9 МІСЯЦІВ П.Р. НЕОБХІДНО ВИКОРИСТОВУВАТИ НОВУ ФОРМУ ДЕКЛАРАЦІЇ

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє, шо наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 № 369 «Про затвердження Змін до наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року № 578» (далі – Наказ № 369), який вніс зміни до форми Податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи), набув чинності 05.05.2017

Відповідно до п. 296.3 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

Форми податкових декларацій платника єдиного податку, визначені пп. 296.2 - 296.3 ст. 296 ПКУ, затверджуються в порядку, встановленому ст. 46 ПКУ (п. 296.9 ст. 296 ПКУ).

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал (п. 294.1 ст. 294 ПКУ).

Згідно з п. 46.6 ст. 46 ПКУ якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених ст. 50 ПКУ), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку (п. 50.1 ст. 50 ПКУ).

З огляду на зазначене нова форма Податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи) (в редакції Наказу № 369) буде використовуватись юридичними особами – платниками єдиного податку третьої групи для складання звітності за 9 місяців 2017 року, у тому числі і для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди починаючи з 01.10.2017.

Які передбачені пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

ДПІ у Центральному районі м. Дніпра повыдомляє, що відповідно до п.п. 266.3.1 п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

Підпунктом 266.4.1 п. 266.4 ст. 266 ПКУ передбачено пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а саме: база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), – на180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

Згідно з п.п. 266.4.2 п. 266.4 ст. 266 ПКУ сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями).

Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів.

Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюються залежно від майна, яке є об’єктом оподаткування.

Органи місцевого самоврядування до 25 грудня року, що передує звітному, подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості рішення щодо ставок та наданих пільг юридичним та/або фізичним особам зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

Пільги з податку, передбачені підпунктами 266.4.1 та 266.4.2 п. 266.4 cт. 266 ПКУ для фізичних осіб не застосовуються до: об’єкта/об’єктів оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, встановленої п.п. 266.4.1 п. 266.4 ст. 266 ПКУ;

об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності) (п.п. 266.4.3 п. 266.4 ст. 266 ПКУ).

Контрольовані операції: новації в оформленні перевірок

ДПІ у Центральному районі м. Дніпра повідомляє, що 08.09.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.07.2017 №629 «Про затвердження форми акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» та Вимог до його (її) складення» (зареєстровано у Мінюсті 28.07.2017 за №931/30799) (далі – Наказ №629), яким затверджено:

- форму акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки»;

- вимоги до складення акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» (далі –Вимоги).

Вимоги розроблено відповідно до положень п.п.39.5.2.17 п.39.5.2 п.39.5 ст.39 розділу I Податкового кодексу України (для застосування посадовими особами контролюючих органів при оформленні результатів документальних перевірок платників податків з питань дотримання принципу «витягнутої руки» (далі – перевірка).

Якщо за результатами перевірки виявлено, що умови контрольованої операції відрізняються від умов, що відповідають принципу «витягнутої руки» (виявлено відхилення ціни, застосованої в контрольованій операції, від звичайної ціни – для контрольованих операцій, здійснених у 2013–2014 роках), що призвело до неправильного розрахунку обсягу оподатковуваного прибутку платника податку та/або заниження суми податку, складається акт перевірки, у разі відсутності таких порушень складається довідка.

Акт (довідка) про результати перевірки складається на паперовому носії державною мовою і має наскрізну нумерацію сторінок.

В акті (довідці) про результати перевірки не допускаються виправлення цифрових показників, дат та інших даних.

Звертаємо увагу, що втратив чинність наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2015 №912 «Про затвердження форми акта (довідки) про результати перевірки платника податків з питань повноти нарахування і сплати податків під час здійснення контрольованої(их) операції(й) та Вимог до його (її) складення», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.11.2015 за №1396/27841.

Фізична особа – підприємець може отримати довідку про доходи в контролюючому органі за місцем своєї податкової адреси

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє, що згідно зі ст. 1 Закону України «Про звернення громадян» від 02 жовтня 1996 року №393/96-ВР із змінами та доповненнями (далі – Закон № 393) громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, зокрема із заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних та особистих прав і законних інтересів.

Статтею 20 Закону № 393 визначено, що звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

Пунктом 177.5 ст. 177 та п. 296. 4 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) передбачено, що фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси.

Платники єдиного податку для отримання довідки про доходи мають право подати до контролюючого органу податкову декларацію за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, що не звільняє такого платника податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного) податкового (звітного) періоду (п.п. 296.8 ст. 296 ПКУ).

Податковою адресою платника податків – фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків в контролюючому органі (п. 45.1 ст. 45 ПКУ).

Відповідно до ст. 291 розд. І Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2012 № 578/5, облікові справи платників податків і зборів (обов’язкових платежів) зберігаються протягом 5 років після припинення діяльності таких суб’єктів господарювання.

Враховуючи викладене, ФОП може отримати за письмовим зверненням в контролюючому органі за місцем своєї податкової адреси довідку про доходи на підставі поданої (-их) податкової (-их) декларації (-ій) за будь-який період здійснення підприємницької діяльності, зазначений у заяві.

Звертаємо увагу, що у разі припинення підприємницької діяльності ФОП, термін збігу зберігання облікових справ у контролюючому органі становить 5 років.

Екологічний податок: характерні помилки при заповненні податкової звітності за другий квартал 2017 року

ДПІ у Центральному районі м. Дніпра нагадує, що Державною фіскальною службою України за результатами попереднього аналізу податкової звітності з екологічного податку за другий квартал 2017 року встановлено непоодинокі методологічні помилки заповнення податкової звітності, а саме:

◄ під час заповнення додатків до Податкової декларації екологічного податку (далі – Декларація) платниками не враховано, що з 1 січня 2017 року збільшено на 12% ставки екологічного податку, що діяли у 2016 році;

◄ у колонці 3 додатків 1 – 3 до Декларації фактичний обсяг викидів або об’єкт оподаткування платниками зазначається у «кілограмах», а не у «тоннах», як передбачено додатками;

◄ у випадках коли коефіцієнт дорівнює «1», у колонці 5 додатка 2, колонках 5 та 6 додатка 3 до Декларації платниками замість «1» зазначається «0»;

◄ у колонці 5 додатка 2, колонках 5 та 6 додатка 3 до Декларації платниками зазначається коефіцієнт інший, ніж передбачено Податковим кодексом України зі змінами та доповненнями, або замість коефіцієнта вказується ставка податку;

◄ у додатках 1 – 3 до Декларації платниками зазначається не безпосередній код забруднюючої речовини (відходів), а загальний – код групи забруднюючої речовини (відходів) або код зовсім не зазначається;

◄ у додатках 1 – 3 до Декларації платниками зазначається код однієї забруднюючої речовини (відходів), а ставка іншої;

◄ платниками заповнюється замість одного додатка до Декларації інший додаток.

З урахуванням зазначеного, звертаємо увагу платників екологічного податку на забезпечення правильного заповнення усіх реквізитів звітності, застосування ставок та коефіцієнтів.

Мінімальні ціни на алкоголь підвищено

ДПІ у Центральному районі м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що Постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 р. №634 викладено в новій редакції додаток до власної постанови від 30.10.2008 р. №957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв».

Відповідно до цієї постанови з 9 вересня 2017 року підвищено мінімальні оптово-відпускні ціни на алкоголь.

Зокрема, роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби збільшено на 14,0-19,41%; віскі, ром та джин - на 6,5-6,6%; коньяк (бренді) - на 12,3-29,1%; вина з додаванням спирту, ігристі - на 7,1-13,3%.

Мінімальні оптово-відпускні і роздрібні ціни під час реалізації (продажу) горілки та лікеро-горілчаних виробів, інших зброджених напоїв, суміші із зброджених напоїв та суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями, коньяку (бренді) три зірочки, коньяку (бренді) чотири зірочки, коньяку (бренді) п'ять зірочок, бренді ординарного, горілки виноградної та інших спиртових дистилятів і спиртних напоїв різного вмісту спирту в тарі різної місткості визначаються як добуток відповідних затверджених мінімальних цін, міцності за об'ємом (у відсотках) і місткості тари (у літрах), поділений на 100 відсотків.

Мінімальна роздрібна ціна на вина та вермути у тарі місткістю менш як 1 літр та більш як 1 літр, 1 літр у скляній тарі розраховується як добуток затвердженої мінімальної ціни та місткості тари, поділений на 0,7.

Звернення на антикорупційний сервіс «Пульс» зменшились на 66 відсотків

За січень-серпень 2017 року на антикорупційний сервіс «Пульс» ДФС України надійшло 63 звернення від платників податків Дніпропетровської області, що на 122 звернення або на 66 відсотків менше, ніж за аналогічний період 2016 року. За тематикою найбільше всього платників звертались щодо: звітності та реєстрації накладних (32); щодо черги в ЦОП (2); відмова в прийнятті вхідної кореспонденції (3); перевищення терміну надання адмінпослуги (4); системи електронного адміністрування ПДВ (10); роботи органів ДФС (4).

Зменшення кількості звернень платників свідчить про налагодження партнерських відносин з бізнесом та громадськістю, прозорого адмініструванню податків і зборів, а також проведення упереджувальної та роз’яснювальної роботи з працівниками органів ДФС щодо дотримання чинного антикорупційного законодавства.

Антикорупційний сервіс «Пульс» ДФС України приймає звернення від громадян щодо можливих корупційних та кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності працівників органів ДФС, переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням або незаконним звільненням від митного контролю, утворення черг на митних постах та у Центрах обслуговування платників, відмови у записі на особистий прийом тощо.

Громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДФС за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4».

З початку року роботодавці Дніпропетровщини спрямували на соціальні потреби 7,2 мільярда гривень ЄСВ

За вісім місяців 2017 року роботодавці Дніпропетровської області сплатили до державних цільових фондів 7 мільярдів 164,9 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. Додатково на соціальні потреби надійшло 1 мільярд 232,4 мільйони гривень ЄСВ.

Якщо порівнювати з відповідним періодом 2016 року, то надходження на «соціалку» зросли на 2 мільярда 90,1 мільйонів гривень.

Cвоєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати. ЄСВ для всіх платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) встановленого у розмірі 22 відсотки, і він підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

ДФС: Запроваджено новий сервіс для платників податку на додану вартість

Державною фіскальною службою України (далі – ДФС) доопрацьовано «Електронний кабінет платника» в частині надання доступу платникам податків на додану вартість до даних Єдиного реєстру податкових накладних (далі – ЄРПН) в режимі реального часу щодо складених ним чи його контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування (далі –ПН/РК).

Платникам податку на додану вартість після ідентифікації з використанням електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів в особистому кабінеті надано можливість перегляду відомостей щодо ПН/РК, зареєстрованих, реєстрацію яких зупинено відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України, а також щодо яких комісією ДФС прийнято рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Пошук інформації в ЄРПН здійснюється за основними реквізитами ПН/РК, а також за індивідуальним податковим номером продавця та покупця товарів/послуг. Також платники мають можливість завантажити ПН/РК в електронному вигляді (у форматі xml з ЕЦП).

Крім того, повідомляємо, що в Електронному кабінеті для платників ПДВ функціонують наступні сервіси:

- перегляд даних Реєстру платників ПДВ в режимі он-лайн;

- формування та надсилання Реєстраційної заяви платника податку на додану вартість, сервісних запитів та отримання витягів на них;

- подання Податкової декларації з податку на додану вартість;

- доступ до проведених операцій та руху коштів на електронному рахунку в Системі електронного адміністрування ПДВ;

- реєстрація ПН/РК в ЄРПН.

Проблемні питання застосування антикорупційного законодавства обговорювались в Дніпропетровській обласній державній адміністрації

Днями у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбувся захід «Практичні питання застосування сучасного антикорупційного законодавства», організований ВП ВГО «Асоціація адміністративних суддів» за підтримки Голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка, у якому прийняли участь провідні фахівці Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.

Під час заходу особливу увагу приділено питанням застосування сучасного антикорупційного законодавства, зокрема, відповідальності за неподання, несвоєчасне подання електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування тощо. Окремо розглянуто особливості порядку повної перевірки декларації та моніторингу способу життя.

Електронна звітність: оновлено телефонний номер для отримання

ДПІ у Центральному районі м. Дніпра звертає увагу, що Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД ДФС) на головній сторінці офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС у розділі «Новини» за посиланням https://acskidd.gov.ua/news повідомив наступне.

Консультації з питань отримання послуг електронного цифрового підпису та використання особистих ключів електронного цифрового підпису можна отримати за номером телефона 0 800 501 007 (напрямок 2).

Блокування та скасування посилених сертифікатів відкритих ключів у телефонному режимі здійснюється за номером телефона (044) 284-00-10.

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів Дніпра

Про це зазначають в ДПІ у Центральному районі м.Дніпра.

Питома вага податку на доходи фізичних осіб в загальних надходженнях до місцевого бюджету становить понад 65 відсотків. За словами першого заступника начальника ДПІ В’ячеслава Ігоровича Петерса, з початку 2017 року місцева скарбниця отримала від платників Центрального району м.Дніпра понад 320,7 млн. грн. цього податку, що на 104,7 млн. грн. більше, ніж торік. Перевиконання показників минулого року стабільно фіксується протягом кожного місяця.

З огляду на те, що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата становить 3200 грн., податківці закликають роботодавців не ігнорувати гарантований рівень мінімальної заробітної плати при нарахуванні та виплаті зарплати найманим працівникам. Адже недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці на лише наражає суб’єкта господарювання на значні штрафні санкції, а й позбавляє працівників соціальних прав: пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, на оплачувану відпустку, на допомогу з безробіття, на охорону праці тощо.

Крім того, рівень зарплати є також базою для нарахування податків і зборів, зокрема, єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом формування доходів місцевого бюджету.

Дніпропетровською митницею ДФС виявлені факти порушення митного

З початку 2017 року Дніпропетровською митницею ДФС складено 202 протоколи про порушення митних правил на суму 41,4 млн. грн. та направлено 6 повідомлень про протиправне діяння, що містить ознаки злочину на загальну суму 8,6 млн.грн.

В серпні 2017 року в зону діяльності Дніпропетровської митниці ДФС доставлено товар «Матеріал ПВХ» вартістю 1,1 млн.грн та 0,9 млн.грн., задекларований за кодом УКТЗЕД 3921906000 зі ставкою ввізного мита 5%.

В ході проведення лабораторних досліджень виявлено у кожній партії незадекларований товар, який класифікується за кодом УКТЗЕД 5903109090 зі ставкою ввізного мита 8% від вартості товару.

Таким чином, підприємство незадекларувало за встановленою формою товару на суми 194,7 тис. грн. та 204,2 тис. грн. відповідно.

По даним фактам складено два протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушення передбаченого ст. 472 МК України на загальну суму 398,9 тис. грн.

З початку року платникам Дніпропетровщини повернули понад 500 мільйонів гривень ПДВ

Завдяки дієвому функціонуванню Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, процес повернення бюджетних коштів платникам став максимально прозорим. Як повідомили фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, з початку року платники області отримали 522,1 млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ, у тому числі грошовими коштами на рахунки платників у банках - 516,7 млн.грн. Це на 100,9 млн. грн. більше, ніж торік.

Така системність та прозорість адміністрування та сплати ПДВ унеможливлює використання схем мінімізації цього податку. Також відповідно до статті 200.7.3 Податкового кодексу України Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ не має обмеженого доступу, він є публічним і відкритим.

За січень-серпень 2017 року платники податків Дніпропетровської області заявили до відшкодування ПДВ 633,1 млн гривень, що більше на 219,2 млн. грн порівняно з минулим роком.

Запрошуємо на тематичний семінар!

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє про проведення 26.09.2017 тематичного семінару на тему: “Зміни до критеріїв блокування реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування. Легалізація трудових відносин та відповідальність за порушення трудового законодавства. Військовий збір Адміністрування єдиного соціального внеску.Електронні сервіси ДФС" .

Практикум відбудеться за адресою : м.Дніпро , вул Княгині Ольги, 22. каб 41, ( 4 поверх) телефон: 374-70-86.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама

Зараз коментують

Всі