Фахівці підрахували, скільки українцям коштуватиме відпочинок на Адріатиці

2018-06-05 09:41 1 Нравится

Почалося літо, і українці все активніше шукають, де відпочити. Традиційно відпочинком для більшості наших співгромадян вважається поїздка “на море”.

Вітчизняні моря поки що не можуть запропонувати якісного сервісу, тож українці все частіше позирають за межі країни.

Фахівці туристичної сфери дослідили, скільки українцям коштуватиме відпочинок на узбережжі Адріатики – в Хорватії, Боснії і Герцеговині таЧорногорії.

Найдешевший поки що відпочинок у Неумі та біля нього – це в Боснії і Герцеговині. Семиденне проживання у квартирі чи будиночку в Неумі для сім’ї з чотирьох осіб коштуватиме всього 400 євро. Звичайно, до цього слід додавати вартість трансферу до місця відпочинку. Проживання з харчуванням коштуватиме дорожче на 100-150 євро.

Причому боснійські колеги інформують, що на відміну від готелів, де вільних місць майже немає, у приватних апартаментах Неума поки що можна знайти непогані пропозиції.

Плюс такого відпочинку – з українським біометричним паспортом або шенгенською візою можна відвідати сусідні Хорватію і Чорногорію, при цьому витратити на проживання менше грошей, ніж у цих двох країнах.

У Хорватії сім днів на чотирьох “з’їдять” від 750 (якщо дуже пощастить) до 2 тис. євро – і це не межа. Скажімо, звичайні апартаменти середнього класу обійдуться десь у 1000 євро на тиждень, номер же в готелі – майже 1500.

Одним з найдорожчих напрямків залишається Макарська рив’єра – за сім днів у готелі сім’я з чотирьох осіб може заплатити й до 2000 євро.

Що ж до Чорногорії – у нас чомусь вважається, що там значно дешевше, ніж уХорватії. Між тим, фахівці туристичної галузі попереджають: це хибна думка. Лише в деяких місцях на чорногорському узбережжі вартість проживання наближається до найдешевших пропозицій. А в популярних населених пунктах ціни цілком відповідні хорватським.

Найдешевшу пропозицію у Чорногорії знайдено за 350 євро на сім днів для чотирьох осіб. Це невеличке містечко (хоча де в Чорногорії великі міста?..) Ульцинь. У Будві проживання вже забере в середньому 700 євро на сім днів. Чотиризірковий номер коштуватиме під 800 євро за тиждень.

Турагенції з узбережжя Адріатики очікують цього року найвищу за останні роки кількість гостей з України. А де відпочиватимете ви?

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Что сейчас важнее для Украины?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама