Росія і її маріонетки визнають мандат ОБСЄ лише коли їм зручно – США

2018-03-17 15:18 Нравится 1

США приєднуються до переважної більшості країн-учасниць і закликають Росію і її маріонеток поважати мандат місії ОБСЄ

Тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміан закликав Росію і підтримуваних нею бойовиків на Донбасі поважати мандат місії спостерігачів ОБСЄ.

Про це повідомляє «Поштівка».

«Росія і сили, які вона озброює, тренує, якими керує і з якими разом воює, визнають мандат СММ лише тоді, коли це їм зручно. Мандат – це зобов'язання, якого треба повністю дотримуватися, а не меню, з якого ми вибираємо, коли хочемо. США приєднуються до переважної більшості країн-учасниць і закликають Росію і її маріонеток поважати мандат СММ, який включає в себе безпечний доступ на всій території України», – заявив Каміан на засіданні постійної ради ОБСЄ.

Він згадав випадок, коли 5 березня спостерігачі місії ОБСЄ заявили, що на непідконтрольній уряду України території Донеччини їм погрожував автоматом бойовик.

За словами Каміана, це лише одна з «довгої низки провокацій, що ставлять під загрозу життя спостерігачів», серед яких є громадяни майже всіх країн-учасниць ОБСЄ.

Каміан також заявив, що до конфлікту на сході України призвело порушення Росією територіальної цілісності України.

Як повідомляла «Поштівка», Держдеп США також закликав Росію наказати своїм бойовикам перестати залякувати спостерігачів ОБСЄ на Донбасі.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Что сейчас важнее для Украины?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама