Черкаські роботодавці легалізовують працю… своїх неоформлених працівників

2015-11-23 19:59 Подобається

Користуючись тим, що нині важко знайти роботу, працедавці доволі часто трудові відносини будують на так званих “сірих” схемах, які вигідні лише їм. В свою чергу, погоджуючись на такі умови праці, наймані працівники потрапляють у пастку, адже примусити роботодавця виплачувати обіцяну ним ж заробітну плату вони не можуть, оскільки усна домовленість не фіксується жодним чином юридично.

Та приховувати таких працівників у роботодавців виходить недовго, адже фахівці Державної податкової інспекції у м. Черкасах постійно проводять аналітичну роботу, під час якої співставляється подана роботодавцем звітність з обраним видом діяльності. “За результатами такої аналітики ми виявляємо розбіжності та запрошуємо роботодавців, які опиняються в зоні “ризику”, на відповідні зустрічі. Внаслідок цих бесід практично всі вони погоджуються офіційно оформити трудові відносини”, - повідомив в.о. начальника ДПІ у м. Черкасах Антон Царюк.

Так, лише протягом минулого тижня роботодавці добровільно оформили офіційні трудові відносини з 16 найманими працівниками, які робили у закладах громадського харчування. Завдяки проведеній з роботодавцями роз’яснювальній роботі громадяни отримали соціальний захист, а бюджет - додаткові надходження з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на державне соціальне страхування.

“Кожен громадянин повинен усвідомити, що згода отримувати зарплату “в конвертах” може зіграти з ним самим злий жарт, позбавивши у найближчому майбутньому всіх соціальних гарантій. Ніхто не зможе краще змусити роботодавців чесно платити зароблені гроші, як самі працівники, які повинні просто не погоджуватися на роботу за невигідними для себе умовами”, - наголосив в.о. начальника ДПІ у м. Черкасах Антон Царюк.

Про факти порушення трудового та податкового законодавства черкасці можуть повідомляти за тел. 45-34-27.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама