Вакцинація проти коронавірусу: кому не можна робити щеплення

2021-10-21 18:32 Подобається

Лікар з Їзраїлю Борис Бриль розповів, що існує два протипоказання проти щеплення.

Зараз в України триває кампанія з вакцинації проти коронавірусу, а українців, які ще не отримали сертифікати про щеплення, закликають звертатися у відповідні пункти.

Про те, кому не можна робити щеплення, розповів лікар-реаніматолог ізраїльського медичного центру "Рамат Авів" Борис Бриль в інтерв'ю ТСН.ua.

За словами медика, є два протипоказання проти щеплення від кронавірусу.

"Перше чітке протипоказання — алергія до компонентів даної вакцини. Як ви можете дізнатися, чи є у вас алергія на даний компонент вакцини, якщо ви такий вакциною ніколи не вакциновані? Ніколи ви не дізнаєтеся, не існує в світі таких перевірок. Алергія може бути тільки тоді, коли людина з цим предметно стикалася і тільки з другої спроби у неї може бути алергічна реакція. Перший раз, коли ти стикаєшся з якимось компонентом, ніколи не може бути алергії. Є ще одне протипоказання — гостра фаза будь-якого захворювання", - зазначив Борис Бриль.

Він зауважив, що є люди з великим спектром алергічних реакцій. Таким громадянам варто вакцинуватися безпосередньо у лікарнях, де їм можуть надати меддопомогу у разі чого і вколоти адреналін.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0800 60 2019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати новини
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама