США провели випробування революційного зброї для перехоплення ракет

2021-09-13 08:18 Нравится

Запуск пройшов успішно.

Агентство протиракетної оборони США провело успішний запуск перехоплювача Наземної системи перехоплення балістичних ракет на середній ділянці траєкторії із закріпленим на ньому макетом заатмосферного засоби ураження, передає «Голос Америки».

У повідомленні наголошується, що мова йде про перший льотному випробуванні триступеневої ракети-носія в двухступенчатом режимі, коли запалювання третього ступеня не відбувається. Це дозволяє раніше випускати засіб ураження, розширюючи простір для ведення бойових дій. Новий засіб відомо як перехоплювач наземного базування з вибраним числом ступенів (2 або 3).

«Перші ознаки показують, що випробування задовольнило висунутим вимогам, - йдеться в повідомленні. - Офіційні особи програми продовжать оцінку ефективності системи на основі телеметрії та інших даних, отриманих в ході випробувань ».

«Це перше льотне випробування нової конфігурації ракети-носія з вибраним числом ступенів в двухступенчатом режимі. Система спрацювала саме так, як її і проектували, і результати випробування свідчать про значне розширення простору бойових дій для збройних сил », - заявив директор Агентства протиракетної оборони віце-адмірал Джон Хілл.

Хілл зазначив, що Наземна система перехоплення балістичних ракет на середній ділянці траєкторії має життєво важливе значення для оборони США, і успіх випробування показує, що США забезпечують свій парк наземних перехоплювачів розширеними можливостями, одночасно розробляючи і поставляючи передові технології перехоплювачів нового покоління.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама