Чорновіл був убитий чотирма ударами кастета в потилицю, так само добили водія, – колишній заступник генпрокурора

2021-09-15 16:23 1 Нравится

Український політик і дисидент В'ячеслав Чорновіл, всупереч офіційній версії про загибель у ДТП, був убитий чотирма ударами кастета в потилицю. Така сама доля спіткала і його водія, який того фатального дня, 25 березня 1999 року, керував автомобілем "Toyota".

Про це в ефірі "4 каналу" розповів тодішній заступник генерального прокурора України Микола Голомша. Розслідування показало, що ДТП з Чорноволом було підлаштовано: вимкнено систему подушок безпеки, підроблено результати огляду місця події, ексгумація головного свідка на Волині виявила в кістках важкі металеві речовини.

"Пізніше ми "розкрутили" експерта, який сказав, що він не робив розтин трупа Чорновола", – підкреслив Голомша, що означає, що причини смерті лідера національно-визвольного руху ніхто не встановлював.

Нагадаємо, що В'ячеслав Чорновіл був ініціатором проголошення Декларації про національний суверенітет України. Він залишився в пам'яті українців борцем за унітарну і демократичну державу, що відкрито критикував президента-ретрограда Леоніда Кравчука. Загибель Чорновола викликала протести його прихильників, які вимагали чесного розслідування, але версія про замах на вбивство ні разу не розглядалася.

У похоронах політика на Байковому кладовищі в Києві взяли участь сотні людей.

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама

Сейчас комментируют

Все