Ющенко причастен к смерти Черновола?

2009-11-16 20:36 10 Подобається

Народный депутат, в прошлом член Партии регионов Тарас Чорновил не может простить Виктору Ющенко много вещей, в том числе и «факты по делу об убийстве» своего отца Вячеслава Чорновила.

Об этом Тарас Чорновил заявил в интервью Украинской правде.

В частности, отвечая на вопрос, не пытались ли его убедить поддержать Ющенко на выборах 2004 года, экс-регионал ответил: «Я не мог простить Ющенко много вещей. Начиная от «письма трех» и заканчивая фактами по делу об убийстве моего отца. Я это говорю без прямых обвинений, без ничего. Но у меня были определенные аргументы...»

При этом Чорновил отметил, что эти «определенные аргументы» не подтвердились. «Уголовное же дело не закрыто. Мы все знаем, что это было убийство, и мы все знаем о роли генерала Фере (ныне покойный руководитель аппарата МВД генерал Эдуард Фере), о роли генерала Кравченко (экс-глава МВД Юрий Кравченко, также ныне покойный)...» - сказал он.

«Пять разных, абсолютно разных людей спустя некоторое время мне рассказывали, как были свидетелями пьянки после тенниса и сауны у Кравченко, где в присутствии Ющенко говорилось о некоторых вещах... Коронная фраза Кравченко: «Вы даже по-человечески убить не можете! Я теперь должен как клоун перед этими журналюгами танцевать и оправдываться, что это простое убийство! Да мудаки вы!» - рассказал Чорновил.

Он также добавил, что об этом ему рассказали «пять людей, которые были участниками этой встречи», но отказался назвать их имена: «Кое-кого я просто не знал. Двух из этих людей ко мне подвел покойный депутат Анатолий Ермак. Они подтвердили, что эта фраза была сказана в присутствии Ющенко, когда Кравченко отчитывал за неумело организованное убийство Черновола».

«А один бывший руховец рассказывал мне о совещании в НБУ, куда он попал случайно, где решался вопрос, что делать с Чорновилом, который «мешает шикарному плану объединения всех национально-демократических сил под Ющенко». Кстати, с этого начался раскол Руха», - отметил Тарас Чорновил.

Он также рассказал, что «финансирование шло по линии Ющенко-Солтис, который был заместителем главы НБУ. И потом несколько банкиров мне рассказывали, что когда слово Солтиса не влияло, лично Ющенко жал на них телефоном, чтобы они давали средства на раскол, на группу Костенко. Было много вещей, которые вызывали подозрения. Доказательств на Ющенко у меня нет, потому обвинять не могу. Но на выборах 2004 года я не мог поддержать Ющенко».

По словам Чорновила, группа «Центр» тогда ходила к Литвину и убеждала его баллотироваться в президенты, чтобы он стал альтернативой Ющенко... Но он отказался».

Коментарі (10)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
  • 2009-12-22 13:31

    Тарас зі Львова:

    звертаюся до коментаторів:

    що ж ви гадите, те, де живете?

    З таким світопоглядом та граматичними помилками - Вам за Урал давно пора!!!

    За Урал!

    • 2009-12-22 09:57

      Кто то что то кому то сказал и понеслась...как бабки на лавке...

      • 2009-12-18 12:36

        Михаил:

        Это когда такое было, что Литвин отказался баллотироваться в президенты??? Он никогда ни от чего не отказывается, даже от конфетки сосательной.

        • 2009-12-09 17:51

          Веремейка:

          Моя покойная бабку про подобные ситуации говорила из говна город городить говно и будет.Как чувствуют все те, кто расписывает, что топтались по Закону не ради...,а за свободу?В чем только друг друга не пообвиняли,а толку?Это свобода?Или опять-эти плохие.вот придут хорошие?

          • 2009-12-01 09:28

            Діна:

            Ви що! Думаєте народ не памятає, на яких виборах вбили Чорновола? Ющенко тоді ще не був такою відомою фігурою в політиці! І в Президенти не балатувався! Це ж були вибори 1999 року! І в другий тур вийшли Кучма і Симоненко! При чому тут Ющенко? А Чорновіл молодший не знає, як до себе привернути увагу! Бо ж з "Регіонів" його попхали. )) Тепер бігає, як цуцик підібгавши хвоста! І дзявкає...

            • 2009-12-01 09:25

              Що за муть!!! Чорновола ще вбили, коли Ющенко не балатувався в Президенти! І хто такий був Ющенко тоді, щоб заварити таке вбивство?! Дати не путайте: це були вибори 1999 року! А Чорновіл - молодший не знає, як себе вернути на публіку після того, як його попхали з "Регіонів". Тепер бігає, як цуценя, підібгавши хвоста! ))

              • 2009-11-25 21:32

                ммм:

                Таку фігню тре ще вміти придумати. Шістьорки відробляють бабло. Ганьба видавництву, що пише таку відверту брехню.

                • 2009-11-25 09:41

                  А бандерик козачковый, явно засланый. Такое знание вещей! Ну просто не по уровню обсуждения!!? Пованивает политтехнологией; заготовленной на все времена - пока живу! Полная "липа".

                  • 2009-11-23 18:20

                    кум:

                    МЫ уже пять лет имеем в президентах - РЕЗИДЕНТА США. Такой себе Штирлиц и радистка КЕТ. И с поставлевленой задачей они справились отлично, уничтожить все. Поэтому и важен ему кажныйдень презизиденства, не все еще унижено, не дотягивает еще до вышшей награды США.

                    • 2009-11-23 14:45

                      липа:

                      Як далеко ви йдете у своїх фантазіях з приводу вбивства Чорновола, участі Ющенка і Солтиса в розколі руху.Хренопупія чистої води. Ющ тоді ще ніякої ролі не грав, а от Максимович мав архінавіженнний характер і ніякі колегіальні рішення для нього не були рішеннями для виконання.Він херив як колег так і весь провід Руху.Розколовши рух як громадсько-політичну організацію. він створив політичну партію НРУ. Але всі заслуги цього приписав собі, і керував Рухом одноосібно. І якщо вчорашні соратники на зразок Лариси Скорик чи Павла Мовчана образливо вийшли з Руху, то такі хлопці Як Черняк,Костенко,що починали будувати цей Рух ще до Вячеслава Чорновола, не витримали.А хіба тільки вони? Чому все так обростає зараз ореолом величі і безапеляційності? Бо так сказав Тарас Чорновіл!.. Прошу памятати - Тарас Вячеславович це не Вячеслав Максимович.І навіть , якщо на нього падає тінь батькової фамілії,то він не успадкував народну довіру, яку мав батько.Причетність до вбивства В.Чорновола цього бобринецького Скорцені (генерал Кравченко почав своє сходження до столиці через дядю Васю Дурдинця,який балотувався в нардепи по Бобюринцю на Кіровоградщині і як нач.райміліції витягнув того старого йолопа) очевидна.Черновіл був великою колючкою і в матні Л.Кучми, бо нерозбірливий в людях Вячеслпв Максимович він з останнім епістолярну переписку.Гадаю, якщо б з тих листів, що Чорновіл написав Кучмі,стало багато відомо, то це полегшило б справу розслідування. Не можу второпати: чого Тарас вчепився в цього Президента? Хоче собі якісь крихти з піару настьобати? Півнику милий, та копни глибше: хто і як контролював Чорновола старшого в його політичній ділдьності? Десятки гебіських агентів , починаючи з керівника секретаріату Руху, фахового офіцера СБ України Віктора Бурлакова і закінчуючи паном Віктором Медведчуком, котрий фінансував якийсь час рух і утримував на зарплаті свої агентів ( в РУСі) Дмитра Понамарчука і Вячеслава Коваля - теперішнього нардепа.Хлопці строчили пану Медвідчуку буквально похвилинно перебування Вячеславап Максимовича в тому чи іншому місці.Один- генетичний москалик,другий - пархатий Шойлик тільки й знали, що бігали зі звітом до Медведчука.Поки"гевул" не підняла Олена Бондаренко З Луганська,радикально заявивши, що, Максимовичу, перестаньте брати гроші від Медведчука - це нас компроментує. Якщо Ющ був у такій довірі у Кравченка,то запитання:а нащо Краву мочити?Тарику,нелогічно мислиш. Ні, я не стаю на захист нашого хорунжівського недотьопи, кажу простіше: ніхто серйозно не проводив розслідування вбивства батька, за винятком полковника Степаненка чи як там його?.Як ніхто серйозно не копався, коли вбили львівянина Михайла Бойчишина. А там все просто:беріть Пономарчука за яйця і в тиски - що,сучий сину, наплів Медвидчуку про Бойка? А що він міг наплести?! Що основними фігурами Руху були: Віктор Бурлаков,Сергій Одарич,Михайло Бойко. Якшо валити Рух як політичну структуру ( на той час ще досить впливову), то треба вбивати "позубно":Бойка,Бурлакова,Одарича...А на завершення - самого вождя. Так і вийшло: Мішу Бойка замочили і десь прикопали в карєрі, в Сергія Одарича-теперішнього мера Черкас - в районі Березняків стріляли "орли" Кравченка,точніше генерал Пукач, а Буклакова на той час забрав до себе патрон - генерал Марчук.Як було з Максимовичем - всі знають. Гірко усвідомлювати, що ураїнці за національністю ніколи не були українцями за духом.Автор цього відгуку тривалий час покрутився з Рухівцями і як людина спостережлива передбачав чим це закінчиться. Майже як в української еміграції за кордоном на початку 20 століття.Олександ Олесб тоді гарно про нас, демократів, колишніх і теперішніх сказав: "Пересварились , як коти, перегризлись ,як собаки , і розповзлися в усі боки, як раки..." Браво,українці! Іжмо один одного і радіймо, приводьмо до влади жидів на зразок Капітельман-Григян-Тимошенко

                      • 2009-11-22 21:08

                        GodSpirit:

                        Если судить по результатам, то его задача была не развалить Украину, а закончить строительство УРкаины.

                        • 2009-11-22 17:28

                          марко:

                          А что? Давно известно, в любом преступлении ищи кому это выгодно! Как показали дальнейшие события выгодно было именно Ющенко и его спонсорам и вдохновителям. Да и Катерину ему подложили в то же время, или я ошибаюсь?

                          • 2009-11-21 12:55

                            newport.com.ua:

                            Интересно

                            • 2009-11-20 17:05

                              его задача развалить УКРАИНУ

                              • 2009-11-19 19:20

                                стройбат - Сумы:

                                Когда Чорнобык приезжал в Сумы - то число руховцев увеличилось в двое - был один, а стало двое.

                                Потом розвалился "Рух" и грохнули ЧёрноБыка

                                - чтоб не путался под ногами "севшая батарейка Дурачел"

                                и освободил дорогу очередному проэкту под назнанием

                                "Наша УкраГадина"

                                • 2009-11-19 10:46

                                  федя:

                                  козлы!

                                  • 2009-11-18 10:05

                                    QWERTY:

                                    Да помнится, когда Кучма посадил студентов во главе со Шкилем, Ющенко назвал Кучму : "...рідний батько...". Байстрючок однако!

                                    • 2009-11-17 18:06

                                      Шевченко:

                                      И этот гарант может с негодованием говорить, что кто-то преступник ???

                                      Додати новини