Гібрид Дельти та Омікрона: на Кіпрі виявили новий штам коронавірусу

2022-01-08 21:36 Нравится

Науковці виявили на Кіпрі гібрид штамів коронавірусу «Дельта» та «Омікрон». Цей варіант назвали «Дельтакрон». Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що нову мутацію виявила команда професора кафедри біологічних наук Кіпрського університету Леонтіоса Кострікіса. Наразі новий штам виявили у 25 пацієнтів, з яких 11 були госпіталізовані, а 14 лікуються вдома.

За словами вчених, «Дельтакрон» схоже, має генетичний фон мутації «Дельта». Водночас він містить і мутації, які притаманні лише «Омікрону».

Ходили чутки, що про таку мутацію повідомлялося, але вона не була виявлена в жодній країні, — розповідають науковці.

Своєю чергою новий штам коронавірусу "Омікрон" масово вражає дітей: у США зафіксували пік госпіталізацій дітей до 5 років. У них діагностують "Омікрон". Як повідомили у Центрі з контролю та профілактики захворювань США (CDC), наразі рівень госпіталізованих дітей віком від 5 до 17 років становить приблизно 1 на 100 тисяч, передає The Associated Press.

За словами директорки відомства Рошель Валенскі, ця тенденція "засвідчує необхідність щеплення". Вона додала, що у США повністю вакциновані проти коронавірусу лише 16% дітей віком від 5 до 11 років, а від 12 до 18 років — не більше 50%.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама