Маша Єфросініна стала новим обличчям «Активіа»

2016-02-09 22:55 Нравится

Корисні звички формують наш успіх та успіх наших родин. Так вважає і Маша Єфросініна – відома українська телеведуча, щаслива мама двох діток, кохана дружина а відтепер і обличчя бренду «Активіа».

Маша притримується принципів здорового харчування та здорового способу життя загалом, піклується про здоров’я своїх рідних. Вона завжди викладається на повну та отримує тільки відмінні результати. В цьому ми маємо багато спільного, адже компанія «Данон» прикладає всі зусилля для виробництва тільки найкращих і найякісніших продуктів «Активіа» за для гарного самопочуття наших споживачів.

Маша багато років присвятила пошуку секретів жіночої краси та здоров`я, а тепер радо ділиться цими секретами з іншими жінками. В харчуванні, Маша рекомендує лише те, що вживає сама, і що приносить користь жіночому організму.

Регулярне вживання молочних продуктів і активний спосіб життя – це стиль «Активіа», яким ми охоче ділимось з кожним українцем. Ми раді, що така красуня, як Маша розділяє наші погляди та своїм прикладом надихне споживачів на нові досягнення за для себе та своїх рідних і коханих.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Как считаете, инициированные законодательные изменения Владимиром Зеленским это...

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама