Міндоходів сприяло працевлаштуванню 57 працівників

2013-07-16 14:34 Нравится

За результатами перевірок працівники Міндоходів Золотоніської ОДПІ легалізували 65,3 тисяч гривень доходів та додатково нарахували 9,4 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

За підрахунками фахівців Міндоходів, більше 80 відсотків виявлених на Черкащині трудових нелегалів – віком до 30 років. Сфера діяльності молоді, яка до перевірок працівниками Міндоходів Черкащини отримувала зарплату «у конвертах» – торгівля продовольчими та непродовольчими товарами, громадське харчування, відпочинок, розваги, перукарські послуги, перевезення.

Для підвищення рівня оплати праці з початку року проведено 73 протокольні бесіди із керівниками підприємств та приватними підприємцями, які виплачували її на низькому рівні. Як наслідок – фонд оплати праці збільшився на 223,3 тисяч гривень, додаткові надходження податку становлять 33,5 тисяч гривень.

У Головному управлінні Міндоходів в області працює сервісна лінія за номером 33-91-34, зателефонувавши за яким можна повідомити про порушення трудового, а також податкового та митного законодавства України.

Золотоніська ОДПІ

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама