Кількість наданих адмінпослуг у ЦОП ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська наближається до 4 тисяч

2014-11-10 19:35 Подобається

З початку 2014 року Центр обслуговування платників ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська надав 3946 адміністративних послуг.

Як відзначив під час зустрічі з бізнесом заступник начальника інспекції Анатолій Димура, найбільшою популярністю користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Станом на сьогодні було надано 1618 таких послуг.

З початку року у Центрі було зареєстровано підприємцям понад 282 книги обліку доходів і витрат та 315 книг обліку розрахункових операцій. Видано 409 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

Крім того, упродовж всього часу ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська розглянуто 19 письмових звернень від громадян. Основним питанням, з тих що порушувалися, стосувалось ухилення від сплати податків.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама

Зараз коментують

Всі