Головне управління Міндоходів у Черкаській області нагадує платникам податку на прибуток, які звітують щокварталу, що з 01.01.2013р. діє новий порядок подання звітності та сплати податкових зобов'язань з цього податку.
Так, відповідно до норм пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України платники податку на прибуток подають декларації з податку на прибуток за наслідками податкового року, тобто один раз за рік.
Разом з тим, є винятки з цього правила, а саме: у разі якщо платники податків, у яких дохід перевищує 10 млн. грн., за результатами 2012 р. не отримали прибутку, але за підсумками I кварталу стали прибутковими, то такі платники зобов'язані подавати декларації та фінансову звітність за півріччя, три квартали та рік і сплачувати податок за даними таких декларацій.
Нагадуємо, що граничний термін подання декларації з податку на прибуток за І півріччя 2013 року – 11 листопада 2013 року.
Податкові зобов'язання, зазначені у поданій декларації з податку на прибуток, платники повинні перерахувати до бюджету не пізніше 19 листопада 2013 року.
Головне управління Міндоходів у Черкаській області