22 липня – останній день подання податкової декларації з ПДВ за червень

2013-07-16 09:16 Нравится

Податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю – протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного (податкового) місяця(пп.49.18.1 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями).

Нагадаємо, що відповідно до п. 49.20 ст. 49 Податкового кодексу України із змінами і доповненнями, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем. Тобто, останній день подання податкової декларації з податку на додану вартість за червень місяць – 22 липня.

Податкова декларація з податку на додану вартість затверджена Наказом Міністерства фінансів України 25 листопада 2011 року № 1492 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 грудня 2012 року № 1342).

Кам’янська ОДПІ звертає увагу платників на необхідність своєчасного і у повному обсязі декларування і сплати податку на додану вартість, та нагадує про те, що ухилення від сплати цього податку несуть за собою негативні наслідки як для роботи платника ПДВ, так і для його репутації.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама