Переваги електронних перевірок суб’єктів господарювання
З 01.01.2014 вступила в дію норма Податкового кодексу України, якою передбачено проведення електронних перевірок суб’єктів господарювання.
Така можливість надана наступним платникам податків:
з 01.01.2014, які застосовують спрощену систему оподаткування,
з 01.01.2015 — суб’єкти мікро-, малого та середнього бізнесу,
з 01.01.2016 — всі інші платники податків.
Для цього платник податків повинен подати заяву до територіального органу ДФС, в якому він перебуває на обліку.
Заява та документи, передбачені пп.75.1.2 п.75.1 ст.75 Податкового кодексу України, можуть бути надані платником податків до територіального органу ДФС:
листом з повідомленням про вручення та з описом вкладеного;
безпосередньо до територіального органу ДФС;
в електронному вигляді за умови дотримання вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" і "Про електронний цифровий підпис" та Порядку подання платником податків заяви про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки та прийняття рішення територіальним органом ДФС України про проведення такої перевірки, затвердженого наказом Міндоходів України від 03.06.2013 №143 (далі – Порядок №143).
Відповідно до підпункту 2.2 розділу II Порядку №143, платником податків у заяві, крім інших даних, в обов'язковому порядку зазначається інформація про:
податкові періоди господарської діяльності, що підлягають електронній перевірці;
систему оподаткування, що застосовується платником податків;
перелік податків, які будуть перевірені під час проведення електронної перевірки (єдиний податок, податок на прибуток підприємств, податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, інші податки за наявності технічної можливості їх перевірки контролюючим органом);
ведення в електронному вигляді бухгалтерського обліку відповідно до Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 року №291, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 21 грудня 1999 року за №893/4186;
ведення в електронному вигляді первинних документів, які підтверджують правомірність ведення бухгалтерського обліку;
спосіб надання документів для електронної перевірки (за допомогою каналу, яким передається електронна звітність, або електронного носія інформації).
Крім того, разом із Заявою платник податків забезпечує подання до територіального органу ДФС в електронній формі документів, які відповідно до Податкового кодексу України пов'язані з обчисленням та сплатою податків і зборів, з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб та у форматі, встановленому відповідно до пункту 85.2 статті 85 Податкового кодексу України.
Електронна перевірка може бути проведена за визначені платником податків податкові періоди, за які не проводились документальні планові або позапланові перевірки (з відповідних питань, які платник податків має намір перевірити), та у разі надання до територіального органу ДФС відповідних декларацій (розрахунків). Такий податковий період не може становити менше одного базового податкового (звітного) періоду з відповідного податку (збору).
Територіальний орган ДФС протягом 10 календарних днів з дня отримання Заяви приймає рішення про проведення/непроведення такої перевірки, яке надсилається платнику податків не пізніше наступного робочого дня від дати його прийняття. У разі прийняття рішення про проведення електронної перевірки до рішення про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки додаються документи, передбачені статтею 79 Податкового кодексу України.
Прийняте рішення може бути надане контролюючим органом до платника податків:
особисто платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові;
листом з повідомленням про вручення та з описом вкладеного;
в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.
За результатами електронної перевірки складається довідка у двох примірниках, що підписується посадовими особами контролюючого органу, які проводили перевірку, та реєструється у контролюючому органі протягом трьох робочих днів з дня закінчення установленого для проведення перевірки строку (для платників податків, які мають філії та/або перебувають на консолідованій сплаті, - протягом п'яти робочих днів).
Довідка електронної перевірки після її реєстрації вручається особисто платнику податків або його законним представникам для ознайомлення та підписання протягом п'яти робочих днів з дня вручення.
У разі якщо за результатами електронної перевірки встановлено порушення податкового законодавства, платник податків зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період, що перевірявся протягом 20 робочих днів після дати складення довідки про проведення електронної перевірки.
У разі якщо платник податків подає уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період, що перевірявся, або не подає уточнюючий розрахунок протягом 20 робочих днів після дати складення довідки про проведення електронної перевірки, якою встановлено порушення податкового законодавства, відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період.
Таким чином, можливо відзначити такі переваги електронної перевірки:
- дистанційне обслуговування платників податків;
- мінімізація впливу людського фактора;
- підвищення якості проведення перевірки;
- зменшення терміну проведення перевірки;
- впевненість у правильності та повноті оподаткування здійснених фінансово-господарських операцій;
- зниження адміністративного навантаження на платника податків.
Інформаційне повідомлення про податок на нерухоме майно (транспортний податок; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; плата за землю)
Декларування доходів, сплата податкових зобов'язань – це необхідна складова цивілізованих відносин між державою та її громадянами. Сплата податків у цілому світі є питанням престижності та честі. Тому декларувати податкові зобов'язання та повною мірою сплачувати їх вкрай необхідно, бо змінити життя людей на краще можливо лише маючи стабільний і наповнений бюджет.
Місцеві податки мають велике значення для розвитку регіону: внутрішня інфраструктура, місцеві пам'ятки, дороги – їхній стан прямо пропорційно залежить від наповнення місцевої казни. Основним бюджетоутворюючим місцевим податком, який лишається в казні регіону є податок на майно. Він включає в себе: транспортний податок, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плату за землю.
З метою поліпшення економічно-соціального розвитку Дніпропетровського регіону ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертається до кожного громадянина з проханням свідомо виконувати свій конституційний обов’язок – добровільно сплачувати податкові зобов'язання. Завітавши до територіального органу ДФС за місцем реєстрації лише один раз ви можете отримати податкові консультації стосовно правильності нарахування податкових зобов’язань по всіх податках і зборах. Територіальні органи ДФС чекають на вас.
Шановні мешканці Дніпропетровщини, звертаємо вашу увагу на те, що згідно змін до Податкового кодексу України з 01.01.2015 року транспортний податок для громадян застосовується вперше. В зв’язку з цим ГУ ДФС у Дніпропетровській області рекомендує власникам легкових автомобілів, що зареєстровані (використовуються) до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. не чекати вручення повідомлення-рішення територіальними органами ДФС, а добровільно до 1 липня завітати до інспекції для звірки даних податкового зобов’язання з транспортного податку.
Громадян, які мають право власності або право користування земельною ділянкою також запрошуємо до 1 липня відвідати територіальні органи ДФС, адже земельний податок – вагомий бюджетоутворюючий місцевий податок, який лишається в розпорядженні громади, використовується як джерело для фінансування заходів, направлених на раціональне використання та охорону земель, підвищення родючості ґрунтів, відшкодування витрат власників землі і землекористувачів, пов’язаних з господарюванням на землях гіршої якості, на ведення земельного кадастру, здійснення землеустрою та моніторингу земель, розвиток інфраструктури населених пунктів тощо.
ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертається до платників орендної плати та плати за землю з проханням належного виконання обов’язку зі сплати за землю та орендної плати за користування земельними ділянками державної та комунальної форми власності і нагадуємо, що сума орендної плати, що виплачується за договором оренди рухомого (нерухомого) майна підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах за ставкою 1,5%.
В зв'язку з численним змінами в податковому законодавстві стосовно оподаткування об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб радимо громадянам завітати до ЦОП за місцем реєстрації, для звірки даних та вірного нарахування (правильного визначення) податкового зобов'язання. Фізичні особи в 2015 році будуть cплачувати податок на нерухомість за 2014 р. за ставками, які діяли в 2014 році протягом 60 календарних днів з дня отримання повідомлення рішення від органу ГФС, а саме 1% для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. м і будинків, площею не більше 500 кв. м, і 2,7% для квартир з житловою площею понад 240 кв. м і будинків більше 500 кв. м., для різних видів житла 1% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м, сумарна житлова площа якого не перевищує 740 кв. м, і в розмірі 2,7% при перевищенні 740 кв. м.
Пільги зі сплати податку на нерухомість надаються власникам нерухомості, якщо сумарна площа житла не перевищує: для квартир - 120 кв. м, будинків - 250 кв. м, квартир і будинків - 370 кв. м. Застосування пільги обчислюється в 1 кварталі 2014 з розрахунку житлової площі, 2,3 і 4 квартали 2014 року - загальною.
Шановні громадяни, отримайте податкове повідомлення-рішення по сплаті місцевих податків і зборів до 1 липня 2015 року прямо в територіальному органі ДФС! Це стане вагомим внеском у співфінансування бюджетної сфери Дніпропетровщини.
ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ !
В зв’язку з внесеними змінами до Податкового кодексу України починаючи з першого звітного періоду 2015 року (січень, І квартал) формування податкового кредиту у платників ПДВ відбувається на підставі електронних податкових наклад- них та обмежених випадках готівкових розрахунків/ документів (п.198.6 ст. 198 Кодексу) і податкових накладних, які складені постачальником товарів/ послуг у січні 2015 року.
Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року та своєчасно зареєстровані в ЄРПН, включаються до складу податкового кредиту того звітного періоду, на який припадає дата їх складання (п.198.3 ст.198 Кодексу).
Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року, зареєстровані в ЄРПН з порушенням терміну їх реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому податкову накладну зареєстровано в ЄРПН, але не більше ніж 180 календарних днів з дати їх складання.
З урахуванням змін, внесених до пункту 198.6 статті 198 розділу V Кодексу, з 1 січня 2015 року втратила чинність норма щодо збереження права на включення до податкового кредиту суми ПДВ на підставі отриманих податкових накладних протягом 365 календарних днів з дати складання податкової накладної.
Платники, які не включили податкові накладні, складені до 1 січня 2015 року, до складу податкового кредиту відповідних періодів, можуть реалізувати своє право на формування податкового кредиту виключно шляхом подання уточнюючих розрахунків за відповідні звітні періоди, з урахуванням вимог пункту 198.2 статті 198 розділу V Кодексу.
Таким чином, до складу податкового кредиту декларації з ПДВ за січень п. р. платник не має права включити суми ПДВ по податкових накладних минулих періодів.
Приклади виправлення показників січня 2015 року:
Якщо платником податку податковий кредит січня 2015 року сформовано за рахунок податкових накладних минулих звітних періодів (наприклад: вересня 2014 року у сумі ПДВ 20 000 грн.) приведення у відповідність показників січня п.р. із позитивним значенням декларування ПДВ відбувається двома способами:
- самостійно платником;
- за результатами перевірки контролюючого органу.
У разі самостійного виправлення показників шляхом подання уточнюючого розрахунку за січень п.р. (ст. 50 Кодексу):
платник сплачує ПДВ всього 20 600 грн., з якої
- сума недоплати - 20 000 грн.
- штраф у розмірі 3 відсотки - 20 000 *3% = 600 грн.
У разі перевірки контролюючого органу:
платник сплачує ПДВ всього 25 000 грн., з якої
- донараховану суму ПДВ - 20 000 грн.
- штраф у розмірі 25 відсотків - 20 000 грн. *25% = 5000 грн.
Таким чином, оптимальний варіант збереження обігових коштів платника – самостійне виправлення помилки.
Молоді науковці Дніпропетровського Універсітету митної справи і фінансів на щорічній конференції
Теоретичні відповіді на практичне питання: "Що треба зробити, щоб жити краще?" вирішували у Дніпропетровському Універсітеті митної справи і фінансів на міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених. Темою традиційної, щорічної конференції, на якій свої напрацювання представляють молоді вчені в цьому році стала: «Фінансова політика та фінансово-економічні механізми забезпечення прогресивного суспільного розвитку та економічної безпеки – погляд молоді».
«На сьогодні розглядати поставлену на конференції тему, на мій погляд, краще не з точки зору оптиміста, чи песиміста - а з точки зору реаліста. Тому, на конференцію були запрошені не лише наукові фахівці, а в першу чергу представники митниці – державного органу, який формує близько половини Державного бюджету України» - повідомив, відкриваючи конференцію, ректор Дніпропетровського Універсітету митної справи і фінансів Віктор Ченцов. За його словами, в майбутнє необхідно дивитися оптимістично, але в той же час і мати конкретну мету: вирішувати питання, які виникають перед Україною сьогодні так, щоб у майбутньому не було необхідності повертатися до них знов.
А питання, які поки що у теорії, намагалися вирішувати молоді науковці більш, ніж серйозні. Це і фінансові ризики, які стоять перед країною, і державне управління фінансовим сектором у період економічної кризи, і розподіл податкового і митного навантаження на підприємства, в першу чергу фінансового сектору тощо.
Цілий день у різних аудиторіях Універсітету студенти представлятимуть свої теоретичні роботи, кращі з яких будуть надруковані.
На Дніпропетровщині з початку року від платників акцизного податку мобілізовано більш, як 100 мільйони гривень
У січні - березні 2015 року до державного бюджету надійшло 100,3 млн. грн. акцизного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року надходження цього податку з вироблених в Україні товарів збільшились на 76,2 млн. грн.
Зокрема, від акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів бюджет поповнився на 97,65 млн. грн., від акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів – на 2,65 млн. грн.
Наразі, у Дніпропетровській області на податковому обліку знаходяться 21 платник акцизного податку, у т.ч. 19 - юридичних особ та 2 - приватних підприємця.
Майже 60 тисяч адміністративних послуг отримали платники Дніпропетровщини
У роботі тридцяти двох Центрів обслуговування платників, що працюють у Дніпропетровській області, задіяні 356 працівників, які надають кваліфіковані адміністра- тивні послуги. Загалом працівника- ми ЦОП у Дніпропетровській області з початку року надано 58 тисяч 953 адміністративних послуги.
Зокрема, найбільш популярними залишаються послуги видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Так, з початку 2014 року мешканцям Дніпропетровського регіону видано майже 28 тисяч реєстраційних номерів.
Також, значну кількість послуг було надано з видачі картки платника податків – 27275 та з видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів реєстрації – 5746.
З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на субсайті Територіальні органи ДФС у Дніпропетровській області (
Переваги електронних перевірок суб’єктів господарювання
З 01.01.2014 вступила в дію норма Податкового кодексу України, якою передбачено проведення електронних перевірок суб’єктів господарювання.
Така можливість надана наступним платникам податків:
з 01.01.2014, які застосовують спрощену систему оподаткування,
з 01.01.2015 — суб’єкти мікро-, малого та середнього бізнесу,
з 01.01.2016 — всі інші платники податків.
Для цього платник податків повинен подати заяву до територіального органу ДФС, в якому він перебуває на обліку.
Заява та документи, передбачені пп.75.1.2 п.75.1 ст.75 Податкового кодексу України, можуть бути надані платником податків до територіального органу ДФС:
листом з повідомленням про вручення та з описом вкладеного;
безпосередньо до територіального органу ДФС;
в електронному вигляді за умови дотримання вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" і "Про електронний цифровий підпис" та Порядку подання платником податків заяви про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки та прийняття рішення територіальним органом ДФС України про проведення такої перевірки, затвердженого наказом Міндоходів України від 03.06.2013 №143 (далі – Порядок №143).
Відповідно до підпункту 2.2 розділу II Порядку №143, платником податків у заяві, крім інших даних, в обов'язковому порядку зазначається інформація про:
податкові періоди господарської діяльності, що підлягають електронній перевірці;
систему оподаткування, що застосовується платником податків;
перелік податків, які будуть перевірені під час проведення електронної перевірки (єдиний податок, податок на прибуток підприємств, податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, інші податки за наявності технічної можливості їх перевірки контролюючим органом);
ведення в електронному вигляді бухгалтерського обліку відповідно до Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 року №291, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 21 грудня 1999 року за №893/4186;
ведення в електронному вигляді первинних документів, які підтверджують правомірність ведення бухгалтерського обліку;
спосіб надання документів для електронної перевірки (за допомогою каналу, яким передається електронна звітність, або електронного носія інформації).
Крім того, разом із Заявою платник податків забезпечує подання до територіального органу ДФС в електронній формі документів, які відповідно до Податкового кодексу України пов'язані з обчисленням та сплатою податків і зборів, з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб та у форматі, встановленому відповідно до пункту 85.2 статті 85 Податкового кодексу України.
Електронна перевірка може бути проведена за визначені платником податків податкові періоди, за які не проводились документальні планові або позапланові перевірки (з відповідних питань, які платник податків має намір перевірити), та у разі надання до територіального органу ДФС відповідних декларацій (розрахунків). Такий податковий період не може становити менше одного базового податкового (звітного) періоду з відповідного податку (збору).
Територіальний орган ДФС протягом 10 календарних днів з дня отримання Заяви приймає рішення про проведення/непроведення такої перевірки, яке надсилається платнику податків не пізніше наступного робочого дня від дати його прийняття. У разі прийняття рішення про проведення електронної перевірки до рішення про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки додаються документи, передбачені статтею 79 Податкового кодексу України.
Прийняте рішення може бути надане контролюючим органом до платника податків:
особисто платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові;
листом з повідомленням про вручення та з описом вкладеного;
в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.
За результатами електронної перевірки складається довідка у двох примірниках, що підписується посадовими особами контролюючого органу, які проводили перевірку, та реєструється у контролюючому органі протягом трьох робочих днів з дня закінчення установленого для проведення перевірки строку (для платників податків, які мають філії та/або перебувають на консолідованій сплаті, - протягом п'яти робочих днів).
Довідка електронної перевірки після її реєстрації вручається особисто платнику податків або його законним представникам для ознайомлення та підписання протягом п'яти робочих днів з дня вручення.
У разі якщо за результатами електронної перевірки встановлено порушення податкового законодавства, платник податків зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період, що перевірявся протягом 20 робочих днів після дати складення довідки про проведення електронної перевірки.
У разі якщо платник податків подає уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період, що перевірявся, або не подає уточнюючий розрахунок протягом 20 робочих днів після дати складення довідки про проведення електронної перевірки, якою встановлено порушення податкового законодавства, відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період.
Таким чином, можливо відзначити такі переваги електронної перевірки:
- дистанційне обслуговування платників податків;
- мінімізація впливу людського фактора;
- підвищення якості проведення перевірки;
- зменшення терміну проведення перевірки;
- впевненість у правильності та повноті оподаткування здійснених фінансово-господарських операцій;
- зниження адміністративного навантаження на платника податків.
Визначено кандидатів у переможці Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків»
Майбутніх переможців Всеукра- їнського рейтингу «Сумлінні платники податків», що проводиться ВГО «Асоціація платників податків України», обрали сьогодні, 23 квітня, члени Робочої групи Вищої рейтингової комісії щодо проведення рейтингу. Державну фіскальну службу України, яка бере участь у проведенні рейтингу, представляв директор Інформаційно-комунікаційного департаменту Віктор Косарчук.
Учасники засідання проаналізували матеріали регіональних рейтингових комісій та сформували узагальнені пропозиції щодо визначення переможців Рейтингу. Кандидатури обраних претендентів на перемогу у номінаціях будуть затверджені на підсумковому засіданні Вищої рейтингової комісії.
Цього року платники податків змагалися за перемогу у 14 номінаціях за категоріями «Малі», «Середні» та «Великі». До участі у рейтингу допускалися ті підприємства, які не мали податкового боргу, порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом звітного року, та мають статус юридичної особи, платника податку на прибуток підприємств. Для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку.
Підприємства оцінювалися за такими критеріями як співвідношення суми сплаченого податку на прибуток до отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків і зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць, співвідношення сум витрачених на соціальні програми та благодійні акції до суми отриманого прибутку за відповідний рік та сума сплачених податків та зборів за останній бюджетний рік.
Нагадаємо, що щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.
Протягом січня – березня 2015 року слідчими підрозділами ДФС забезпечено відшкодування нанесених державі збитків у сумі 221,5 млн. грн.
Протягом І кварталу поточного року слідчими підрозділами Державної фіскальної служби України до суду спрямовано 323 кримінальних провадження. По них забезпечено відшкодування завданих державі збитків на суму 221,5 млн. грн.
У направлених до суду кримінальних провадженнях арештовано коштів та майна на загальну суму 146,4 млн. грн.
Загалом у провадженні слідчих підрозділів фінансових розслідувань ДФС у І кварталі 2015 року перебувало 4 120 кримінальних проваджень. Безпосередньо цього року розпочато 2 123 кримінальні провадження. Закінчено досудове слідство у 928 кримінальних провадженнях.
Крім того, у зв`язку із добровільною сплатою податків, зборів (обов`язкових платежів), а також відшкодуванням збитків, завданих державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня), у січні – березні 2015 року до суду направлено 74 кримінальні провадження. Підставою стали ч. 4 ст.ст. 212 і 212-1 Кримінального кодексу України. По цих провадження державі відшкодовано збитків на загальну суму 184 млн. грн.
Від розпорядження майном, що переходить у власність держави, до бюджету надійшло 33,4 млн. гривень
Протягом першого кварталу 2015 року Державна фіскальна служба забезпечила надходження до держбюджету 33,4 млн. грн. за результатами розпорядження майном, що переходить у власність держави.
Зокрема, реалізація «конфіскату» принесла бюджету країни 6,4 млн. грн. Також 1,2 млн. грн. зараховано до бюджету від реалізації органами Державної виконавчої служби майна, яке безпосередньо митницями не вилучалось, але було конфісковано у справах про порушення митних правил.
У свою чергу, від реалізації митницями швидкопсувного майна, вилученого за фактами порушення митних правил, а також майна, що підлягає поверненню за рішенням суду (власник не звернувся) держава отримала додатково 1,9 млн. грн. надходжень.
Станом на 1 квітня поточного року митницями реалізовано товарів по закінченню термінів зберігання та розміщених у митний режим відмови на користь держави на загальну суму 1,3 млн. грн., які також перераховані до бюджету країни.
Крім того, за перші три місяці 2015 року до держбюджету зараховано валюти та цінностей на суму 22,6 млн. грн.