Проект «Я – Берегиня» завершився балом та відзнаками для кращих учениць

2012-04-27 12:20 Нравится

24 квітня у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшов випускний Бал Берегинь Всеукраїнського соціально-виховного проекту «Я–Берегиня», що ініційований та організований Всеукраїнським фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України».

В урочистій церемонії взяв участь Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко. Він вручив дипломи та привітав дівчат з завершенням цікавого етапу в їхньому житті та побажав подальших успіхів. «Надзвичайно радує те, що у вас, молодих дівчат, викликають жвавий інтерес та зацікавлення такі актуальні питання, як соціальна активність, освіта, вибір майбутньої професії, а також розвиток волонтерського руху та змістовне дозвілля», - зазначив він.

Голова Всеукраїнського фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» Влада Прокаєва наголосила на тому, що мета проекту - надати дівчатам необхідні знання та навички адаптації у самостійному житті, допомогти у виборі професії, підвищити самооцінку та віру в себе була досягнута.

Після урочистої частини Бала Берегинь українські зірки привітали випускниць святковим концертом. Відкрив концерт піснею «Ты заставляешь меня жить» Кирило Туриченко, який приголомшив всіх своїм останнім виступом на шоу «Голос країни. Нова історія». У передмові до пісні «Прости меня» Кирило попросив дівчат навчитися прощати, адже найчастіше саме образа руйнує всі найкращі починання. Співачка і композитор TARABAROVA заспівала, пісні «Не касается» і «Ангелы», які нещодавно презентувала в рамках нового музичного online-проекту «8 недель откровений». Слова цих пісень дівчата вже встигли вивчити напам’ять і підспівували із зали. Кумир юних леді Олександр Кривошапко, який зірвав оплески виконанням гучних хітів «Vivo per lei» та «Вечная любовь», поступився місцем на сцені солісту популярного поп-рок гурту «Антитіла» Тарасу Тополі. У свою чергу, Тарас захопився красою і сяянням радісних облич дівчат і привітав їх піснями «Я відкриваю тебе» і «Майами». Насамкінець співак побажав учасницям залишатися жінками і надихати чоловіків на подвиги. На завершення концерту зразкова українська берегиня Тоня Матвієнко подарувала дівчатам пісні «Квітка душа» і «Дивна квітка» та побажала учасницям проекту ніколи не забувати своє коріння, де б їм не довелося мешкати у майбутньому.

Нагадаємо, що у рамках цього проекту учасниці, віком 15-17 років із багатодітних родин, з сімей в складних життєвих обставинах, а також учениці професійно-технічних навчальних закладів прослухали тренінги по захисту від насильства, гендерної дискримінації, освітні курси з психології та охорони здоров’я, курси краси та догляду за собою, відвідували різноманітні майстер-класи. Цьогорічна програма соціальної адаптації для дівчат «Я – Берегиня» відрізнятиметься від попередньої – учасницями стали 150 дівчат з багатодітних та малозабезпечених сімей, учениці закладів профтехосвіти. Більше уваги було приділено психологічним та освітнім заняттям, профорієнтаційним заходам. У рамках профорієнтаційних заходів проекту дівчата відвідали фармацевтичну корпорацію “Артеріум”, корпорацію квітів “Камелія”, міжнародний концерн “ВОРОНІН” та інші підприємства. До того ж в Центрі Української Культури та Мистецтва дівчата дізнались більше про національні звичаї та традиції. Також дівчата відвідали заняття з косметології, стилістики та основ макіяжу, лекції з основ жіночого здоров`я.

Під час проекту своїми історіями успіху дівчат надихали гурт «Пара Нормальних», які порушили тему особистих стосунків, народна артистка України Наталя Сумська, яка розповіла про роботу в театрі і на телебаченні, «Міс-Україна 2011» Ярослава Куряча, яка розкрила дівчатам секрети краси і впевненості.

Медіа-партнери проекту: телеканали Перший Національний, Тоніс, газети "Сегодня", "Известия в Украине", журнал "Юная Леди", портал TOCHKA.NET.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама