Операція «Урожай» триває…

2013-08-09 11:21 Нравится

Проблема виплати заробітної плати «в конвертах» - одна з найбільших перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Саме з метою посилення соціального захисту громадян, наведення ладу на селі, працевлаштування та відстеження рівня заробітної плати, ДПС у Черкаській області, наразі ГУ Міндоходів у Черкаській області започатковано проведення операції «Урожай».

Працівники Кам’янської ОДПІ не стоять осторонь: в інспекції створено мобільну робочу групу, яка проводить систематичні обстеження сільськогосподарських підприємств району на предмет дотримання ними трудового та податкового законодавства.

Так, з початку року даною групою за участю інспектора праці у Кам’янському районі, працівників центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, проведено 24 рейди, в ході яких виявлено 29 неоформлених працівників. За результатами рейдів додаткові надходження до бюджету склали 21,0 тис.грн. Всі неоформлені працівники. виявлені в ході перевірок, належно оформлені та отримують заробітну плату, в залежності від кваліфікації, на рівні від 1,7 до 2,6 тис.грн., що додатково приносить в місцевий бюджет близько 10,5 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб щомісячно.

Робота в даному напрямку триває постійно.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама