Ernst & Young

2011-07-30 10:36
Год и место основания:
1989
Официальный сайт:
Британська аудиторська компанія, одна з найбільших у світі

«Ернст енд Янг» є міжнародним лідером у галузі аудиту, оподаткування і права, консультаційного супроводу транзакцій і консультування з питань ведення бізнесу. Ми прагнемо зробити свій позитивний внесок у розвиток компаній, ринків і суспільства в цілому.

Швидкий доступ до ресурсів нашої міжнародної мережі

Ключову роль в успіху нашої діяльності відіграє колектив компанії, що нараховує 141 000 співробітників. Для розкриття потенціалу вашого бізнесу ми формуємо багатопрофільні команди фахівців, використовуючи ресурси нашої міжнародної мережі. Ми виявляємо складні питання ще до того, як вони перетворяться на серйозні проблеми, тісно взаємодіючи з клієнтами і ретельно вивчаючи організаційну структуру їхнього бізнесу. У будь-якій країні світу ми прагнемо надати клієнтам для ведення проектів саме тих працівників, які допоможуть вирішити їх завдання найефективнішим чином. Фахівці нашої міжнародної організації володіють великим індустріальним досвідом, приділяючи пріоритетну увагу 14 основним галузям світової економіки.

Наші клієнти отримують незаперечні переваги, спираючись на міжнародну мережу «Ернст енд Янг» у вирішенні складних завдань з урахуванням конкретних потреб їх бізнесу.

Розвиток наших співробітників

У нашій роботі дедалі більша увага приділяється залученню співробітників в різнопланові проекти. В міру ускладнення бізнес-завдань, що стоять перед сучасними організаціями, ми прагнемо задіяти різні методи для їх вирішення. Заснована на принципах відкритості корпоративна культура нашої компанії дозволяє нашим співробітникам постійно розвиватися як в особистісному, так і в професійному плані. Розвиток наших співробітників сприяє успіху вашого бізнесу.

Ми створюємо перспективи для розвитку вашого бізнесу в умовах змін

«Ернст енд Янг» прагне зробити свій внесок у розвиток бізнесу і сприяти соціальному і економічному прогресу в кожній країні, де наша компанія веде діяльність. Ми використовуємо комплекс професійних навичок і знань для зміцнення основ бізнес-співтовариства та в ході своєї діяльності застосовуємо підходи, які найбільш повно відповідають потребам компаній. Наші фахівці приділяють особливу увагу трьом основним складовим, які мають ключове значення для вдосконалення ринкової економіки, – освіті, підприємництву та забезпеченню екологічно безпечного сталого розвитку бізнесу.

Знання, якими ми ділимося з вами

Компанія «Ернст енд Янг» є визнаним міжнародним лідером в області управління знаннями. Ми вкладаємо кошти в розробку процесів і систем, що дозволяють створювати інформацію, обмінюватися отриманими знаннями і використовувати їх для успішного ведення бізнесу по всьому світу. Так ми допомагаємо вам бути в курсі останніх тенденцій і обирати ефективні стратегії діяльності.

Більше десяти років поспіль отримуючи звання загальновизнаного лідера в області управління знаннями (Most Admired Knowledge Enterprise - MAKE), компанія «Ернст енд Янг» по праву є міжнародним експертом в галузі розробки стратегії, культури і процесів управління знаннями та інтелектуальним капіталом.

Фахівці нашої компанії володіють великим практичним досвідом, а також мають доступ до актуальної інформації про тенденції ринку, аналітичних матеріалів з питань ведення бізнесу, основних економічних показників провідних компаній і передових методик роботи.

Ці ресурси дозволяють нам отримати відомості про ринок, необхідні для розуміння вашого бізнесу. Так ми можемо запропонувати вам ефективні та професійні консультації, засновані на практичному досвіді.

Наша культура знань

Наш успіх у даній області зумовлений безпосередньою участю всіх співробітників компанії – від керівників, які враховують важливість управління знаннями, до фахівців по всьому світу, які максимально використовують отримані знання для ефективного вирішення завдань вашого бізнесу.

Фахівці компанії «Ернст енд Янг» з різних регіонів, підрозділів і секторів промисловості регулярно обмінюються знаннями, сприяючи створенню інтелектуального капіталу. Професійні тренінги та навчальні семінари є частиною нашої програми розвитку як нових співробітників, так і фахівців, які вже не перший рік працюють в компанії.

Глобальна інформаційна інфраструктура

За допомогою глобальних інформаційних ресурсів і технологій наші співробітники можуть ефективно працювати в команді з колегами з усього світу. Ми постійно вдосконалюємо нашу інформаційну інфраструктуру, впроваджуючи нові технології. Наприклад, використання внутрішніх соціальних мереж дозволяє співробітникам компанії спілкуватися один з одним і обмінюватися ідеями.

Крім можливостей міжнародного співробітництва, наша інформаційна інфраструктура дозволяє співробітникам максимально ефективно використовувати отримані знання, забезпечуючи доступ до інформації з будь-якої точки світу як в автономному режимі, так і в режимі реального часу.

Історія

Дві людини – одне бачення

Для того щоб компанія «Ернст енд Янг» стала тією провідною міжнародною організацією, яку ми знаємо сьогодні, потрібні були енергія і ентузіазм величезної кількості людей по всьому світу. Наша історія сягає корінням у XIX століття і пов'язана з іменами Артура Янга і Елвіна Ернста.

Артур Янг 1863–1948

Артур Янг народився в м. Глазго в Шотландії. Він закінчив юридичний факультет, однак незабаром виявив інтерес до банківської справи та інвестицій. У 1890 році Артур переїхав до США, щоб продовжити кар'єру в сфері бухгалтерського обліку. У 1906 році, разом з братом Стенлі, Артур Янг заснував бухгалтерську фірму Arthur Young & Company.

Елвін Ернст 1881–1948

Елвін Ернст народився в м. Клівленд у США. Після закінчення школи працював обліковцем. Потім, у 1903 році, разом з братом Теодором, Елвін заснував невелику бухгалтерську фірму Ernst & Ernst.

Артур Янг і Елвін Ернст були інноваторами у своїй справі і надавали величезне значення якості роботи. Ернст першим запропонував використовувати бухгалтерську звітність як основу для прийняття бізнес-рішень, які можуть вплинути на розвиток компаній-клієнтів. Він заохочував ефективну роботу своїх співробітників, спрямовану на підвищення якості послуг. Артур Янг вважав себе бізнес-консультантом, а не просто бухгалтером.

Обидві фірми усвідомлювали, наскільки важливу роль у розвитку будь-якої справи відіграють працівники. У статуті компанії Ernst & Ernst, прийнятому в 1920 році, йшлося: «Успіх Ernst & Ernst цілком залежить від ділових якостей, здібностей та працьовитості людей, що працюють в організації». Артур Янг активно займався питаннями підготовки фахівців. У 1920-ті роки він заснував школу для персоналу. У 1930-ті роки компанія першою почала практикувати підбір кадрів серед студентів університетів.

Компанії швидко вийшли на світові ринки. Уже в 1924 році вони об'єдналися з провідними британськими фірмами: Arthur Young & Company - з компанією Broads Paterson & Co, а Ernst & Ernst - з Whinney Smith & Whinney. За першим етапом пішли численні об'єднання, відкриття офісів у різних країнах світу і надання послуг міжнародним клієнтам.

Елвіну Ернсту й Артурові Янгу не судилося зустрітися за життя. Обидва померли у 1948 році, з різницею в кілька днів, але компанії, засновані ними, продовжували існувати. У 1989 році фірми об'єдналися в компанію Ernst & Young («Ернст енд Янг»). В умовах стрімкого процесу глобалізації, розвитку нових бізнес-технологій та постійних змін у сфері економіки нова фірма швидко посіла лідерські позиції на світовому ринку.

Елвін Ернст та Артур Янг мали б усі підстави пишатися результатами своєї праці. Сьогодні «Ернст енд Янг» - міжнародна організація. 144 000 співробітників продовжують справу засновників компанії і залишаються вірними прагненню Елвіна Ернста і Артура Янга - допомагати клієнтам в усьому світі в розвитку їхнього бізнесу.

Наші нагороди і досягнення

Ми пишаємося результатами виконаної роботи і тим, що наші досягнення знаходять визнання громадськості і впливових організацій.

Нагороди для "Ернст енд Янг" в Україні:

"Ернст енд Янг" в Україні названо найкращою компанією в категорії "Трансферне ціноутворення". Нагороду отримано від видання International Tax Review у рамках проекту European Tax Awards у 2010 році.

У 2008 році "Ернст енд Янг" отримала відзнаку в Україні в категорії "Національна податкова фірма року".

"Ернст енд Янг" в Україні увійшла до списку 10 компаній з найбільш професійною прес-службою в Україні. Дослідження "Найкраща корпоративна прес-служба в Україні" провів журнал Marketing Media Review.

"Ернст енд Янг" в Україні названо найкращою компанією з надання аудиторських, податкових та консультаційних послуг. Нагороду отримано від газети Kyiv Post у рамках проекту Best of Kyiv у 2009 році.

"Ернст енд Янг" отримала цю відзнаку в Україні другий рік поспіль.

Міжнародні нагороди "Ернст енд Янг":

Нагорода Teleos

«Лідер з управління знаннями» (Most Admired Knowledge Enterprise) (2008 рік)

Нагорода інституту Trendence

«5 найкращих роботодавців Європи» (Top 5 European Employer) (за результатами опитування «Європейський студентський барометр» (European Student Barometer) (Німеччина, 2008 рік)

Нагорода журналу FORTUNE

«100 найкращих компаній-роботодавців» (100 Best Companies to Work For) (США, 2009 рік)

Нагорода журналу Working Mother

«100 найкращих компаній для мам, які працюють» (100 Best Companies for Working Moms) (США, 2008 рік)

LexisNexis нагорода за досягнення в галузі оподаткування (LexisNexis Taxation Award)

«Найкраща компанія великої четвірки з надання послуг у сфері оподаткування» (Best Big 4 Tax

Firm) (Великобританія, 2008 рік)

Нагорода The Sunday Times

«20 найкращих великих компаній-роботодавців» (Best 20 Big Companies to Work For) (Великобританія, 2008 рік)

Нагорода Great Place to Work Institute

«Найкращі компанії-роботодавці Канади» (Best Workplaces in Canada) (2008 рік)

Нагорода «Найкращі компанії Канади, які підтримують різноманіття» (Canada's Best Diversity Employers) (2008 рік)

Нагорода CRF

«Найкращі роботодавці Китаю» (China's Top Employers Award) (2009 рік)

Нагорода Staffers

«50 найкращих компаній-роботодавців Китаю» (2008 рік)

Нагорода Equal Opportunity for Women in the Workplace Agency

«Найкраща компанія Австралії для жінок» (Australian Employer of Choice for Women) (2008 рік)

Нагорода Financial Times & Mergermarket M&A 2008

«Фінансовий консультант року - Індія 2008» (Financial Advisor of the Year - India 2008)

Нагорода Bloomberg M&A Financial Advisory League Tables 2008 - Індія

«Лідер за кількістю консультаційних проектів із супроводу транзакцій»

Нагорода Islamic Finance News

«Найкраща компанія-консультант Ісламського світу 2008» (The Best Islamic Consultancy 2008) (Об'єднані Арабські Емірати)

Добавить досье
Реклама

Опрос

Что сейчас важнее для Украины?

ГолосоватьРезультатыАрхив