Операція «Урожай - 2014»: Керівники сільгосппідприємств добровільно оформили 1702 найманих працівників

2014-08-04 15:47 Нравится

Чорнобаївське відділення Золотоніської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області

Внаслідок проведених міндоходівцями співбесід з керівниками сільськогосподарських підприємств, останні офіційно працевлаштували 1702 працівників, задіяних у сільгоспроботах. Легалізовано 3308,5 тис. грн. доходу, додаткові надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб склали 510,3 тис. грн., єдиного внеску – 1087,7 тис. грн.

А за результатами перевірок в рамках операції «Урожай – 2014» виявлено 140 випадків використання роботодавцями праці не оформлених трудівників, легалізовано 177,9 тис. гривень доходів, додаткові надходження до бюджету становлять 42,4 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 40,8 тис. гривень єдиного внеску.

Також виявлено 399 черкащан, які надавали послуги одноосібникам власним комбайном та/або трактором. Легалізовано 906,4 тис. гривень доходів, додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали 140,1 тис. гривень. Про це повідомила на прес-конференції у прес-центрі газети «Нова Доба» перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко.

Вона нагадала, що з травня ц.р. на Черкащині, а з липня, згідно розпорядження Голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса, ще у 14 областях України триває операція «Урожай-2014». Мета операції – виявлення необлікованих найманих працівників та легалізація заробітної плати, перевірка повноти нарахування та сплати земельного податку та орендної плати за землю, упередження схем ухилення від оподаткування суб’єктами господарювання. Захід направлений на підтримку розвитку сільськогосподарського сектору, забезпечення дотримання норм законодавства усіма підприємствами – аграріями і соціальний захист людей, які працюють у даному секторі економіки регіону.

Одне з завдань «Урожаю» – залучення до оподаткування черкащан, які вирощують с/г культури на земельних ділянках понад 2 га. Цього року виявлено 5284 такі особи, легалізовано 13193,9 тис.грн. доходів, до бюджету спрямовано 1983,3 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

В рамках «Урожаю» в області проведено 549 перевірок підприємств, за результатами яких до бюджету надійшло 1033,6 тис.грн. податку на доходи та 2094,9 тис.грн. єдиного внеску.

Тетяна Проценко наголосила, що завдяки реалізації заходів у рамках операції «Урожай – 2014», боротьбі з негативними явищами у сільському господарстві Черкаська область цьогоріч додатково отримає до місцевих бюджетів 189 млн. гривень разом з ЄСВ на рік.

Вона відмітила, що починання головного управління були підтримані головою Черкаської обласної державної адміністрації Юрієм Олеговичем Ткаченком і розроблена міндоходівцями методологія доведена до голів РДА спеціальним розпорядженням до виконання.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама