«Центральну» добудують: головний лікар уже прогнав безхатьків

2017-11-28 18:22 Нравится

У Рівному добудують закинутий корпус колишньої поліклініки №2, яка після реорганізації стала центром первинної медико-санітарної допомоги «Центральний». На коригування старого проекту, яке займе півроку, планують виділити 700 тисяч гривень. Після цього буде відома сума, в яку обійдуться всі будівельні роботи. Припускають, що загалом вони коштуватимуть приблизно 40 мільйонів гривень.

Цю поліклініку в центрі Рівного почали будувати ще за керівництва міського голови Віктора Чайки. Тоді встигли докінчити лише два приміщення: двоповерхове над дорогою, в якому розмістилося міське управління охорони здоров'я, та п'ятиповерхове, в якому знаходиться сама поліклініка. На цьому будівництво зупинилось. Чотириповерхову незавершену будівлю нещодавно віддали під управління соцзахисту. А по коридорах шестиповерхівки гуляє вітер. Оскільки вона довгий час була закинутою, то там поселилися безпритульні. Керівництво закладу вигнало їх звідти лише нещодавно, коли заговорили про добудову.

Олег Шрам, головний лікар центру ПМСД «Центральний»:

— Це недобудоване приміщення розташовано впритул до нашого закладу. Його можна впізнати по розбитих пластикових вікнах.

У зв'язку з реорганізацією ми стали обслуговувати велику територію, а додатковий персонал розмістити ніде. Мова йде про всіх терапевтів з вулиці Мірющенка і всіх педіатрів з дитячої міської лікарні на вулиці Чорновола — загалом 150 осіб. Коли добудують, то це дасть змогу забрати всіх спеціалістів під своє крило. Утвориться цілісний майновий комплекс, і пацієнтам буде зручно. Зауважу, що усі комунікації там підведено. Потрібно виконати лише внутрішні роботи.

Володимир Хомко, міський голова:

— Чотириповерховий корпус для управління соцзахисту буде добудовано цього року. Стосовно шестиповерхового корпусу, то поки тривають дискусії. Бо нам не потрібні усі шість поверхів. Вистачить одного чи двох. Скажу відверто, що не розумію, для чого будували такий високий об'єкт. Адже він би не виконував свого призначення. Коли почнуться роботи з відновлення — сказати важко, бо зараз наводимо лад з документацією.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Как считаете, инициированные законодательные изменения Владимиром Зеленским это...

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама