В Дніпрі відбудеться Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів

2018-10-12 15:07 Нравится

4 жовтня 2018 року в м. Дніпро відбудеться Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів-практиків «Мистецтво лікування».

Тренінг відбудеться за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Організатори заходу: Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та громадська організації «Академія розвитку медичної освіти».

На меті тренінгу навчити лікарів виявляти фактори ризику розвитку хронічних захворювань у пацієнтів і вживати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Захід складатиметься з практичної і теоретичної частини.

В процесі теоретичної частини, усі присутні матимуть можливість прослухати ряд лекцій від провідних українських вчених-медиків різних спеціальностей стосовно актуальних проблем лікування та профілактики в медицині. Під час практичної частини тренінгу, лікарі та представники преси матимуть можливість безкоштовно пройти наступні обстежання:

  • індивідуальний серцево-судинний ризик за модифікованою шкалою SCORE;
  • глюкометрія;
  • Розгорнута ліпідограма;
  • УЗД колінних суглобів;
  • денситометрія (п'ятковий метод);

Довідка:

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» була заснована у 2007 році та налічує більше 50 000 членів - лікарів зі всієї України різних спеціальностей.

Останні чотири роки Асоціація реалізує освітню програму для лікарів-практиків «Мистецтво Лікування», мета якої - підвищити обізнаність українських лікарів щодо профілактики хронічних неінфекційних захворювань. В 2017 році Асоціація провела 17 тренінгів, які відвідали більше ніж 9000 лікарів по всій Україні.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

Реклама