Володимир Колок: «Всі націлені на серйозну боротьбу»

2013-10-01 10:42 Нравится

Архів жіночого футзального клуба «Біличанка»

Незабаром старт Чемпіонату України. Чи готова «Біличанка НПУ» до нього? Про це ми дізналися у головного тренера команди.

В якій готовності до нового Чемпіонату підходить «Біличанка НПУ»? Про це ми дізналися у президента і головного тренера «Біличанки НПУ» Володимира Колка:

- Старт нового Чемпіонату країни призначено на 5 жовтня. В цей день пройде перший тур. В Чемпіонаті стартують 9 колективів. Сьогодні на нараді представників команд вищої ліги у Домі футболу команди отримали календар змагань і провели жеребкування Кубку України. Офіційні документи опублікуються згодом.

Підготовку до нового сезону ми розпочали 5 серпня. Зважаючи на те, що ми вирішили прийняти участь у турнірі в Угорщині 17-19 серпня, то і підготовку провели не зовсім традиційно. Більшу увагу звернули не на фізичну підготовку, а на технічну і тактичну. А от після повернення з турніру вже намагалися наздоганяти згаяне. На жаль, з об'єктивних причин не всі спортсменки змогли повноцінно пройти підготовчий етап. Дехто хворів, дехто не встиг залікувати травми, студенткам дали можливість повноцінно влитися в учбовий процес в університеті. Але на цей момент уже майже всі в строю і лише одиниці не працюють в основній групі.

Поступово підтягуються до основи молодші спортсменки. Все впевненіше почувають себе у компанії іменитих одноклубниць Марченко Іра, Зенько Лєна. Стабільно прогресують Личко Каріна, Васковець Марійка. Відновлюються після травм Прокопенко Аня, Поліщук Маша. Тримаються на рівні і лідери команди на чолі з капітаном Малишко Катериною. Команда укомплектована гравцями різного плану, різного досвіду, але всі націлені на серйозну боротьбу і з суперниками, і з самими собою. За час, що залишився до початку змагань, багато над чим треба попрацювати, щоб не втратити високі чемпіонські позиції. Адже в цьому році більшість команд знайдуть можливості додати у грі. До того ж з'явилися команди-новачки, які додадуть інтриги у чемпіонаті. Боротьба за медалі буде запеклішою. "Біличанка-НПУ" до неї готова. А там, як Бог дасть. Переможе все одно сильніший.

Інфо, belichanka.com

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама