Начальником Кам’янської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області призначений Костянтин Синьогуб

2013-08-08 08:15 Нравится

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 5 серпня 2013 року №2632-о начальником Кам’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області призначено Костянтина Івановича Синьогуба. Донедавна він виконував обов’язки начальника Кам’янської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області.

К.І. Синьогуб народився 16 січня 1976 року в місті Сміла.

Закінчив Український державний університет харчових технологій за спеціальністю «Технологія цукристих речовин», Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Облік і аудит», Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Останні посади: заступник начальника ДПІ у Радомишльському районі ( квітень 2009 р. – грудень 2009р.), начальник ДПІ у Шполянському районі, заступник начальника Смілянської ОДПІ – начальник Шполянського відділення ( грудень 2009 р. – червень 2013р.), виконуючий обов’язки начальника Кам’янської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області ( червень 2013р. – серпень 2013р.).

Стаж державної служби: 10 років 8 місяців. Державний службовець 9 рангу.

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. На Черкащині діють Головне управління Міндоходів у Черкаській області та Черкаська митниця Міндоходів. Варто відмітити, що становлення територіальних органів Міністерства не створює жодних незручностей і перешкод для платників. Так, для громадян і бізнесу Кам’янського та Чигиринського районів працюють 2 сервісних центри, які надають адміністративні послуги та фахові консультації з податкового, митного законодавства, а віднедавна – й законодавства щодо єдиного соціального внеску. Інтернет-користувачі можуть щоденно отримувати он-лайн консультації Міндоходів, звернувшись до Черкаського інформаційно-ділового порталу www.city.ck.ua . Електронний цифровий підпис для здійснення в онлайн-режимі податкових та митних процедур жителям Кам’янського та Чигиринського районів можна оформити у сервісному центрі Черкас.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама