Аналітики ЦРУ назвали дату нової світової війни

2021-10-25 16:45 Подобається

В опублікованій ЦРУ доповіді «Погляди національної розвідки на зміни клімату» аналітики відомства прогнозують, що в найближчі десятиліття на Землі може спалахнути нова світова війна

На думку експертів, вона буде спровокована глобальними змінами клімату.

У доповіді стверджується, що початок кліматичних зіткнень очікується не пізніше 2040 року, тому готуватися до них слід вже сьогодні.

«Кліматичні» напади, вважають автори документа, можуть здійснюватися за допомогою геоінженерних технологій, що підсилюють стихійні лиха типу посух і повеней. Стверджується, що поява такої кліматичної зброї у ряду держав цілком ймовірно.

Крім того, країни можуть на свій розсуд змінювати русла річок, перенаправляючи їх на більш посушливі території. Це теж вплине на клімат і може позбавити води суміжні держави, що стане причиною збройних сутичок. Потенційними вогнищами таких воєн називаються регіони річок Конго, Інду, Меконгу і Нілу.

Звіт висвітлює 11 країн, на які найсильніше подіють негативні наслідки глобальних змін клімату. Цим державам буде нічого втрачати, через що вони можуть спробувати піти на крайні заходи заради свого виживання. У список таких ЦРУ включило Афганістан, Бірму, Індію, Пакистан, КНДР, Ірак, а також держави Центральної Америки. Присутність серед них трьох країн – власниць ядерних арсеналів особливо турбує американських розвідників.

При цьому аналітики вважають, що світова спільнота, швидше за все, зможе вирішити всі кліматичні проблеми справедливим чином без застосування сили зброї.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама