Нідерланди планують легалізувати дитячу евтаназію до 12 років

2020-10-14 17:43 Нравится

Уряд Нідерландів планує легалізувати евтаназію для невиліковно хворих дітей до 12 років.

Про це повідомляє видання National Review з посиланням на слова міністра охорони здоров'я Гуго де Йонга.

Міністр анонсував розробку правил для цієї практики, які будуть впроваджені в наступні кілька місяців.

У Нідерландах на сьогодні дитяча евтаназія дозволена тільки для неповнолітніх віком від 12 років і новонароджених за згодою їх батьків. У віці від 12 до 16 років дітям потрібна згода батьків.

З 16 років потрібна тільки згода пацієнта. Оскільки поки немає ніяких юридичних положень, що стосуються дітей віком від 1 до 12 років, педіатри закликають це змінити.

Зміна правил буде застосовуватися тільки до невеликої групи з п'яти-десяти дітей на рік, для яких паліативної допомоги недостатньо, щоб полегшити страждання. Найчастіше у цій групі діти страждають через рак або порушення обміну речовин.

Це питання викликало чимало дискусій. До прикладу, християнські партії заперечують дитячу евтаназію і називають цю практику надання допомоги у самогубстві.

Що відомо про евтаназію у Нідерландах

Нідерланди і Бельгія стали першими країнами в світі, які легалізували евтаназію в 2002 році. Пацієнти повинні відповідати суворим критеріям, перш ніж може бути проведена процедура.

Кандидати на евтаназію повинні відчувати "нестерпні і нескінченні страждання", а також вони повинні просити померти "щиро і переконливо". Процедуру схвалюють щонайменше двоє лікарів.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы планируете голосовать на местных выборах 25 октября?

Реклама