Повідомляє ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська

2015-05-14 15:03 Подобається

З початку року на соціальний захист мешканців Дніпропетровщини надійшло майже 6,2 млрд. грн. єдиного внеску

У Дніпропетровській області протягом січня – квітня 2015 року від платників регіону надійшло 6 мільярдів 167 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що на 364,6 мільйонів гривень більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2014 року. Про це повідомила начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Інна Андрущак.

При цьому, лише в квітні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Державного казначейства 1 мільярд 691 мільйон гривень. Порівняно з квітнем 2014 року надходження зросли майже на 7 відсотків, або на 109,4 мільйонів гривень.

«Своєчасна сплата ЄСВ – це не лише обов’язок перед державою, але й захищені соціальні гарантії для кожного» - наголошує Інна Андрущак.

Чи відноситься пиво до алкогольних напоїв?

Відповідно до змін Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” з 1 липня 2015 року - пиво буде відноситись до алкогольних напоїв.

Чи необхідно отримувати ліцензію на роздрібну торгівлю пивом?

Так, з 1 липня 2015 року суб’єктам господарювання які здійснюють торгівлю пивом необхідно отримати ліцензію на право торгівлі алкогольними напоями.

До якого територіального органу Державної фіскальної служби подається декларація акцизного податку: за місцем здійснення торгівельної діяльності чи за місцем проживання субєкта господарювання?

Декларація акцизного податку подається до територіальних підрозділів Державної фіскальної служби за місцем здійснення торгівельної діяльності.

Скільки необхідно сплачувати акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів?

Акцизний податок сплачується у розмірі 5% від суми реалізованих підакцизних товарів.

Хто здійснює контроль за оподаткуванням підакцизних товарів?

Контроль за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів здійснюється Головним управлінням Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області та його територіальними підрозділами у межах повноважень.

Куди необхідно подавати заяву для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями?

Заява на отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами подається до Головного управління ДФС у Дніпропетровській області або до Центру обслуговування платників за місцем торгівлі суб’єкта господарювання уповноваженою особою заявника або надсилається рекомендованим листом.

Майбутнім платникам – про податкове законодавство

На зустрічі в Дніпропетровській загальноосвітній школі №141 фахівці ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська провели урок-лекцію для старшокласників з оподаткування.

Фахівці розповіли про передумови становлення основних видів податків і зборів, загальні умови та етапи їх обчислення і сплати. Особливо зацікавила учнів інформація про електронні сервіси, за допомогою яких подавати звітність стало набагато простіше та комфортніше. Обговорили також особливості взаємовідносин податкової інспекції і приватних підприємців, зокрема як фізичній особі започаткувати свій бізнес та які податки необхідно платити.

Такі заходи з майбутніми платниками податків фахівці інспекції проводять не вперше. Вони є частими гостями в загальноосвітніх закладах району, де проводять лекції, зустрічі зі школярами. «Виховувати сумлінного платника потрібно зі шкільної парти», – зазначають фахівці відомства.

Переваги електронних перевірок суб’єктів господарювання

З 01.01.2014 вступила в дію норма Податкового кодексу України, якою передбачено проведення електронних перевірок суб’єктів господарювання.

Така можливість надана наступним платникам податків:

з 01.01.2014, які застосовують спрощену систему оподаткування,

з 01.01.2015 — суб’єкти мікро-, малого та середнього бізнесу,

з 01.01.2016 — всі інші платники податків.

Для цього платник податків повинен подати заяву до територіального органу ДФС, в якому він перебуває на обліку.

Заява та документи, передбачені пп.75.1.2 п.75.1 ст.75 Податкового кодексу України, можуть бути надані платником податків до територіального органу ДФС:

листом з повідомленням про вручення та з описом вкладеного;

безпосередньо до територіального органу ДФС;

в електронному вигляді за умови дотримання вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" і "Про електронний цифровий підпис" та Порядку подання платником податків заяви про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки та прийняття рішення територіальним органом ДФС України про проведення такої перевірки, затвердженого наказом Міндоходів України від 03.06.2013 №143 (далі – Порядок №143).

Відповідно до підпункту 2.2 розділу II Порядку №143, платником податків у заяві, крім інших даних, в обов'язковому порядку зазначається інформація про:

податкові періоди господарської діяльності, що підлягають електронній перевірці;

систему оподаткування, що застосовується платником податків;

перелік податків, які будуть перевірені під час проведення електронної перевірки (єдиний податок, податок на прибуток підприємств, податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, інші податки за наявності технічної можливості їх перевірки контролюючим органом);

ведення в електронному вигляді бухгалтерського обліку відповідно до Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 року №291, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 21 грудня 1999 року за №893/4186;

ведення в електронному вигляді первинних документів, які підтверджують правомірність ведення бухгалтерського обліку;

спосіб надання документів для електронної перевірки (за допомогою каналу, яким передається електронна звітність, або електронного носія інформації).

Крім того, разом із Заявою платник податків забезпечує подання до територіального органу ДФС в електронній формі документів, які відповідно до Податкового кодексу України пов'язані з обчисленням та сплатою податків і зборів, з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб та у форматі, встановленому відповідно до пункту 85.2 статті 85 Податкового кодексу України.

Електронна перевірка може бути проведена за визначені платником податків податкові періоди, за які не проводились документальні планові або позапланові перевірки (з відповідних питань, які платник податків має намір перевірити), та у разі надання до територіального органу ДФС відповідних декларацій (розрахунків). Такий податковий період не може становити менше одного базового податкового (звітного) періоду з відповідного податку (збору).

Територіальний орган ДФС протягом 10 календарних днів з дня отримання Заяви приймає рішення про проведення/непроведення такої перевірки, яке надсилається платнику податків не пізніше наступного робочого дня від дати його прийняття. У разі прийняття рішення про проведення електронної перевірки до рішення про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки додаються документи, передбачені статтею 79 Податкового кодексу України.

Прийняте рішення може бути надане контролюючим органом до платника податків:

особисто платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові;

листом з повідомленням про вручення та з описом вкладеного;

в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

За результатами електронної перевірки складається довідка у двох примірниках, що підписується посадовими особами контролюючого органу, які проводили перевірку, та реєструється у контролюючому органі протягом трьох робочих днів з дня закінчення установленого для проведення перевірки строку (для платників податків, які мають філії та/або перебувають на консолідованій сплаті, - протягом п'яти робочих днів).

Довідка електронної перевірки після її реєстрації вручається особисто платнику податків або його законним представникам для ознайомлення та підписання протягом п'яти робочих днів з дня вручення.

У разі якщо за результатами електронної перевірки встановлено порушення податкового законодавства, платник податків зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період, що перевірявся протягом 20 робочих днів після дати складення довідки про проведення електронної перевірки.

У разі якщо платник податків подає уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період, що перевірявся, або не подає уточнюючий розрахунок протягом 20 робочих днів після дати складення довідки про проведення електронної перевірки, якою встановлено порушення податкового законодавства, відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період.

Таким чином, можливо відзначити такі переваги електронної перевірки:

- дистанційне обслуговування платників податків;

- мінімізація впливу людського фактора;

- підвищення якості проведення перевірки;

- зменшення терміну проведення перевірки;

- впевненість у правильності та повноті оподаткування здійснених фінансово-господарських операцій;

- зниження адміністративного навантаження на платника податків.

Інформаційне повідомлення про податок на нерухоме майно (транспортний податок; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; плата за землю)

Декларування доходів, сплата податкових зобов'язань – це необхідна складова цивілізованих відносин між державою та її громадянами. Сплата податків у цілому світі є питанням престижності та честі. Тому декларувати податкові зобов'язання та повною мірою сплачувати їх вкрай необхідно, бо змінити життя людей на краще можливо лише маючи стабільний і наповнений бюджет.

Місцеві податки мають велике значення для розвитку регіону: внутрішня інфраструктура, місцеві пам'ятки, дороги – їхній стан прямо пропорційно залежить від наповнення місцевої казни. Основним бюджетоутворюючим місцевим податком, який лишається в казні регіону є податок на майно. Він включає в себе: транспортний податок, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плату за землю.

З метою поліпшення економічно-соціального розвитку Дніпропетровського регіону ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертається до кожного громадянина з проханням свідомо виконувати свій конституційний обов’язок – добровільно сплачувати податкові зобов'язання. Завітавши до територіального органу ДФС за місцем реєстрації лише один раз ви можете отримати податкові консультації стосовно правильності нарахування податкових зобов’язань по всіх податках і зборах. Територіальні органи ДФС чекають на вас.

Шановні мешканці Дніпропетровщини, звертаємо вашу увагу на те, що згідно змін до Податкового кодексу України з 01.01.2015 року транспортний податок для громадян застосовується вперше. В зв’язку з цим ГУ ДФС у Дніпропетровській області рекомендує власникам легкових автомобілів, що зареєстровані (використовуються) до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. не чекати вручення повідомлення-рішення територіальними органами ДФС, а добровільно до 1 липня завітати до інспекції для звірки даних податкового зобов’язання з транспортного податку.

Громадян, які мають право власності або право користування земельною ділянкою також запрошуємо до 1 липня відвідати територіальні органи ДФС, адже земельний податок – вагомий бюджетоутворюючий місцевий податок, який лишається в розпорядженні громади, використовується як джерело для фінансування заходів, направлених на раціональне використання та охорону земель, підвищення родючості ґрунтів, відшкодування витрат власників землі і землекористувачів, пов’язаних з господарюванням на землях гіршої якості, на ведення земельного кадастру, здійснення землеустрою та моніторингу земель, розвиток інфраструктури населених пунктів тощо.

ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертається до платників орендної плати та плати за землю з проханням належного виконання обов’язку зі сплати за землю та орендної плати за користування земельними ділянками державної та комунальної форми власності і нагадуємо, що сума орендної плати, що виплачується за договором оренди рухомого (нерухомого) майна підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах за ставкою 1,5%.

В зв'язку з численним змінами в податковому законодавстві стосовно оподаткування об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб радимо громадянам завітати до ЦОП за місцем реєстрації, для звірки даних та вірного нарахування (правильного визначення) податкового зобов'язання. Фізичні особи в 2015 році будуть cплачувати податок на нерухомість за 2014 р. за ставками, які діяли в 2014 році протягом 60 календарних днів з дня отримання повідомлення рішення від органу ГФС, а саме 1% для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. м і будинків, площею не більше 500 кв. м, і 2,7% для квартир з житловою площею понад 240 кв. м і будинків більше 500 кв. м., для різних видів житла 1% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м, сумарна житлова площа якого не перевищує 740 кв. м, і в розмірі 2,7% при перевищенні 740 кв. м.

Пільги зі сплати податку на нерухомість надаються власникам нерухомості, якщо сумарна площа житла не перевищує: для квартир - 120 кв. м, будинків - 250 кв. м, квартир і будинків - 370 кв. м. Застосування пільги обчислюється в 1 кварталі 2014 з розрахунку житлової площі, 2,3 і 4 квартали 2014 року - загальною.

Шановні громадяни, отримайте податкове повідомлення-рішення по сплаті місцевих податків і зборів до 1 липня 2015 року прямо в територіальному органі ДФС! Це стане вагомим внеском у співфінансування бюджетної сфери Дніпропетровщини.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ !

В зв’язку з внесеними змінами до Податкового кодексу України починаючи з першого звітного періоду 2015 року (січень, І квартал) формування податкового кредиту у платників ПДВ відбувається на підставі електронних податкових наклад- них та обмежених випадках готівкових розрахунків/ документів (п.198.6 ст. 198 Кодексу) і податкових накладних, які складені постачальником товарів/ послуг у січні 2015 року.

Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року та своєчасно зареєстровані в ЄРПН, включаються до складу податкового кредиту того звітного періоду, на який припадає дата їх складання (п.198.3 ст.198 Кодексу).

Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року, зареєстровані в ЄРПН з порушенням терміну їх реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому податкову накладну зареєстровано в ЄРПН, але не більше ніж 180 календарних днів з дати їх складання.

З урахуванням змін, внесених до пункту 198.6 статті 198 розділу V Кодексу, з 1 січня 2015 року втратила чинність норма щодо збереження права на включення до податкового кредиту суми ПДВ на підставі отриманих податкових накладних протягом 365 календарних днів з дати складання податкової накладної.

Платники, які не включили податкові накладні, складені до 1 січня 2015 року, до складу податкового кредиту відповідних періодів, можуть реалізувати своє право на формування податкового кредиту виключно шляхом подання уточнюючих розрахунків за відповідні звітні періоди, з урахуванням вимог пункту 198.2 статті 198 розділу V Кодексу.

Таким чином, до складу податкового кредиту декларації з ПДВ за січень п. р. платник не має права включити суми ПДВ по податкових накладних минулих періодів.

Приклади виправлення показників січня 2015 року:

Якщо платником податку податковий кредит січня 2015 року сформовано за рахунок податкових накладних минулих звітних періодів (наприклад: вересня 2014 року у сумі ПДВ 20 000 грн.) приведення у відповідність показників січня п.р. із позитивним значенням декларування ПДВ відбувається двома способами:

- самостійно платником;

- за результатами перевірки контролюючого органу.

У разі самостійного виправлення показників шляхом подання уточнюючого розрахунку за січень п.р. (ст. 50 Кодексу):

платник сплачує ПДВ всього 20 600 грн., з якої

- сума недоплати - 20 000 грн.

- штраф у розмірі 3 відсотки - 20 000 *3% = 600 грн.

У разі перевірки контролюючого органу:

платник сплачує ПДВ всього 25 000 грн., з якої

- донараховану суму ПДВ - 20 000 грн.

- штраф у розмірі 25 відсотків - 20 000 грн. *25% = 5000 грн.

Таким чином, оптимальний варіант збереження обігових коштів платника – самостійне виправлення помилки.

Зареєструй касовий апарат до 30 червня – звільнись від перевірок до 2017 року

З 1 липня 2015 року підприємці - платники єдиного податку 3-ї групи повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Фізичні особи - платники єдиного податку третьої груп при готівкових розрахунках мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) тільки якщо діяльність здійснюється на ринках або дрібнороздрібний продаж товарів відбувається через засоби пересувної мережі. У всіх інших випадках фізичні особи - платники єдиного податку третьої групи зобов'язані застосовувати РРО.

Звертаємо увагу, що платники єдиного податку другої та третьої груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у своїй господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з дати початку застосування РРО та до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок щодо дотримання порядку застосування РРО.

Торгівля пивом з 1 липня 2015 року здійснюється тільки за наявності ліцензії

ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська нагадує, що з 01.07.2015 року підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

Плата за ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями фіксована і не залежить від обсягів продажу. Так, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.

З 1 липня 2015 внесено зміни і у обмеження по торгівельній площі при здійсненні торгівлі підакцизними товарами. А саме: для тютюнових виробів та пива - без обмеження площі, для алкогольних напоїв (крім пива)- торговельною площею не менше 20 кв. метрів.

Крім того, звертаємо увагу що фізичні особи – підприємці, які здійснюють торгівлю виключно пивом, можуть перебувати на спрощеній системі оподаткування за умови дотримання вимог ст.291 ПКУ.

Звіт з ЄСВ за травень подаватиметься за оновленою формою

З1 червня 2015 року звіти за звітний період "травень 2015 року" подаються за новою формою згідно з Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435.

З початку року на соціальний захист мешканців Дніпропетровщини надійшло майже 6,2 млрд. грн. єдиного внеску

У Дніпропетровській області протягом січня – квітня 2015 року від платників регіону надійшло 6 мільярдів 167 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що на 364,6 мільйонів гривень більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2014 року. Про це повідомила начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Інна Андрущак.

При цьому, лише в квітні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Державного казначейства 1 мільярд 691 мільйон гривень. Порівняно з квітнем 2014 року надходження зросли майже на 7 відсотків, або на 109,4 мільйонів гривень.

«Своєчасна сплата ЄСВ – це не лише обов’язок перед державою, але й захищені соціальні гарантії для кожного» - наголошує Інна Андрущак.

З початку року сплачено 55,7 млрд. грн. єдиного внеску

Протягом перших чотирьох місяців поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування склали 55,7 млрд. грн. Зокрема, у квітні сплачено 15,6 млрд. гривень.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці”.

Ленінська податкова запрошує громадян провести звірку по податку на нерухомість

Обчислення суми податку з об'єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об'єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості надсилається (вручається) платнику податку - фізичній особі контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком) (п.п. 266.7.2 п. 266.7 ст 266 ПКУ).

Таким чином, у 2015 році фізичним особам - платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податок нараховуватиметься контролюючими органами за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) за 2014 рік у такому порядку: у період з 1 січня по 31 березня 2014 року - із житлової площі; з 1 квітня по 31 грудня 2014 року - із загальної площі об’єктів житлової нерухомості.

Шановні громадяни, ДПІ у Ленінськлму районі м. Дніпропетровська запрошує Вас провести звірку даних для проведення вірного нарахування (правильного визначення) податку на нерухоме майно, а також отримати податкове повідомлення-рішення по сплаті податку до 1 липня 2015 року в Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Шаумяна 5.

Надходження податків та зборів до бюджету країни за 4 місяця 2015 року.

ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області за період січень-квітень 2015 року було зібрано до Зведеного бюджету країни складає 187,4 млн.гривень.

До Державного бюджету зібрано коштів у сумі 112,7 мільйонів гривень, місцевий бюджет за відповідний період 75,6 мільйонів гривень.

Визначаючи основні податки, які забезпечують надходження до бюджетів всіх рівнів слід відмітити:

  • Податок на додану вартість – 68,1 млн. гривень;
  • Податок на прибуток – 32,5 млн. гривень;
  • Податок на доходи фізичних осіб – 42,6 млн. гривень.

Слід відзначити, що платники податків і надалі підтримують Держави значними надходженнями по військовому збору в сумі надходжень, яка за 4 місяці складає 5,1 млн.гривень.

В ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська відбулося засідання «круглого столу»

Нещодавно у ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська відбулося засідання «круглого столу» з представниками бізнесу, які здійснюють діяльність у сфері промисловості, будівництві й торгівлі. Основна тема проведеного заходу – це створення комфортних умов для платників податків та забезпечення наповнення бюджетів всіх рівнів, РРО, електронне адміністрування ПДВ, оподаткування нерухомого майна, впровадження електронних сервісів та інші.

Під час проведення засідання начальник ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська Віктор Саранцев проінформував присутніх про наповнення бюджетів всіх рівнів. Також на зустрічі йшла мова про новації та актуальні питання законодавства.

Наприкінці зустрічі Віктор Саранцев нагадав: «Своєчасно сплачені податки – це шлях до підвищення добробуту, стабільності та фінансової незалежності країни».

"Пульс" ДФС: (044) 284-00-07

Сервіс «Пульс податкової» було запроваджено у січні 2012 року як такий, що дає змогу платнику повідомляти про неправомірні вчинки або бездіяльність співробітників податкової безпосередньо керівництву служби. Завдяки оновленому «Пульсу» представники бізнесу, в тому числі і суб’єкти ЗЕД, мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників Державної фіскальної служби керівництво відомства та оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення.

Номер цілодобової телефонної лінії оновленого сервісу «Пульс» Державної фіскальної служби для клієнтів податкової та митниці: (044) 284-00-07.

У кампанії декларування доходів взяли участь більше 41 тисячі мешканців Дніпропетровщини

З початку року мешканці Дніпропетровщини надали до органів ДФС 41021 декларацію про майновий стан та доходи, отримані в 2014 році. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 2,8 млрд. грн.

За результатами кампанії «Декларування – 2015» податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб задекларували 27513 громадян на загальну суму 57,7 млн. грн., що на 15,5 млн. грн. більше ніж в минулому році. Повернення ж з казни у вигляді податкової знижки отримають 5164 громадянина на загальну суму 5,8 млн. грн.

Про одержані минулого року понад мільйонні статки повідомили 296 мешканців Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 1,5 млрд. грн.

Нагадаємо, на відміну від декларування доходів, яке закінчилося 30 квітня 2015 року, правом скористатися податковою знижкою кожен громадянин зможе впродовж всього року.

Майже 600 суб’єктів господарювання Дніпропетровщини вирішили скористатися податковим компромісом

З дня набуття чинності Закону України від 25 грудня 2014 року №63-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу" до фіскальної служби у Дніпропетровській області надійшло 588 заяв від про намір досягнення податкового компромісу.

Відповідно до поданих заяв суб’єктів господарювання про намір застосування податкового компромісу податкові зобов’язання платників склали 51,2 млн. грн., у тому числі, з податку на додану вартість – 27,4 млн. грн., з податку на прибуток підприємств – 23,8 млн. грн. До бюджету вже надійшло 20,1 млн. грн.

Нагадаємо, платник податків має можливість подати уточнюючі розрахунки або заяви з метою застосування податкового компромісу до 16 квітня 2015 включно.

Згідно вимог законодавства, ставка добровільної сплати, за якої платники податків звільняються від фінансової, кримінальної та адміністративної відповідальності становить 5% заниженого ними податкового зобов'язання з ПДВ та податку на прибуток. Решта 95% у разі досягнення податкового угоди вважаються погашеними.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама

Зараз коментують

Всі