Не забудьте сплатити за землю

2013-08-12 15:23 Нравится

У серпні громадяни, які мають земельні ділянки та не мають пільг щодо сплати земельного податку та громадяни – орендарі земельних ділянок державної та комунальної власності мають сплатити плату за землю, нараховану за 2013 рік.

У місті Золотоноша та Золотоніському районі налічується майже 13,5 тисяч громадян, які мають сплатити близько 1 мільйона гривень земельного податку. Ще 16,4 тисяч громадян отримали пільги зі сплати податку.

Податок за землю обчислюється відповідно до нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а у випадку, якщо її не проведено – відповідно до ставок, затверджених місцевою радою.

Cлід зауважити, що громадяни, які мають підстави для отримання пільг щодо сплати земельного податку, повинні надати до органів податкової служби документи, що посвідчують їх право на пільгу.

Працівники Міндоходів Золотоніської ОДПІ нагадують про необхідність сплати земельного податку та орендної плати за землю у строки, вказані у платіжному повідомленні.

У разі виникнення питань щодо нарахування і сплати податку та орендної плати, можна звернутися до Золотоніської ОДПІ за адресою: м.Золотоноша, вул.Шевченка, 153 каб. 208.

Золотоніська ОДПІ

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама