В Корсунь-Шевченківській ОДПІ обговорили новації застосування РРО

2013-08-16 14:44 Нравится

Нещодавно начальник Корсунь-Шевченківської ОДПІ Процик Валерій Романович зустрівся з підприємцями, аби обговорити проблемні питання щодо своєчасного переходу суб‘єктів господарювання – користувачів РРО на сучасні моделі касових апаратів.

Він зазначив, що відповідно до податкового законодавства суб'єкти господарювання зобов‘язані використовувати РРО, які забезпечують передачу по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з контрольної стрічки РРО або з пам'яті модемів, що до них приєднані. І норма ця уже діє з 1 січня 2013 року.

Однак, як повідомив начальник інспекції, що ще деякі платники податків проявляють незначну активність для модернізації своєї касової техніки. З 473 РРО, які знаходяться на обліку в Корсунь-Шевченківській ОДПІ, придбали нові касові апарати, або обладнали модемами існуючі апарати лише 292 суб‘єкта господарювання.

Особливо Валерій Романович наголосив на необхідності вчасного придбання сучасної касової техніки, адже із 1 жовтня касові апарати, не включені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, не можуть використовуватися. Також він нагадав, що з 01 січня 2013 року для суб'єктів господарювання настав обов’язок подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій в електронному вигляді. Фінансову відповідальність відклали до 1 січня 2014 року для того, щоб користувачі мали час для вивчення та освоєння нової техніки, хоч деякі із них помилково розцінили цей крок держави як такий, що дозволяє відкласти оновлення касового апарату.

Наприкінці зустрічі підприємці мали змогу поставити свої запитання, отримати поради та роз’яснення, висловити побажання.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Кто виноват в ситуации по Новым Санжарам?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама