Повідомляє ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровськ

2015-06-24 12:00 Подобається

Мешканці Дніпропетровщини спрямували на підтримку української армії понад 650 мільйонів гривень

Саме стільки військового збору сплачено жителями Дніпропетровської області до державного бюджету за десять місяців, починаючи з 03 серпня 2014 року, відколи набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року №1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів», яким, зокрема, встановлено військовий збір.

З початку ж 2015 року на обороноздатність України спрямовано майже 390 млн. грн. У Головному управлінні ДФС у Дніпропетровській області відмічають позитивну динаміку надходжень: якщо у січні загальна сума військового збору склала 50,7 млн. грн., то вже у травні надійшло 84,0 млн. грн.

Нагадуємо, що 12 травня 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору», який набув чинності 11 червня 2015 року. Документом звільнено від оподаткування військовим збором доходи громадян від операцій з купівлі/продажу валюти.

ЗАСТОСУВАННЯ РЕЄСТРАТОРІВ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ ПЛАТНИКАМИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує.

Відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI з внесеними змінами та доповненнями (далі – Кодекс) платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи – підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО).

Згідно з пунктом 1 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» у своїй господарській діяльності повинні застосовувати РРО:

  • платники єдиного податку третьої групи – з 01.07.2015;
  • платників єдиного податку другої групи – з 01.01.2016.

Таким чином, при здійсненні діяльності на ринках фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої та третьої груп не застосовують РРО. Однак, якщо діяльність здійснюється у стаціонарних приміщеннях (магазини, кіоски, павільйони), розташованих на території ринку, то такі платники повинні застосовувати РРО:

- з 01.07.2015 – платники єдиного податку третьої групи;

- з 01.01.2016 – платники єдиного податку другої групи.

Водночас, пунктом 28 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу визначено, що платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи – підприємці) груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, які з 01.01.2015 по 30.06.2015 включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 01.01.2017 звільняються від проведення відповідно до норм Кодексу перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ФОП, ЯКІ ТОРГУЮТЬ ПИВОМ

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує.

Відповідно до пункту 1 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі – Закон №71) з 1 липня 2015 року набирає чинність зміна до підпункту 14.1.144 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI (далі – Кодекс) стосовно віднесення пива до алкогольних напоїв.

У зв’язку з цим виробництво, експорт, імпорт, оптова та роздрібна торгівля пивом з 01.07.2015 регулюється Законом України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (з внесеними змінами та доповненнями) та підлягає ліцензуванню на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

При цьому, у додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями суб’єктом господарювання зазначається, зокрема, перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення.

Також, згідно з пунктом 1 розділу II «Прикінцеві положення» Закону №71 у своїй господарській діяльності повинні застосовувати РРО:

  • платники єдиного податку третьої групи – з 01.07.2015;
  • платників єдиного податку другої групи – з 01.01.2016.

Таким чином, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої та третьої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, з 1 липня 2015 року повинні мати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та при розрахунках готівкою зобов’язані застосовувати належним чином зареєстровані РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ У 2015 РОЦІ

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує.

Законом України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі – Закон №71) внесені зміни, зокрема, і до порядку звітування платників податків.

Положення Закону №71 набрали чинності з 01.01.2015 (пункт 1 розділу II «Прикінцеві положення» Закону №71).

Порядок подання податкової звітності до контролюючих органів регламентується статтею 49 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI з внесеними змінами та доповненнями (далі – Кодекс).

Згідно з пунктом 49.1 статті 49 Кодексу податкова декларація подається за звітний період в установлені Кодексом строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

З урахуванням, змін, внесених Законом №71, платник податків зобов’язаний за кожний встановлений Кодексом звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є (пункт 49.2 статті 49 Кодексу).

Платники податку на прибуток підприємств, які оподатковуються за ставкою нуль відсотків відповідно до пункту 154.6 статті 154 Кодексу, подають контролюючим органам декларації (розрахунки) з податку на прибуток підприємств за спрощеною формою у порядку, встановленому Кодексом.

Крім того, платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації (пункт 46.2 статті 46 Кодексу).

Пунктом 46.2 статті 46 Кодексу також визначено, що платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацію річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Платники податку на прибуток, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період перевищує 20 мільйонів гривень щоквартально надають до контролюючого органу декларацію на прибуток (пункт 57.1 статті 57 Кодексу).

Податковим (звітним) періодом для усіх інших платників податку на прибуток є календарний рік (пункт 137.4 статті 137 Кодексу).

Крім того, якщо платник податку, за підсумками першого кварталу отримує прибуток, а за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, то він має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний рік. Тобто, у такому випадку Кодексом не передбачено права платника податку подавати декларацію з податку на прибуток за І квартал.

У складі річної податкової декларації з податку на прибуток платником податку подається розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають сплачуватися у наступний 12-ти місячний період.

Згідно з пунктом 57.1 статті 57 Кодексу податкова декларація з податку на прибуток, у тому числі розрахунок авансових внесків, за базовий звітний період рік подаються до 1 червня року, наступного за звітним роком (починаючи з податкової декларації за 2015 рік).

Законом №71 доповнено статтю 49 Кодексу пунктом 49.21, відповідно до якого платники, які мають діючі (у тому числі призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню, зобов’язані за кожний встановлений Кодексом звітний період подавати податкові декларації не залежно від того, чи проводили такі платники господарську діяльність у звітному періоді.

Пунктом 49.3 статті 49 Кодексу визначено, що податкова декларація подається платником за його вибором, якщо інше не передбачено Кодексом, в один із таких способів:

- особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Звертаємо увагу, що Законом №71 внесені зміни щодо надання звітності з податку на додану вартість, а саме:

«Податкова звітність з податку на додану вартість подається в електронній формі до контролюючого органу всіма платниками цього податку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством» (пункт 49.4 статті 49 Кодексу).

У такий же спосіб, тобто в електронній формі, подають податкові декларації платники податків, що належать до великих та середніх платників.

Шановні роботодавці! Не зволікайте з оформленням найманої праці!

Нагадуємо, що не оформлення найманих працівників, виплата зарплати в «конвертах», виплата зарплати нижче встановленого законом мінімуму - це прямі порушення Податкового кодексу України та законодавства України про працю.

Це не тільки веде до застосування значних штрафних санкцій, а і є порушенням соціальних гарантій, які надає держава громадянам. Адже не оформлення найманих працівників - це позбавлення людини права на соціальний захист, пенсію, трудовий стаж тощо.

Шановні працівники! Не погоджуйтесь на неоформлені трудові відносини, адже тільки Ви відповідальні за своє захищене майбутнє!

Релігійні організації звільняються від податку на нерухомість

Законом України від 14.05.2015р. № 420-VIII внесено зміни до Податкового кодексу щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій.

Встановлено, що об’єкти нерухомості, які перебувають у власності релігійних організацій, статути (положення) яких зареєстровано в установленому законом порядку, та використовуються лише для забезпечення їхньої статутної діяльності, включаючи ті, в яких здійснюють діяльність засновані такими релігійними організаціями добродійні заклади (притулки, інтернати, лікарні тощо), крім об’єктів нерухомості, в яких здійснюється виробнича та/або господарська діяльність, відносяться до таких, що звільняються від оподаткування.

Закон набирає чинності з 01.07.2015 року.

Торгівля пивом з 1 липня 2015 року здійснюється тільки за наявності ліцензії та реєстратора розрахункових операцій

ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська нагадує, що з 01.07.2015 року підлягає ліцензуванню діяльність з оптової та роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

Звертаємо увагу, що фізичні особи – підприємці, які здійснюють торгівлю виключно пивом, можуть перебувати на спрощеній системі оподаткування.

при продажу пива єдинники 2 групи (незважаючи на те, що ПКУ зобов'язує їх обзавестися РРО лише з 2016 року) і єдинники 3 групи зобов'язані з 1 липня 2015 застосовувати РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

Застосування РРО фізичними особами – платниками єдиного податку

Фізичні особи - платники єдиного податку другої і третьої груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО).

У всіх інших випадках платники єдиного податку - фізичні особи - підприємці другої і третьої груп зобов'язані застосовувати РРО.

Такий порядок вступає у силу:

для платників єдиного податку третьої групи - з 1 липня 2015 року;

для платників єдиного податку другої групи - з 1 січня 2016 року.

Водночас, фізичні особи - платники єдиного податку другої і третьої груп, які з 01.01.2015 р. до 30.06.2015 р. включно почали застосовувати у своїй діяльності РРО, то з дати початку застосування РРО до 1 січня 2017 року вони звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.

Застосування понижуючого коефіцієнта з єдиного внеску

Закон України від 02.03.2015 р. № 219-VІІІ «Про внесення змін до розділу VІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці)» (далі — Закон № 219), який набрав чинності з 13 березня 2015 року та яким передбачено лояльніші умови, надав значній кількості роботодавців право на застосування понижуючого коефіцієнта, понижуючої ставки єдиного внеску.

Водночас виникають запитання стосовно практичного застосування норм Закону № 219. Насамперед необхідно визначитись, з якого періоду застосовувати нові норми. Ураховуючи, що обчислення єдиного внеску здійснюється на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) виплат (доходу), на які відповідно до Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон № 2464) нараховується єдиний внесок за календарний місяць, і з огляду на те, що Закон № 219 набрав чинності із 13 березня 2015 року, застосовувати понижуючий коефіцієнт за новими правилами можна під час нарахування заробітної плати (доходів) за весь березень 2015 року.

Під час розрахунку понижуючого коефіцієнта показники за 2014 рік визначаються на підставі звітності платника єдиного внеску, поданої згідно із вимогами Закону № 2464. Отже, нині всі показники за 2014 рік визначаються на підставі таблиці 1 Додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2013 р. за № 1628/24160 (далі — Порядок).

Варто зазначити, що понижуючий коефіцієнт застосовується в тому числі при нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам із джерел не за основним місцем роботи, тобто нарахована заробітна плата (дохід) сумісникам також включається для розрахунків понижуючого коефіцієнта.

Найпоширеніші запитання стосовно застосування понижуючого коефіцієнта висвітлені в листі ДФС України від 09.04.15 №12518/7/99-99-17-03-01-17 «Про надання роз'яснення», який знаходиться на веб-порталі Державної фіскальної служби України в розділі «Податкове законодавство».

Роман Насіров: Державна фіскальна служба реформуватиметься відповідно до європейських стандартів

Про актуальні питання співробітництва, залучення успішного досвіду європейських країн у реформуванні ДФС, захист митних кордонів України та покращення митних сервісів йшлося під час зустрічі Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова з Главою Місії Європейської Комісії з надання допомоги у питаннях кордону Україні та Республіці Молдова (EUBAM) Франческо Бастальї.

«Державна фіскальна служба України має стати сучасною державною структурою європейського зразка з надання сервісних послуг платникам податків та надійним партнером для бізнесу. Повне та своєчасне виконання наших зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є одним з ключових факторів у цьому процесі», - наголосив Голова ДФС.

Під час зустрічі Роман Насіров також поінформував про заходи ДФС щодо підготовки до функціонування Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, зокрема, щодо запровадження інституту уповноваженого економічного оператора, приєднання до спільної транзитної системи, видачі сертифікатів походження EUR.1, розвитку пост-митного контролю тощо.

Глава Місії EUBAM підтвердив налаштованість Місії на допомогу у реформуванні ДФС. На думку Франческо Бастальї, ДФС має також сфокусуватися на приведенні Митного кодексу України у відповідність до європейських стандартів, удосконаленні кадрової роботи та розвитку митних процедур у морських портах Одеси та Іллічівська.

Учасники зустрічі також обговорили ситуацію на придністровській ділянці українсько-молдовського кордону.

Голова ДФС та очільник Місії EUBAM домовилися продовжити тісну співпрацю та найближчими часом визначити шляхи вирішення пріоритетних завдань.

Власна безпека ГУ ДФС у Дніпропетровській області провела 100 службових розслідувань та перевірок

Протягом січня - травня поточного року управлінням власної безпеки Головного управління ДФС у Дніпропет- ровській області проведено 100 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких встановлено 62 факти порушень вимог діючих законодавчих та нормативно-правових документів з боку співробітників територіальних та структурних підрозділів ГУ ДФС області.

За матеріалами управління власної безпеки ГУ ДФС у Дніпропетровській області розпочато 23 кримінальних провадження, у тому числі 4 за одержання незаконної винагороди; винесено 48 подань керівникам територіальних підрозділів ГУ ДФС області для вжиття заходів реагування щодо усунення недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності; до дисциплінарної відповідальності притягнуто 26 працівників служби.

З метою недопущення на вакантні та керівні посади в органах ДФС осіб, що своїми діями або вчинками можуть дискредитувати імідж служби, у поточному року проведено перевірки 274 кандидатів на працевлаштування. За підсумками перевірок 8 претендентам відмовлено у прийомі на службу.

Начальник Головного управління фінансових розслідувань ДФС зустрівся з головним редактором газети «Вести»

У ДФС відбулась зустріч начальника Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС Вадима Мельника з головним редактором газети «Вести» Ігорем Гужвою.

Вадим Мельник відповів на запитання головного редактора видання щодо законності дій своїх підлеглих під час проведення обшуку у приміщеннях офісу медіа-холдингу «Вести».

Він підкреслив, що всі дії оперативників та слідчих ДФС відповідають вимогам діючого кримінального процесуального законодавства та не були спрямовані на створення перешкод у роботі журналістів. «Правомірність кожного кроку слідчих у цій справі я можу підтвердити», - наголосив керівник Головного слідчого управління фінансових розслідувань.

Оцінку діям працівників служби надасть прокуратура, а редактор видання має право оскаржити дії слідчих у судовому порядку.

«Роботі Медіа-холдингу перешкод не здійснюватиметься, досудове слідство буде закінчено у найкоротший термін», - зазначив Вадим Мельник.

Податкова міліція припинила діяльність «конверт – центру», який маскувався під благодійну організацію

У м. Києві податковою міліцією припинено діяльність «конвертаційного центру», який проконвертував 200 млн. гривень.

Центр був створений під виглядом всесвітньої громадської організації захисту прав і допомоги постраждалим від війн та репресій, нібито для благодійних цілей. Однак, фактично він мав намір використовувати банківські реквізити громадських організацій для надходження грошових коштів із-за кордону та подальшого перерахування цих грошей підприємствам реального сектору економіки для переведення у готівку.

Злочинці діяли за таким механізмом: підприємства реального сектору економіки перераховували грошові кошти на рахунки «фіктивних» фірм під виглядом благодійної допомоги (у тому числі учасникам АТО). Наступним кроком було переведення цих коштів у готівку на рахунки, оформлені на підставних фізичних осіб у банківських установах м. Києва, після чого гроші повертались «власникам», за винятком певного відсотку.

Відомості про зазначене кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Ліквідовано 401 «податкову яму»

Одним із основних напрямів роботи ДФС щодо боротьби з тіньовою економікою є виявлення та припинення діяльності «податкових ям». Тільки за травень-червень 2015 року ліквідовано 401 таких ям. Припинена діяльність майже 414 транзитно-конвертаційних підприємств. За цей період виявлено фактів незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість та ухилення від сплати ПДВ на суму 7,8 млрд. гривень.

«Ми боремося не тільки з наслідками, але й з передумовами, серед яких – корупція. Зловживання, корупційні дії, неефективне використання державних коштів – цим явищам оголошено війну», – наголосив Голова ДФС України Роман Насіров.

Так, у травні у Святошинському районі м. Києва виявлено низку підприємств, які намагалися сформувати фіктивний податковий кредит на суму 4,3 млрд. грн.

Минулого місяця відкрито 48 кримінальних проваджень за фактом фіктивного підприємництва.

У червні тільки у Печерському районі м. Києва виявлено 3 «податкові ями», якими сформовано податковий кредит на суму понад 100 млн. гривень.

«Сьогодні державна казна, перш за все, має поповнюватися за рахунок боротьби з тінню, «податковими ямами». По-перше, потрібно збільшувати надходження за рахунок вилучення коштів з тіньових потоків, по-друге, – не давати можливість розкрадати бюджет», - підкреслив Роман Насіров.

У Державній фіскальній службі переконані, що ефективні дії з детінізації відновлять довіру та паритет між владою та бізнесом. І найголовніше – це обопільне бажання рухатися на зустріч один одному.

Податкова міліція викрила ухилення від сплати податків у сумі понад 66 млн. гривень

Податковою міліцією у м. Дніпропетровську зареєстровано кримінальне провадження за фактом порушення податкового законодавства посадовими особами державного підприємства, яке здійснює діяльність у сфері інфраструктури наземного транспорту.

Встановлено, що зазначене підприємство оформило операції з придбання товарно-матеріальних цінностей у підприємств, що мають ознаки «фіктивності». Зазначені дії призвели до ухилення від сплати податків у сумі 66,6 млн. гривень.

Слідчо-оперативні заходи тривають.

З незаконного обігу вилучено понад 100 тонн фальсифікованих нафтопродуктів

У рамках проведення операції «Нафтопродукт-2015» та «Акциз-2015» податковою міліцією у Хмельницькій області припинено реалізацію незаконно виготовлених недоброякісних паливно-мастильних матеріалів в мережі автозаправних станцій двох брендових підприємств-оптовиків.

Під час проведених обшуків з протиправного обігу вилучено понад 100 тонн дизельного пального, 13 тонн абсорбенту, 2,2 тонни бензину марки «А-92», 1,2 тонни присадки-монометиланилину та чорнову бухгалтерію. Загальна сума вилучених паливно-мастильних матеріалів склала майже 2,5 мільйона гривень.

Відповідно до висновку експерта та заяв громадян, придбані на автозаправній станції зазначених підприємств зразки бензину за об’ємною часткою етанолу, бензолу та фракційним складом не відповідають вимогам ДСТУ, допустимий вміст окремих речовин у них значно перевищений.

Також встановлено, що одне з підприємств-реалізаторів протягом 2015 року здійснювало придбання бензину низькооктанових марок, конденсату газового та абсорбенту, які є компонентами для виготовлення бензину та дизпалива, з метою подальшого незаконного виробництва пального з вищим октановим числом та його реалізації через мережу автозаправних станцій області.

Триває досудове розслідування.

З початку 2015 року до бюджету сплачено майже 70 млрд. грн. ЄСВ

Протягом січня - травня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування склали 69,9 млрд. грн. Зокрема, у травні до бюджету сплачено 14,2 млрд. грн. цього податку.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Слідчими ДФС розпочато досудове слідство за фактом несплати майже 230 млн. грн. податків

За результатами контрольно-перевірочних заходів ДФС встановлено факт багатомільйонної несплати податків, за яким слідчими податкової міліції 10 червня 2015 року розпочато кримінальне провадження.

Встановлено, що службові особи одного з підприємств, яке входить до групи підприємств «БРСМ», а саме, ТОВ «Укртрансоіл-2009», у період 2014 –2015 років вчинили протиправні дії, наслідком яких стала несплата до бюджету податків на загальну суму майже 230 млн. гривень. У тому числі 188 млн. грн. акцизного податку не сплачені при виробництві та реалізації моторного палива.

Ці дії попередньо кваліфіковані за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) в особливо великому розмірі). На порушників чекає штраф від п'ятнадцяти тисяч до двадцяти п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 255 тис. до 425 тис. грн.) з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Триває досудове розслідування.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама

Зараз коментують

Всі