За 4 місяця 2015 року платникам Дніпропетровщини відшкодовано 93,6 млн. грн. ПДВ в автоматичному режимі
Впродовж січня – квітня поточного року на рахунки платників Дніпропетровського регіону повернуто з бюджету 123,3 мільйони гривень податку на додану вартість, що в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року більше на 33,5 млн. грн. З них 93,6 млн. грн., або 75,9 відсотків, повернуто в автоматичному режимі. А це в свою чергу на 33,6 млн. грн. більше, ніж повернуто «автоматом» за чотири місяці 2014 року.
Загалом, автоматичне відшкодування ПДВ з початку 2015 року отримали 36 суб’єктів господарювання регіону. Для порівняння: у минулих роках кількість платників, що пройшли відповідність критеріям на отримання бюджетного відшкодування в автоматичному режимі, складала в 2014 році 22 підприємства, в 2013 році - 15.
Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу "Майбутнє країни – у мріях дитини"
14 травня 2015 року в ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено ІІ (обласний) етап конкурсу дитячої творчості "Майбутнє країни – у мріях дитини" та визначено переможців. Конкурс набув широкої популярності серед дітей нашої області – цьогоріч у ньому взяли участь понад 350 школярів.
До складу журі конкурсу увійшли відомі художники, мистецтвознавці, фахівці закладів мистецтв, представники громадських організацій та провідних засобів масової інформації.
Під час роботи журі конкурсу перший заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Роман Афонов зазначив, що мета конкурсу – формування у молодого покоління податкової та митної культури. З кожним роком зростає, як кількість учасників конкурсу, так і якість дитячих робіт. Під час таких заходів для дітей та юнацтва будуються майбутні відносини між державою та її громадянами. Конкурс дитячої творчості дає можливість виявити те, наскільки діти розуміють роль, місце та значення податків і митних платежів, як орієнтуються у сьогоденні. До того ж, він допомагає юним даруванням творчо реалізувати свої таланти та викласти свої ідеї.
На розгляд журі представлено 76 художніх творів, 16 творів комп’ютерної графіки та 32 літературних твори, надісланих ДПІ (ОДПІ) ГУ ДФС (Міндоходів) у Дніпропетровській області за підсумками І (районного) етапу конкурсу, який проводився серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів області.
Роботи юних митців вражають недитячим розумінням теми, висловленням своєї думки та фантазії.
Журі визначило переможців, які поспіли І, ІІ та ІІІ місця за двома віковими категоріями із числа юних художників, майстрів з комп’ютерної графіки, літераторів та публіцистів. Також, були визначені найкращі роботи за наступними номінаціями: «Оригінальність розкриття теми», «Найцікавіший малюнок», «Кращий плакат», «Кращий літературний твір».
Для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини» до Державної фіскальної служби України направляються 6 робіт переможців II (обласного) етапу конкурсу дитячої творчості, які посіли І місця за трьома напрямами у всіх вікових категоріях.
Півмільйона гривень оборутки вилучено у кримінальних ділків на Дніпропетровщині
Кримінальне провадження порушене за ознаками злочину передбаченого за статтею 212 КК України (ухилення від сплати податків) у відношенні фірми реальна діяльність якої зводилась до того, щоб переводити безготівкові кошти у готівку для різних підприємств через відкриті у кількох банках рахунки.
Обшук у основному офісі оперативники розпочали вранці, якраз коли останні перевели у готівку чергову порцію гривні. Одразу ж були проведені обшуки і в інших місцях що мали відношення до діяльності зловмисників.
Як з’ясувалось у ході оперативно-слідчих заходів, знаряддями для здійснення задуманого були 35 печаток та штампів підприємств з ознаками фіктивності.
Загалом 500 000 грн. долари та рублі, печатки й документація звичайно ж було вилучено, та залучено до матеріалів кримінального провадження.
На разі триває слідство.
Управління власної безпеки Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє
13 травня 2015 року співробітниками ДМУ ГУ УМВС України в Дніпропетровській області, Управління власної безпеки ГУ ДФС у Дніпропетровській області і прокуратури області, в рамках кримінального провадження з правовою кваліфікацією ч.3 ст.368 КК України, затримано на гарячому працівника одного з територіальних підрозділів ГУ ДФС у Дніпропетровській області при отриманні від представника приватного підприємства грошових коштів у сумі 3000 грн., як незаконної винагороди за незастосування штрафних санкцій за встановлені порушення порядку ведення господарської діяльності.
До затриманого застосовано запобіжний захід, передбачений ст.208 КПК України. Досудове розслідування триває.
Разом з тим, в ході профілактичних заходів щодо недопущення корупційних дій працівниками ГУ ДФС області, Управлінням власної безпеки проведено 183 лекції та співбесіди зі співробітниками та кандидатами на вступ до лав служби, матеріали антикорупційної спрямованості (в тому числі про функціонування проекту «Пульс») публікувались в 9 друкованих виданнях, транслювались в 74 теле- та радіопрограмах.
Власникам легкових автомобілів до уваги!
ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області нагадує власникам легкових автомобілей, що використовуються до 5 років, та об’єм циліндрів двигуна яких перевищує 3000 куб. см., що з 01.01.2015 року згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. № 71-VIII від 28.12.2014 р. запроваджено транспортний податок.
Ставка податку встановлена в розмірі 25000 грн на рік за кожен автомобіль.
ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська запрошує власників легкових авто, які підпадають оподаткуванню, до 1 липня поточного року завітати до територіальних органів ДФС за місцем реєстрації об’єкта оподаткування для звірки даних.
Про застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку другої і третьої групп
Нагадуємо, Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі - Закон №71) внесено зміни до Податкового кодексу України (далі - Кодекс) і, зокрема, Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон №265).
Метою змін до Кодексу та Закону №265 є вдосконалення механізму їх застосування та запобігання можливим порушенням з боку суб'єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за товари (послуги).
Основною зміною є те, що відповідно до пункту 296.10 Кодексу платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи-підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО).
У всіх інших випадках платники єдиного податку фізичні особи-підприємці другої і третьої груп зобов'язані застосовувати РРО. При цьому зазначені зміни, відповідно до Прикінцевих положень Закону №71 вступають в силу:
• для платників єдиного податку третьої групи – з 1 липня 2015 року
• для платників єдиного податку другої групи – з 1 січня 2016 року.
Для виконання вимог чинного законодавства рекомендуємо платникам єдиного податку фізичним особам-підприємцям другої і третьої груп (окрім визначених Законом винятків протягом травня - червня 2015 року зареєструвати РРО, та застосовувати його при розрахунках з покупцями при продажу товарів, наданні послуг.
Продаж та сервісне обслуговування касової техніки здійснюють Центри сервісного обслуговування РРО.
Додатково наголошуємо, що платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи -підприємці) груп, крім визначених у пункті 296.10 Кодексу, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 1 січня 2017 року звільняються від проведення відповідно до норм цього Кодексу перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.
Також повідомляємо про оновлення Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, який затверджений наказом ДФС України №302 від 27.04.2015.
Підприємці – «cпрощенці» Дніпропетровщини сплатили до бюджету майже 170 млн. грн.
Протягом січня – квітня 2015 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 169,4 млн. грн. єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 41,6 млн. грн., або на 32,6% більше ніж у відповідному періоді минулого року.
За повідомленням управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області на початок травня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 69 тисяч підприємців.
Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 38 тисяч підприємців. Ці представники бізнесу звітують лише раз на рік, та єдиний податок сплачують щомісячно. У першій групі перебуває понад 9,6 тисяч платників єдиного податку, у третій – майже 21,5 тисячі.
Начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській Інна Андрущак зазначає, що спрощена система оподаткування запроваджена для зниження податкового навантаження та стимулювання малого підприємництва. Вона значно легша, з точки зору ведення бухгалтерського обліку, добре підходить для ведення малого бізнесу, що і забезпечує її популярність серед підприємців.
Підрозділ ДФС «Фантом» попередив несанкціоноване переміщення товарів через лінію зіткнення у зоні АТО на суму понад 90 млн. грн.
З метою забезпечення дієвого контролю за переміщенням вантажів через лінію розмежування було створено підрозділ податкової міліції ДФС України «Фантом». Основними завданнями цього підрозділу є перевірка звернень суб’єктів господарювання та надання дозволів на переміщення товарів до/з району проведення АТО на КПВВ, запобігання кримінальним та іншим правопорушенням у сфері оподаткування, митній та бюджетній сферах, їх розкриття та припинення у районі проведення АТО, у т.ч. робота у складі зведених мобільних груп спільно з представниками СБУ, ДПСУ та МВСУ по недопущенню переміщення вантажів поза межами КПВВ.
«За результатами спільної роботи «Фантому» та підрозділів ГУ ДФС в Донецькій і Луганській областях попереджено несанкціоноване переміщення ТМЦ через лінію зіткнення на суму понад 90 млн. грн., у тому числі підакцизних товарів на суму понад 15,4 млн. грн. Під час здійснення оперативних заходів на КПВВ виявлено та вилучено з незаконного обігу 8,9 млн. грн. готівки, припинена діяльність 2-х підпільних цехів з виробництва паливно-мастильних матеріалів та 3-х підпільних цехів з незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів», - зазначив Перший заступник Голови ДФС України Сергій Білан, який за дорученням керівника служби перевіряв роботу органів ДФС у районі проведення АТО з 8 по 10 травня 2015 року.
До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 55 кримінальних проваджень, у т.ч. 31 за ухилення від сплати податків та 15 - незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів. Загалом під час контролю за переміщенням вантажів через лінію розмежування опрацьовано понад 800 заяв суб’єктів господарської діяльності, видано 2413 дозволів на переміщення вантажів.
За словами першого заступника ДФС, сьогодні функціонує 6 фіскальних постів в межах розташування контрольних пунктів в’їзду/виїзду з цілодобовим режимом несення служби.
Всі пости обладнані модулями, що складаються із секцій відпочинку та проведення контрольно-дозвільних заходів, які обкладені мішками з піском та обладнані меблями, оргтехнікою, камерами відео спостереження, супутниковими антенами, а також бліндажами для захисту особового складу, збудованими з дотриманням вимог для фортифікаційних споруд.
Які операції з постачання товарів/послуг сприяють реєстрації платником ПДВ
Відповідно до п. 181.1 ст. 181 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених ст. 183 ПКУ, крім особи, яка є платником єдиного податку першої - третьої групи.
Якщо особа, яка відповідно до пункту 181.1 статті 181 ПКУ не є платником податку у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій відсутні або є меншими від встановленої зазначеною статтею суми, вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою (п. 182.1 ст. 182 ПКУ).
До оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг належать операції, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою ПДВ, ставкою 7 відсотків, нульовою ставкою ПДВ та звільнені (умовно звільнені) від оподаткування ПДВ.
Остання звітність з ПДВ для підприємця
При припиненні підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, анулювання реєстрації платника ПДВ може бути здійснене за ініціативою відповідного контролюючого органу. Крім того, такий платник податку може подати заяву про анулювання реєстрації платником ПДВ за власним бажанням.
Коли відбувається анулювання реєстрації особи, як платника податку, останнім звітним періодом є період, який розпочинається від дня, що настає за останнім днем попереднього податкового періоду, та закінчується днем анулювання реєстрації.
Згідно із пунктом 202.1 статті 202 Податкового кодексу України для платників ПДВ звітним (податковим) періодом є один календарний місяць або календарний квартал.
Таким чином, особа, реєстрація платника ПДВ якої анульована, подає податкову декларацію з ПДВ за останній звітний (податковий) період, який розпочинається з першого дня такого звітного періоду та закінчується днем анулювання такої реєстрації, протягом 20 (40) календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду, в якому відбулося анулювання реєстрації особи як платника ПДВ. Зокрема, це стосується фізичних осіб, щодо яких до Єдиного державного реєстру внесено запис про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.
Подавати чи не подавати звіт з єдиного соціального внеску суб’єкту господарювання, який не має найманих працівників?
Відповідно до п. 11 розд. ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 квітня 2015 № 435 (далі Порядок № 435), якщо юридичні особи або фізичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт за найманих працівників до фіскальних органів ними не подається.
Фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, що обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до фіскальних органів звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.
Особи, які провадять незалежну професійну діяльність, формують та подають до фіскальних органів звіт самі за себе один раз на рік до 1 травня року, що настає за звітним періодом.
Фізичні особи-підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подавати самі за себе звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
Переваги електронних перевірок суб’єктів господарювання
ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська повідомляє, що з 01.01.2014 вступила в дію норма Податкового кодексу України, якою передбачено проведення електронних перевірок суб’єктів господарювання.
Така можливість надана наступним платникам податків:
з 01.01.2014, які застосовують спрощену систему оподаткування,
з 01.01.2015 — суб’єкти мікро-, малого та середнього бізнесу,
з 01.01.2016 — всі інші платники податків.
Для цього платник податків повинен подати заяву до територіального органу ДФС, в якому він перебуває на обліку. Крім того, разом із Заявою платник податків подає в електронній формі документи, які відповідно до Податкового кодексу України пов'язані з обчисленням та сплатою податків і зборів, з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб та у форматі, встановленому відповідно до пункту 85.2 статті 85 Податкового кодексу України.
Слід відзначити такі переваги електронної перевірки:
- дистанційне обслуговування платників податків;
- мінімізація впливу людського фактора;
- підвищення якості проведення перевірки;
- зменшення терміну проведення перевірки;
- впевненість у правильності та повноті оподаткування здійснених фінансово-господарських операцій;
- зниження адміністративного навантаження на платника податків.
Інформація про складені податкові накладні - через витяг з Єдиного реєстру
Відповідно до п. 5 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженного Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1246 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 1246), постачальник (продавець) складає податкову накладну та/або розрахунок коригування у форматі (відповідно до стандарту), затвердженому в установленому порядку, з використанням спеціалізованого програмного забезпечення.
З метою отримання інформації, що міститься у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр), платник податку складає запит за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення в електронному вигляді у форматі (відповідно до стандарту), затвердженому в установленому порядку, та надсилає його засобами телекомунікаційного зв’язку ДФС (п. 13 Порядку № 1246).
На запит платника податку щодо надання інформації, яка міститься у Реєстрі, безоплатно видається:
про податкову накладну та/або розрахунок коригування - витяг з Реєстру;
про податкову накладну, до якої на дату надходження такого запиту зареєстровано розрахунок коригування, - витяг, що містить відомості про податкову накладну та відповідний розрахунок коригування;
про розрахунок коригування до податкової накладної - витяг, що містить відомості про податкову накладну та відповідний розрахунок коригування;
повідомлення про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування і податкову накладну та/або розрахунок коригування в електронній формі.
Запит щодо надання відомостей про податкові накладні та/або розрахунки коригування з Реєстру складається у форматі (відповідно до стандарту), затвердженому в установленому порядку, за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.(п. 14 Порядку № 1246).
Відповідно до п. 17 Порядку № 1246 ДФС здійснює пошук зазначеної у запиті податкової накладної та/або розрахунку коригування та складає витяг з Реєстру, у якому наводяться відомості щодо податкової накладної та розрахунку коригування. Зазначений витяг надсилається платникові податку не пізніше операційного дня, що настає за днем надходження запиту.
На зазначений витяг накладається електронний підпис ДФС, який після шифрування надсилається на електронну адресу, вказану в запиті платника податку.
Земельні ділянки державної та комунальної власності: розмір орендної плати
Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який набрав чинності з 01.01.2015, внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Зокрема, встановлено граничні розміри орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності (далі – орендна плата) для всіх категорій земельних ділянок.
Так, відповідно до п. 288.1 ст. 288 ПКУ підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.
Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:
- не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки;
- не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.
Тобто норми ст. 288 ПКУ встановлюють мінімальні та максимальні межі розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності у відсотках до нормативної грошової оцінки.
При цьому якщо сума річного платежу за договором оренди землі є меншою, ніж сума платежу, визначена п. 288.5 ст. 288 ПКУ, то річна сума платежу, що підлягає перерахуванню до бюджету, не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки.
Якщо розмір орендної плати, зазначений у договорі оренди, є нижчим від встановленого п. 288.5 ст. 288 ПКУ, орендарю слід звернутись до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, з яким укладено договір оренди землі, з приводу приведення його у відповідність.
Про податок на нерухоме майно
Декларування доходів, сплата податкових зобов'язань – це необхідна складова цивілізова- них відносин між державою та її громадянами. Сплата податків у цілому світі є питанням престижності та честі. Тому декларувати податкові зобов'я- зання та повною мірою сплачувати їх вкрай необхідно, бо змінити життя людей на краще можливо лише маючи стабільний і наповнений бюджет.
Місцеві податки мають велике значення для розвитку регіону: внутрішня інфраструктура, місцеві пам'ятки, дороги – їхній стан прямо пропорційно залежить від наповнення місцевої казни. Основним бюджетоутворюючим місцевим податком, який лишається в казні регіону є податок на майно. Він включає в себе: транспортний податок, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плату за землю.
З метою поліпшення економічно-соціального розвитку Дніпропетровського регіону ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертається до кожного громадянина з проханням свідомо виконувати свій конституційний обов’язок – добровільно сплачувати податкові зобов'язання. Завітавши до територіального органу ДФС за місцем реєстрації лише один раз ви можете отримати податкові консультації стосовно правильності нарахування податкових зобов’язань по всіх податках і зборах. Територіальні органи ДФС чекають на вас.
Шановні мешканці Дніпропетровщини, звертаємо вашу увагу на те, що згідно змін до Податкового кодексу України з 01.01.2015 року транспортний податок для громадян застосовується вперше. В зв’язку з цим ГУ ДФС у Дніпропетровській області рекомендує власникам легкових автомобілів, що зареєстровані (використовуються) до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. не чекати вручення повідомлення-рішення територіальними органами ДФС, а добровільно до 1 липня завітати до інспекції для звірки даних податкового зобов’язання з транспортного податку.
Громадян, які мають право власності або право користування земельною ділянкою також запрошуємо до 1 липня відвідати територіальні органи ДФС, адже земельний податок – вагомий бюджетоутворюючий місцевий податок, який лишається в розпорядженні громади, використовується як джерело для фінансування заходів, направлених на раціональне використання та охорону земель, підвищення родючості ґрунтів, відшкодування витрат власників землі і землекористувачів, пов’язаних з господарюванням на землях гіршої якості, на ведення земельного кадастру, здійснення землеустрою та моніторингу земель, розвиток інфраструктури населених пунктів тощо.
ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертається до платників орендної плати та плати за землю з проханням належного виконання обов’язку зі сплати за землю та орендної плати за користування земельними ділянками державної та комунальної форми власності і нагадуємо, що сума орендної плати, що виплачується за договором оренди рухомого (нерухомого) майна підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах за ставкою 1,5%.
В зв'язку з численним змінами в податковому законодавстві стосовно оподаткування об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб радимо громадянам завітати до ЦОП за місцем реєстрації, для звірки даних та вірного нарахування (правильного визначення) податкового зобов'язання. Фізичні особи в 2015 році будуть cплачувати податок на нерухомість за 2014 р. за ставками, які діяли в 2014 році протягом 60 календарних днів з дня отримання повідомлення рішення від органу ГФС, а саме 1% для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. м і будинків, площею не більше 500 кв. м, і 2,7% для квартир з житловою площею понад 240 кв. м і будинків більше 500 кв. м., для різних видів житла 1% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м, сумарна житлова площа якого не перевищує 740 кв. м, і в розмірі 2,7% при перевищенні 740 кв. м.
Пільги зі сплати податку на нерухомість надаються власникам нерухомості, якщо сумарна площа житла не перевищує: для квартир - 120 кв. м, будинків - 250 кв. м, квартир і будинків - 370 кв. м. Застосування пільги обчислюється в 1 кварталі 2014 з розрахунку житлової площі, 2,3 і 4 квартали 2014 року - загальною.
Шановні громадяни, отримайте податкове повідомлення-рішення по сплаті місцевих податків і зборів до 1 липня 2015 року прямо в територіальному органі ДФС!
Це стане вагомим внеском у співфінансування бюджетної сфери Дніпропетровщини.