Повідомляє ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська

2015-06-16 15:44 Подобається

Інформаційне повідомлення про податок на нерухоме майно (транспортний податок; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; плата за землю)

Декларування доходів, сплата податкових зобов'язань – це необхідна складова цивілізованих відносин між державою та її громадянами. Сплата податків у цілому світі є питанням престижності та честі. Тому декларувати податкові зобов'язання та повною мірою сплачувати їх вкрай необхідно, бо змінити життя людей на краще можливо лише маючи стабільний і наповнений бюджет.

Місцеві податки мають велике значення для розвитку регіону: внутрішня інфраструктура, місцеві пам'ятки, дороги – їхній стан прямо пропорційно залежить від наповнення місцевої казни. Основним бюджетоутворюючим місцевим податком, який лишається в казні регіону є податок на майно. Він включає в себе: транспортний податок, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плату за землю.

З метою поліпшення економічно-соціального розвитку Дніпропетровського регіону ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертається до кожного громадянина з проханням свідомо виконувати свій конституційний обов’язок – добровільно сплачувати податкові зобов'язання. Завітавши до територіального органу ДФС за місцем реєстрації лише один раз ви можете отримати податкові консультації стосовно правильності нарахування податкових зобов’язань по всіх податках і зборах. Територіальні органи ДФС чекають на вас.

Шановні мешканці Дніпропетровщини, звертаємо вашу увагу на те, що згідно змін до Податкового кодексу України з 01.01.2015 року транспортний податок для громадян застосовується вперше. В зв’язку з цим ГУ ДФС у Дніпропетровській області рекомендує власникам легкових автомобілів, що зареєстровані (використовуються) до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. не чекати вручення повідомлення-рішення територіальними органами ДФС, а добровільно до 1 липня завітати до інспекції для звірки даних податкового зобов’язання з транспортного податку.

Громадян, які мають право власності або право користування земельною ділянкою також запрошуємо до 1 липня відвідати територіальні органи ДФС, адже земельний податок – вагомий бюджетоутворюючий місцевий податок, який лишається в розпорядженні громади, використовується як джерело для фінансування заходів, направлених на раціональне використання та охорону земель, підвищення родючості ґрунтів, відшкодування витрат власників землі і землекористувачів, пов’язаних з господарюванням на землях гіршої якості, на ведення земельного кадастру, здійснення землеустрою та моніторингу земель, розвиток інфраструктури населених пунктів тощо.

ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертається до платників орендної плати та плати за землю з проханням належного виконання обов’язку зі сплати за землю та орендної плати за користування земельними ділянками державної та комунальної форми власності і нагадуємо, що сума орендної плати, що виплачується за договором оренди рухомого (нерухомого) майна підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах за ставкою 1,5%.

В зв'язку з численним змінами в податковому законодавстві стосовно оподаткування об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб радимо громадянам завітати до ЦОП за місцем реєстрації, для звірки даних та вірного нарахування (правильного визначення) податкового зобов'язання. Фізичні особи в 2015 році будуть cплачувати податок на нерухомість за 2014 р. за ставками, які діяли в 2014 році протягом 60 календарних днів з дня отримання повідомлення рішення від органу ГФС, а саме 1% для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. м і будинків, площею не більше 500 кв. м, і 2,7% для квартир з житловою площею понад 240 кв. м і будинків більше 500 кв. м., для різних видів житла 1% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м, сумарна житлова площа якого не перевищує 740 кв. м, і в розмірі 2,7% при перевищенні 740 кв. м.

Пільги зі сплати податку на нерухомість надаються власникам нерухомості, якщо сумарна площа житла не перевищує: для квартир - 120 кв. м, будинків - 250 кв. м, квартир і будинків - 370 кв. м. Застосування пільги обчислюється в 1 кварталі 2014 з розрахунку житлової площі, 2,3 і 4 квартали 2014 року - загальною.

Шановні громадяни, отримайте податкове повідомлення-рішення по сплаті місцевих податків і зборів до 1 липня 2015 року прямо в територіальному органі ДФС! Це стане вагомим внеском у співфінансування бюджетної сфери Дніпропетровщини.

До уваги майбутніх користувачів реєстраторів розрахункових операцій (РРО)

Шановні підприємці, Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до статті 296 Податкового Кодексу України платники єдиного податку другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) в своїй господарській діяльності повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій:

  • платники єдиного податку третьої групи – з 1 липня 2015 року
  • платники єдиного податку другої групи – з 1 січня 2016 року

В зв’язку з вищезазначеним, ГУ ДФС у Дніпропетровській області на базі Центрів Обслуговування РРО організовано безкоштовне навчання з питань користування РРО.

З питань реєстрації та подання заяв на участь у зазначеному навчанні звертатись до уповноважених представників:

ЦСО «Укрсервіс» (учбовий клас – м.Дніпропетровськ пр.Кирова 121-д)- Єрещенко Ганна Миколаївна (тел. 099-367-25-19)

ЦСО «ФОП Кольвах» (учбовий клас – м.Новомосковськ вул. Шевченко 7 (Райадміністрація) – Кольвах Віктор Володимирович (тел. 067-366-84-83)

ЦСО «ФОП Куліненков» (учбовий клас – м. Жовті Води вул. Петровського 33 (Міськвиконком) – Куліненков Олександр Пилипович (тел. 095-928-44-76)

Координаторами зазначеного навчання від ГУ ДФС у Дніпропетровській області визначені:

  • Харченко Олександр Володимирович – начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій та проведення фактичних перевірок (РРО) – тел. 066-151-00-24,
  • Дуднік Роман Олександрович – заступник начальника відділу контролю за проведенням розрахункових операцій та проведення фактичних перевірок (РРО) – тел. 093-331-57-71.

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ВІД ДФС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Одним з основних завдань органів Державної фіскальної служби України є організація надання платникам адміністративних послуг та додаткових сервісів під час виконання ними своїх зобов’язань.

Актуальна інформація щодо повного переліку адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДФС), Центрами обслуговування платників (далі – ЦОП) територіальних органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області та їх відділень, Дніпропетровською митницею ДФС (далі – Митниця ДФС) розміщена на офіційному суб-сайті Територіальних органів ДФС у Дніпропетровській області у розділі «Діяльність», підрозділі «Адміністративні послуги» головної сторінки за електронною адресою:

http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/).

Платники податків за цією адресою мають можливість отримати актуальну та повну інформацію щодо адрес, контактних телефонів, електронних адрес, режиму роботи ГУ ДФС, усіх ЦОПів територіальних органів ДФС та їх відділень, Митниці ДФС, де надаються адміністративні послуги.

ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ДФС УКРАЇНИ

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує платникам податків, що для якісного обслуговування платників на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (далі – ДФС України) (електронна адреса: sfs.gov.ua) функціонують електронні сервіси:

«Електронний кабінет платника податків» – це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді та переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків) у режимі реального часу;

«Дані реєстру платників ПДВ» – щоденно оприлюднюється інформація про платників ПДВ;

«Митна статистика» – можна отримати статистичну інформацію по 6-ти показниках;

«Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» – для перевірки надійності ділових партнерів (наприклад, наявність податкового боргу);

«Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» («ЗІР») – сервіс, який забезпечує можливість пошуку інформації по певному податку, напрямку діяльності (оподаткування, митна справа, єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), електронний цифровий підпис) шляхом перегляду за певні періоди інформації не лише по запитаннях-відповідях, розміщених у Базі знань, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані з використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів;

«Анулювання реєстрації платника ПДВ» – надає можливість отримати інформацію про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів чи за рішенням суду;

«Антикорупційний сервіс «Пульс» – «гаряча» телефонна лінія, за якою по телефону (044)284-00-07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДФС, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України;

«Декларування он-лайн» – надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи, яку подають до органів ДФС фізичні особи – підприємці та громадяни, та надіслати її до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв’язку;

«Реєстр платників єдиного податку» – щоденно оприлюднюється інформація про платників єдиного податку;

«Акредитований центр сертифікації ключів» – інформація щодо Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (далі – АЦСК ІДД ДФС), який безкоштовно надає послуги електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП); отримання ЕЦП; безкоштовне програмне забезпечення ДФС України, за допомогою якого платник може підготувати та подати звітність в електронному вигляді (ОПЗ), електронний сервіс «Електронний кабінет платника податків» та інші програмні забезпечення, в яких реалізовано можливість використання посилених сертифікатів, сформованих АЦСК ІДД ДФС та інше;

«Електронна звітність» – інформація щодо порядку надання звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку; безкоштовне програмне забезпечення ДФС України, за допомогою якого платник може підготувати, подати податкову звітність і реєстр отриманих та виданих податкових накладних в електронному вигляді (ОПЗ), актуальні нововведення;

«Електронна митниця» – передбачає здійснення митних процедур в електронному вигляді, використання електронних документів, у тому числі митних декларацій, засвідчених ЕЦП;

«Реєстр страхувальників» – інформація про взяття на облік платника ЄСВ, його реєстраційний номер, код КВЕД, по якому призначений клас ризику та клас професійного ризику;

«Дані про взяття на облік платників податків» – формується інформація по запиту щодо взяття на облік платника.

Надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини з початку року збільшилися на 891,3 мільйони гривень

У Дніпропетровській області з початку року надходження до місцевих бюджетів становлять 4 мільярди 804,3 мільйони гривень, що на 891,3 мільйони більше, ніж за відповідний період минулого року.

Так, на 146,3 мільйони збільшилися надходження в місцеві бюджети з земельного податку та орендної плати, всього їх надійшло 915,2 мільйони гривень. На 87,4 мільйони гривень збільшилися платежі єдиного податку, який сплачують суб’єкти малого підприємництва, загалом надходження становлять 324,8 мільйони гривень.

На 74,9 мільйони гривень збільшилися надходження екологічного податку, всього до бюджету надійшло 192,5 мільони гривень. Рентної плати за користування надрами надійшло 110,6 мільйонів гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування у Дніпропетровській області збільшилося на 427,6 мільйона гривень, а загалом ЄСВ у Дніпропетровській області за п’ять місяців 2015 року зібрано 7 мільярдів 674,6 мільйони гривень.

З початку року слідчі ДФС Дніпропетровщини забезпечили відшкодування 28,8 млн. грн. збитків, завданих державі

Протягом січня – травня 2015 року в провадженні слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Дніпропетровській області перебувало 408 кримінальних проваджень.

Зі 112 закінчених кримінальних проваджень на розгляд до суду направлено 48, серед яких: 32 з обвинувальним актом та 16 для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням збитків під час досудового розслідування.

Крім того, за 5 місяців поточного року за підслідністю скеровано 75 кримінальних проваджень, приєднано до інших проваджень – 46, зупинено - 3.

У закінчених кримінальних провадженнях слідчими управління фінансових розслідувань ДФС області встановлено спричинення збитків державі у сумі 57,0 млн. грн. З них вже відшкодовано 28,8 млн. грн. та накладено арешт на майно вартістю 6,7 млн. грн.

Надходження ЄСВ на Дніпропетровщині збільшилися у порівнянні з минулим роком на 63 мільйони гривень

У травні 2015 року у Дніпропетровській області надходження до бюджету єдиного соціального внеску склали 1 мільярд і майже 508 мільйонів гривень, що на 63 мільйони гривень, або на 104,4 відсотки більше, ніж у травні 2014 року.

При цьому, за січень - травень 2015 року у Дніпропетровській області передбачалося надходження єдиного загальнообов’язкового соціального внеску у розмірі 7 мільярдів 544 мільйонів гривень. Фактично ж, надходження ЄСВ в області становлять 7 мільярдів 674,6 тисяч гривень.

Загалом, у Дніпропетровській області, надходження єдиного загальнообов’язкового державного соціального страхування у порівнянні з минулим роком збільшилися на 427,5 мільйонів гривень і становлять майже 106 відсотків у порівнянні з попереднім роком.

Податковий календар на червень

ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що:

19 червня 2015 року – останній день сплати авансових внесків з єдиного податку фізичними особами – підприємцями, що обрали спрощену систему оподаткування І та ІІ групп;

22 червня 2015 року – останній день:

- подання декларації податку на додану вартість за травень 2015 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

- подання декларації акцизного податку за квітень 2015 року;

- авансової сплати акцизного податку за травень 2015 року (доплати (у разі потреби) податкового зобов’язання з акцизного податку на тютюнові вироби, розрахованої з урахуванням авансових платежів, здійснених при придбанні марок акцизного податку);

- подання декларації зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності за травень 2015 року;

- подання звіту по єдиному внеску, нарахованому за попередній календарний місяць роботодавцями за найманих працівників;

- сплати єдиного внеску, нарахованого за попередній календарний місяць роботодавцями за найманих працівників (крім гірничих підприємств);

26 червня 2015 року – останній день:

- сплати авансового внеску рентної плати за:

- транзитне транспортування трубопроводами природного газу територією України;

- транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України;

- транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України

- сплати авансового внеску рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

30 червня 2015 року – останній день:

- сплати акцизного податку за травень 2015 року;

- сплати авансового внеску з податку на прибуток підприємств за червень 2015 року;

- сплати збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності травень 2015 року;

- сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (крім громадян) за травень 2015 року;

- сплати єдиного внеску, нарахованого за попередній календарний місяць, гірничими підприємствами за найманих працівників;

- сплати податку на доходи фізичних осіб від оподаткування доходів, нарахованих у вигляді: - процентів на поточний або депозитний банківський рахунок;

- процентів на вклади члена кредитної спилки

- сплати податку на додану вартість за травень 2015 року.

ПРО ОБ’ЄКТИ ОПОДАТКУВАННЯ ПОДАТКОМ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Відповідно до підпункту 266.2.1 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI з внесеними змінами та доповненнями (далі – Кодекс) об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі його частка.

Згідно з підпунктом 14.1.129 пункту 14.1 статті 14 Кодексу об’єкти житлової нерухомості – це будівлі віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки.

Підпунктами 14.1.129.1 та 14.1.129.1 пункту 14.1 статті 14 Кодексу визначені поняття кожного із об’єктів житлової нерухомості та приведений перелік типів будівель, віднесених до житлового фонду, а саме:

- житловий будинок;

- прибудова до житлового будинку;

- квартира;

- котедж;

- кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах.

До об’єктів нежитлової нерухомості, як визначено підпунктом 14.1.1291 підпункту 14.1 статті 14 Кодексу, відносяться:

- будівлі готельні;

- будівлі офісні;

- будівлі торговельні;

- гаражі;

- будівлі промислові та склади;

- будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки);

- господарські (присадибні) будівлі;

- інші будівлі.

При цьому слід враховувати, що відповідно до підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Кодексу не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

а) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);

б) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) гуртожитки;

ґ) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради;

д) об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину;

е) об’єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;

є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

з) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств.

Платниками зазначеного податку є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

ЮРИДИЧНІ ОСОБИ – ПЛАТНИКИ ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ

Відповідно до підпункту 267.1.1 пункту 267.1 статті 267 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI з внесеними змінами та доповненнями (далі – Кодекс) платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об’єктом оподаткування.

Підпунктом 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу визначено, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм двигуна понад 3000 куб. см.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тисяч гривень за кожний легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування (пункт 267.4 статті 267 Кодексу). Базовим податковим (звітним) періодом згідно з підпунктом 267.5.1 пункту 267.5 статті 267 Кодексу є календарний рік.

Відповідно до підпункту 267.6.4 пункту 267.6 статті 267 Кодексу платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою – платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт (підпункт 267.6.5 пункту 267.6 статті 267 Кодексу).

За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу (підпункт 267.6.6 пункту 267.6 статті 267 Кодексу).

Відповідно до підпункту б) підпункту 267.8.1 пункту 267.8 статті 267 Кодексу транспортний податок юридичними особами сплачується авансовими внесками, які відображаються у річній податковій декларації, щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

З початку року від платників Ленінського району м. Дніпропетровська надійшло164,6 млн. грн. єдиного внеску.

Протягом перших п’яти місяців поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування від платників Ленінського району м. Дніпропетровська склали 164 млн 585 тис. грн. Зокрема, у травні сплачено майже 33 млн 336 тис. грн.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

З початку 2015 року до держбюджету надійшло 3,3 млрд. грн. військового збору

У травні поточного року платники податків мобілізували до державного бюджету 703,7 млн. грн. військового збору. Це на 15,8 відс. перевищило індикативний показник.

Загалом, з початку 2015 року до бюджету країни надійшло 3 301,1 млн. гривень цього податку.

Нагадуємо, що військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Ставка цього податку складає 1,5 відс. від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) і сплату (перерахування) військового збору в бюджет є роботодавці, що виплачують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків, та податкові агенти — для оподатковуваних інших доходів із джерела їх походження в Україні.

Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.

12 травня 2015 року Верховною Радою прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору», який набув чинності 11 червня 2015 року. Документом звільнено від оподаткування військовим збором доходи громадян від операцій з купівлі/продажу валюти.

З початку року платники Ленінського району м. Дніпропетровська сплатили до місцевого бюджету майже 97 млн.. грн

За підсумками січня-травня 2015 року до місцевого бюджету надійшло 96,9 млн.грн. від платників податків Ленінського району м. Дніпропетровська.

Основними платежами, які формують місцевий бюджет є податок на доходи фізичних осіб, якого за цей період сплачено 54,7 млн.грн, плата за землю – 23,1 млн.грн., єдиний податок –19,6 млн.грн.

“Ми вдячні сумлінним платникам за добровільну сплату податків до бюджету в нелегкі часи для нашої держави. Адже від цього залежить стабільна робота закладів освіти, медицини, культури, своєчасна виплата зарплат працівникам бюджетної сфери, пенсій і соціальних виплат ”, - зазначив начальник ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровськ Віктор Саранцев.

Сервіс «Пульс»

Зворотній зв’язок та оперативне вирішення проблемних питань платників податків - це головні принципи роботи інтерактивного сервісу «Пульс».

На період січень-травень 2015р. до ДПІ Ленінському районі м. Дніпропетровськ на сервіс «Пульс» надійшло 1 звернення. Звернення оперативно опрацьовано, вирішено по суті порушеного питання та заявникові надано обґрунтовану відповідь.

Нагадаємо, що за номером телефону (044) 284 00 07 громадяни мають право цілодобово повідомляти про неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС.

Оперативники ДФС перекрили канал постачання контрабандних нафтопродуктів на територію України

Співробітниками податкової міліції спільно з прикордонниками у ході проведення операції «Нафтопродукт-2015» та «Рубіж» викрито схему контрабанди нафтопродуктів на території України у великих розмірах.

Як з’ясувалося, спеціалізованими суднами (нафтовими танкерами) через причали одного із портів на півдні України ввозилися контрабандні нафтопродукти, які у подальшому зберігались для реалізації на митній території України.

У травні 2015 року за результатами проведених слідчих дій співробітниками податкової міліції у порту затримано 3 нафтових судна з понад 1000 тоннами незаконно ввезених нафтопродуктів орієнтовною вартістю близько 20 млн. гривень.

Ще одне судно залишалося у нейтральних водах. Після тривалого часу воно змушене було зайти у територіальні води України та супроводжене до порту.

9 червня 2015 року на вказаному судні було проведено обшук, у ході якого виявлено та вилучено 1124 тонни дизельного пального орієнтовною вартістю понад 21,3 млн. грн.

Завдяки професійним діям співробітників податкової міліції організаторами злочинної схеми вже сплачено до державного бюджету понад 6 млн. грн.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама

Зараз коментують

Всі