У Франції почалися заворушення через 70-відсоткову знижку на "Нутеллу"

2018-02-01 20:25 Нравится 1

Соцмережі переповнені фото і відео лютих битв, які розгорілися у французьких супермаркетах через знижки на шоколадну пасту «Нутелла». Кожен з натовпу намагається першим схопити улюблені солодощі, чого б це не коштувало, повідомляє BBC. Світ зійшов з розуму через продаж горіхової пасти. Супермаркети «Інтермарше» у Франції запропонували 70% знижку на «Нутеллу», завдяки чому ціна знизилася з 4,50 євро до 1,40. Співробітникам навіть довелося викликати поліцію, коли ситуація перейшла за рамки дозволеного: люди почали битися і штовхати один одного. Один з відвідувачів прокоментував ситуацію для французьких ЗМІ: «Вони були схожі на тварин! Одній жінці вирвали трохи волосся, літній дамі дали коробкою по голові, іншій - поранили руку ». Продавці з «Інтермарше» в центральній частині Франції розповіли регіональній газеті Le Progrès: «Ми намагалися пройти між клієнтами, але вони весь час штовхали нас!».

Весь їх запас шоколадної пасти закінчився вже через 15 хвилин, йдеться в звіті. Подібні випадки були зареєстровані у Франції, деякі з них навіть приписали в ряд до «масових заворушень».

А тепер трохи статистики:

Щорічно в 160 країнах світу споживається близько 365 мільйонів кілограмів «Нутелли». Вона була створена сім'єю Ферреро в 1940-х роках в Італії, яка славиться своїм фундуком.

Читайте також:

Нові ідеї для малого бізнесу – вендінгова хлібопекарня

Город, керований дистанційно

Де і як зберігати біткоіни

Непростий жіночий вибір: робота або сім’я

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама