Повідомляє ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська

2015-12-08 19:03 Подобається

16 грудня – останній день подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування з 1 кварталу 2016 року

Платникам податку, які бажають перейти із загальної системи оподаткування на спрощену з 1 кварталу 2016 року необхідно подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування.

Останній день подання такої заяви - 16 грудня 2015 року.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

21 грудня 2015 року - останній день подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з 1 кварталу 2016 року.

Захист прав людини та правозахисна діяльність у сфері податкових відносин

Ефективність захисту прав платників податків значною мірою визначається станом законодавства – правової основи захисту. Так, ст.ст. 6, 8, 13 і 19 Конституції України містять положення, що забезпечують належний захист прав платників податків.

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що Податковий кодекс України (далі ПК України) деталізує права платників податків та механізми їх захисту, зокрема:

- право платників податків безоплатно отримувати у контролюючих органах, у тому числі і через мережу Інтернет, інформацію про податки та збори і нормативно-правові акти, що їх регулюють, порядок обліку та сплати податків та зборів, права та обов’язки платників податків, повноваження контролюючих органів та їх посадових осіб щодо здійснення податкового контролю. Так, існує ряд електронних сервісів, наприклад, рубрика «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» на веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua), також «гарячі лінії», на яких можна отримати консультації з податкових питань.

Окрім цього згідно ст.52 ПК України за зверненням платників податків контролюючі органи надають безоплатно консультації з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом. Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію. За вибором платника податків консультація надається в усній, письмовій або електронній формі;

- право платників бути присутніми під час проведення перевірок та надавати пояснення з питань, що виникають під час таких перевірок, ознайомлюватися та отримувати акти (довідки) перевірок, проведених контролюючими органами, перед підписанням актів (довідок) про проведення перевірки, у разі наявності зауважень щодо змісту (тексту) складених актів (довідок) підписувати їх із застереженням та подавати контролюючому органу письмові заперечення в порядку, встановленому цим кодексом, а також приймати участь в їх розгляді;

- право оскаржувати в порядку, встановленому цим кодексом, рішення, дії (бездіяльність) контролюючих органів (посадових осіб), надані контролюючими органами податкові консультації. Зазначене передбачає, що рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку (п.14.1.7 ст.14, п.56.1 ст.56). Порядок оскарження рішень контролюючих органів встановлений ст.ст. 55, 56 ПК України. ПК України встановлює дворівневу процедуру адміністративного оскарження, тобто скарги на рішення державних податкових інспекцій подаються до Головних управлінь ДФС в областях, місті Києві, а скарги на рішення контролюючих органів в областях, місті Києві – до ДФС України;

- право вимагати від контролюючих органів проведення перевірки відомостей та фактів, що можуть свідчити на користь платника податків;

- право на залік чи повернення надміру сплачених, а також надміру стягнутих сум податків та зборів, пені, штрафів у порядку, встановленому цим кодексом;

- право на повне відшкодування збитків (шкоди), заподіяних незаконними діями (бездіяльністю) контролюючих органів (їх посадових осіб), у встановленому законом порядку.

Окрім цього, з метою реалізації та захисту власних прав платники податків можуть звертатися до інспекцій із запитами згідно до Законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації».

Доходи учасника бойових дій під час АТО, отримані в якості благодійної допомоги, не оподатковуються

З метою заохочення громадян до підтримки захисників України підпунктом 165.1.54 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено, що не оподатковуються доходи учасника бойових дій під час АТО, отримані в якості благодійної допомоги.

Однак, така допомога повинна бути надана благодійниками, які надали її, відповідно до вимог Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації». Також, передбачається пільга і для самих благодійників – не оподатковуватимуть доходи, отримані ними для надання благодійної допомоги учасникам АТО, згідно з підпунктом «б» підпункту 165.1.54 пункту 165.1 статті 165 ПКУ.

Поряд з цим, відповідно до підпункту 165.1.56 пункту 165.1 статті 165 ПКУ, не оподатковуються доходи у вигляді благодійної допомоги, наданої міжнародними благодійними організаціями особам, що проживають на території проведення АТО або особам, які вимушено її покинули.

Згідно з абзацом 2 підпункту 164.2.19 пункту 164.2 статті 164 ПКУ України, пенсії людей, які стали інвалідами під час АТО, а також пенсії, які надаються членам сімей загиблих через АТО, – не підлягають оподаткуванню.

До уваги платників ПДВ!

Державною фіскальною службою України (далі – ДФС України) на головній сторінці офіційного веб-порталу надані роз’яснення щодо термінів реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), якщо п’ятнадцятий день, що настає за днем їх виписки, припадає на святковий чи вихідний день.

Порядок реєстрації податкових накладних встановлений пунктом 201.1 статті 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс). Реєстрація податкових накладних в ЄРПН здійснюєть платником податку на додану вартість (ПДВ) не пізніше 15-ти календарних днів, наступних за датою їх складання. Терміни реєстрації податкових накладних в ЄРПН, якщо п’ятнадцятий день, що настає за днем їх виписки, припадає на святковий чи вихіднй день, не переноситься.

Більш детальна інформація з цього питання розміщена на головній сторінці ДФС України за посиланням:

http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/227041.html

Система електронного адміністрування ПДВ: електронні сервіси, запроваджені ДФС України

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що Державною фіскальною службою України (далі – ДФС України) запроваджено ланку електронних сервісів щодо отримання платниками інформації з системи електронного адміністрування податку на додану вартість (далі – СЕА ПДВ).

Для зручності платників податків на головній сторінці веб-порталу ДФС України у банері «Електронне адміністрування ПДВ» розміщена актуальна інформація з питань функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, у тому числі і перелік оновлених електронних сервісів у СЕА ПДВ.

На теперішній час платники мають можливість скористатись наступними сервісами ДФС України, інформація про які розміщена на головній сторінці веб-порталу ДФС України за посиланням:

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmini-2015/elektronne-administruvannya-pdv/63854.html

1. Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних (код форми J/F1300103).

2. Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних (надається як на вказану дату, так і у розрізі контрагентів із зазначенням дати на номеру документа та суми податку) (код форми J/F1400103).

3. Запит щодо отримання реквізитів рахунку та відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість та суми податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (код форми J/F1301205).

4. Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ (код форми J/F1401205).

5. Запит на отримання інформації щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (ΣНакл), за рахунок суми залишку від’ємного значення попередніх (звітних) податкових періодів (код форми J/F1301302).

6. Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних (код форми J/F1401302).

7. Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних (код форми J/F1301402).

8. Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних (надається по виданих податковим накладним та розрахункам коригування, зареєстрованих з порушенням граничного терміну реєстрації за запитуваний період, та податкові накладні за вказаним кодом філії) (код форми J/F1401402).

9. Запит щодо отримання інформації в розрізі операцій з системи електронного адміністрування ПДВ (код форми J/F1301902).

10. Витяг в розрізі операцій з системи електронного адміністрування ПДВ (код форми J/F1401902).

Порядок переходу СГ на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку

За умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених Податковим кодексом України (далі – Кодекс) для обраної ним групи, платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу (підпункт 298.1.5 пункту 298.1 статті 298 Кодексу).

З початку року сплачено 165 млрд. грн. єдиного внеску

За січень – листопад 2015 року фіскальні органи забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму 165,0 млрд. гривень. У листопаді 2015 року надійшло 16,3 млрд. грн. єдиного внеску.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

У січні – листопаді 2015 року до зведеного бюджету зібрано 522 млрд. гривень

За оперативними даними у січні-листопаді 2015 року до зведеного бюджету надійшло (збір) 522,0 млрд. грн., що на 140,2 млрд. грн., або на 36,7 відс., більше січня-листопада попереднього року. До державного бюджету забезпечено 432,6 млрд. грн., до місцевих бюджетів – 89,4 млрд. гривень.

Надходження (збір) до загального фонду державного бюджету склали 431,9 млрд. грн., індикативні показники Міністерства фінансів України виконано на 102,5 відс., додатково забезпечено 10,4 млрд. гривень.

У повному обсязі виконано завдання Міністерства фінансів України з податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів – 100,4 відс. (+0,5 млрд. грн.), з податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів – 103,3 відс. (+3,1 млрд. грн.), податку та збору на доходи фізичних осіб – 104,9 відс. (+1,9 млрд. грн.), ввізного мита – 105,5 відс. (+1,9 млрд. грн.), акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 103,5 відс. (+1,2 млрд. грн.), акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів – 104,5 відс. (+1 млрд. грн.), частини чистого прибутку (доходу), що вилучається до держбюджету – 239,8 відс. (+2,3 млрд. грн.) тощо.

У розрізі основних платежів у січні-листопаді 2015 року приріст до відповідного періоду 2014 року забезпечено з податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів – на 31 відс. (+29,6 млрд. грн.), податку на додану вартість з вироблених на території України товарів (робіт, послуг) – на 31,5 відс. (+23 млрд. грн.), ввізного мита – у 3,6 раза (+25,5 млрд. грн.), акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – на 34,3 відс. (+8,9 млрд. грн.), рентної плати за користування надрами – на 81,9 відс. (+12,4 млрд. грн.), акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів – у 8,8 раза (+19,6 млрд. грн.), частини чистого прибутку (доходу), що вилучається до держбюджету – у 2,4 раза (+2,3 млрд. грн.), збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності – на 44,6 відс. (+0,7 млрд. грн.) тощо.

З початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 58,9 млрд. грн. податку на додану вартість.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 165 млрд. гривень.

Як оподатковуватимуться доходи трудових мігрантів за новим Законом

З’явився текст ухваленого Закону України «Про зовнішню трудову міграцію» від 05.11.2015 р. № 761-VIII.

Дія цього Закону поширюється на трудових мігрантів, які (ч. 1 ст. 2 Закону):

•працюють на підставі трудового договору (контракту);

•самостійно забезпечують себе роботою;

•надають оплачувані послуги (виконують роботи);

•здійснюють іншу оплачувану діяльність, не заборонену законодавством держави перебування.

Окрім того, дія охоплює ще й членів сімей трудових мігрантів (ч. 2 ст. 2 Закону)..

Окремої уваги заслуговує ст. 19 Закону «Оподаткування доходів трудових мігрантів». Згідно із нею, оподаткування доходів трудових мігрантів здійснюється в порядку та розмірах, установлених державою перебування, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

Резиденти України з урахуванням норм міжнародних договорів мають право на зарахування податків і зборів, сплачених за межами України, під час розрахунку податків і зборів в Україні відповідно до норм, установлених ПКУ.

Під час перебування за межами України трудовий мігрант зобов’язаний забезпечити повноту та своєчасність сплати податків і зборів за майно, розташоване на території України, що належить йому на праві власності чи перебуває в оренді, зокрема, шляхом призначення вповноваженої особи.

Щодо реєстрації Договорів про визнання електронних документів

Розпочав роботу доопрацьований електронний сервіс «Реєстрація договорів про визнання електронних документів».

ДФС спрощено процес укладання Договорів, надісланих в електронній формі, а саме, починаючи з 25.11.2015 платником укладається один Договір з органом ДФС за основним місцем обліку, який надає право подавати електронні документи до будь-якого органу ДФС, в якому такий платник перебуває на обліку.

Договір, укладений платником до 25.11.2015 з органом ДФС за основним місцем обліку, є чинним з моменту його підписання та діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів.

Договір з органом ДФС за неосновним місцем обліку не укладається.

Для формування та подання Договору розроблено новий електронний формат за кодом J(F)1391004.

Чи включаються суми поверненого судового збору в доходи єдинника

ДФСУ в листі від 20.11.2015 р. № 24785/6/99-99-10-03-02-15 роз’яснила: сплачені платником єдиного податку суми компенсації витрат на оплату судового збору, повернені за рішенням суду третьою особою на її поточний рахунок, включаються в дохід такого платника єдиного податку.

Щодо повернення судового збору на підставі ст. 7 Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 р. № 364, то такі суми підпадають під дію пп. 5 п. 292.11 ПКУ та не включаються в дохід платника єдиного податку, оскільки за своєю правовою природою є повернення передплати за отримання послуг суду за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень.

ДФС погоджується, що помилка в платіжці із кодом доходів бюджету не означає несплату податку

ДФС у листі від 20.11.2015 р. № 24785/6/99-99-10-03-02-15 надала відповідь на запитання платника податку:

чи застосовується до платника податків ст. 126 ПКУ в разі сплати податкових зобов’язань платником податків до відповідного бюджету на неправильний рахунок?

Якщо платник податків неправильно заповнив реквізити платіжних документів або спрямував кошти на неправильний код бюджетної класифікації (тобто не на код, за яким повинні бути погашені податкові зобов'язання), то кошти не надійдуть до відповідного рахунка відповідного району, а отже, не погаситься сума податкового зобов'язання платника податків.

Водночас ДФС погоджується із позицією ВСУ в постанові від 16.06.2015 р. № 21-377а-15, за якоюпомилка при визначенні коду бюджетної класифікації, за умови надходження коштів до відповідного бюджету в установлений законодавством строк, не вважатиметься порушенням законодавства.

Особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають Звіт щодо сумм нарахованого єдиного внеску за себе до 1 травня наступного року

Особи, якіздійснюють незалежнупрофесійнудіяльність, формують та подаютьсамі за себе до фіскальнихорганівЗвіт один раз на рік до 01 травня року, щонастає за звітнимперіодом.

Звітнимперіодом для них є календарнийрік.Звітподається за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку іззазначенням типу форми "початкова".

Незалежнапрофесійнадіяльність визначена у Податковому кодексі України (пп.14.1.226), як участь фізичної особи у науковій, літературній, артистичній, художній, освітнійабовикладацькійдіяльності, діяльністьлікарів, приватнихнотаріусів, адвокатів, арбітражнихкеруючих (розпорядників майна, керуючихсанацією, ліквідаторів), аудиторів, бухгалтерів, оцінщиків, інженерівчиархітекторів, особи, зайнятоїрелігійною (місіонерською) діяльністю, іншоюподібноюдіяльністю за умови, щотака особа не є працівникомабофізичною особою - підприємцем та використовуєнайманупрацю не більш як чотирьохфізичнихосіб.

Фізичні особи – підприємці загальної системи оподаткування подають річн уподаткову декларацію протягом 40 календарних днів, наступних за останнімкалендарним днем звітного року

Фізичні особи – підприємці загальної системи оподаткування подають річну податкову декларацію протягом 40 календарнихднів, щонастають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. В річній податковій декларації поряд з доходами відпідприємницької діяльності зазначаються інші доходи з джерелїхпоходження з України та іноземні доходи.

Фізичні особи - підприємці, якізареєстрованіпротягом року в установленому законом порядку абоперейшлиізспрощеноїсистемиоподаткування на загальну систему оподаткуваннячисплачувалифіксованийподаток до набраннячинностіцим Кодексом, подаютьподатковудекларацію за результатами звітного кварталу, в якомурозпочататакадіяльністьабовідбувсяперехід на загальну систему оподаткування. Впершезареєстрованіпідприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи за станом на дату державної реєстрації підприємцем.

Остаточний розрахунок податку на доходи фізичнихосіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно з даними, зазначеними в річній податковій декларації, з урахуванням сплаченого ним протягом року податку на доходи фізичнихосіб на підставі документального підтвердження факту йогосплати.

Увага платників - платіжні документи заповнюйте правильно!

Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міндоходів України від 22.10.2013 № 609.

Усі поля реквізиту „Призначення платежу” розрахункового документу платникам податків потрібно заповнювати у відповідності із затвердженим Порядком. Сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ.

Текст Порядку заповнення документів та списками кодів видів сплати розміщений на веб-порталі ДФС України за посиланнямhttp://sfs.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-diyalnis/nakazi-pro-diyalnist/62901.html.

У разі виникнення будь-яких запитань платникам податків слід звертатися за довідками до Центру обслуговування платників при територіальному органі ДФС за місцем реєстрації.

До уваги платників податків – користувачів РРО!

Законом України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» та Законом України від 01.07.2015 №569-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» внесені зміни до Податкового кодексу України і, зокрема, до Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265).

Відповідно до вимог Закону №265 та Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 №417, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 19.09.2013 за №1616/24148, суб’єктам господарювання до 01.01.2016 необхідно вивести з експлуатації реєстратори розрахункових операцій, які не створюють контрольну стрічку в електронній формі та не забезпечують подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

«Спрощенці» поповнили бюджет на 68 млн. гривень

Представниками бізнесу Ленінського району м. Дніпропетровська, які обрали спрощену систему оподаткування, за 11 місяців 2015 року до бюджету міста сплачено 44,7 млн.грн єдиного податку.

За словами заступника начальника інспекції Еліни Бойкової вагома частка єдиного податку сплачена фізичними особами – підприємцями – 34,4 млн. гривень. Від спрощенців – юридичних осіб до бюджету надійшло 10,3 млн.грн податку.

«Центром обслуговування платників інспекції надається представникам малого бізнесу чимало адміністративних послуг. Фахівці працюють над тим, щоб створити сучасні сервісні умови для обслуговування. Наше взаємовигідне партнерство з представниками місцевої територіальної громади в рамках децентралізації гарантує хороші умови для розвитку підприємництва ще й за рахунок встановлення помірних ставок місцевих податків і зборів на підпорядкованій громаді території. Адже легальна підприємницька діяльність – це і створення нових робочих місць, і прогнозовані кошти, які надійдуть до міського бюджету для вирішення важливих соціальних питань», – зазначила Еліна Бойкова.

До якого контролюючого органу необхідно подавати заяву ФОП про відмову від спрощеної системи оподаткування

Відповідно до ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до контролюючого органу заяву.

Формою заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.12.2011 № 1675 «Про затвердження порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування», передбачено і відмову від спрощеної системи оподаткування із зазначенням причин відмови від неї.

Згідно з вищезазначеною статтею ПКУ заява про відмову від спрощеної систему оподаткування фізичною особою – підприємцем подається до контролюючого органу в один з таких способів:

– особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

– надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Податковою адресою платника податків – фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі. Платник податків – фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси (п. 45.1 ст. 45 ПКУ).

Отже, заява про відмову від спрощеної системи оподаткування фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку подається в один із способів, зазначених у п.п. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 ПКУ, до територіального органу державної фіскальної служби за місцем податкової адреси платника податків – фізичної особи.

Відповідне питання – відповідь розміщено у категорії 107 Бази знань, що знаходиться на сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного веб-порталу ДФС України.

Новий електронний сервіс від фіскальної служби

Державна фіскальна служба України запровадила новий електронний ‪‎сервіс «Інформування громадян про результати обробки файлів-запитів щодо доходів фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій, що надходять від підрозділів соціального захисту населення». За його допомогою громадяни та працівники органів соціального захисту населення, вказавши реєстраційні дані фізичної особи, можуть у телефонному режимі отримати необхідну інформацію в Інформаційно-довідковому департаменті ‪ДФС. Контактні телефони для отримання інформації: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама

Зараз коментують

Всі