У Києві відбудеться Fashion Film Festival

2016-01-25 23:20 Нравится

29 січня о 18:00 в Будинку Кіно (вул. Саксаганського, 6) відбудеться презентація, перегляд кінострічок і нагородження переможців Fashion Film Festival - 2015.

Організатор - українське глянцеве видання Exclusive style.

Fashion Film Festival – міжнародний фестиваль короткометражних фільмів про моду, метою якого є висвітлення актуальних питань в сегменті моди, нових креативних ідей та рішень, самоформування тенденцій та трендів шляхом аналізу думки глядачів. До участі у фестивалі запрошувались професіонали та аматори. Відкрити та реалізувати творчий потенціал міг кожен бажаючий, хто є прихильником або автором модних ідей, підтримує тенденції та кроки до їх реалізації.

Загалом організатори отримали 11 кінострічок з України, Франції та США та розподілили їх у чотирьох номінаціях:

  1. Ігрове кіно (тривалість 3-15 хв.)
  2. Документальна стрічка (тривалість 3-10 хв.)
  3. Анімаційна короткометражка (тривалість 3-15 хв.)
  4. Рекламний ролик (тривалість 30 сек. – 2 хв.)

Запрошуємо журналістів взяти участь у прес-конференції, присвяченій Церемонії нагородження переможців. Під час прес-конференції будуть вперше показані нагороди, які чекають на переможців. Відомий український скульптор – автор статуетки – розповість історію її створення. Журналісти матимуть змогу почути думку журі фестивалю, організаторів та партнерів про аматорське кіно на модну тематику.

Спілкування преси з гостями заходу відбудеться на After Party у ресторані Tiger Bills (вул. Хрещатик, 24) по закінченні церемонії нагородження. Квитки на перегляд стрічок журналісти отримають після прес-конференції.

Програма вечора:

17:00-17:45 прес-конференція (Малий зал, 1 поверх)

18.00 – прибуття гостей

18:30-20:00 перегляд кінострічок;

20:00-21:00 церемонія нагородження;

21:30 вечірка в ресторані Tiger Bills (вул. Хрещатик, 24).

На Fashion Film Festival запрошені: Ада Роговцева, Катерина Степанкова, Антін Мухарський, Богдан Струтинський, Голда Виноградська, Григол Катамадзе, Дмитро Ступка, Євген Рибчинський, Наталя Васько, Марина та Анатолій Кінахи, Оксана Продан, Олег Пінчук, Олександр Соколовський, Олена Ворожбит, Олена Голець, Олена Гребенюк, Олена Матвієнко, Остап Ступка, Павло Шилько, Римма Зюбіна, Сергій Єрмаков, Сергій Конюшок, Василь Вірастюк, Серж Смолін, Тетяна Даниленко, Тетяна Земскова, Олена Ворожбіт, Тетяна та Юрій Логуші, Тетяна Стеля, Фатіма Горбенко, Мирослав Мельник, Філіп Іллєнко, Хелен Червіц, Юлія Бурковська, Денис Кубряк , Сергій Комаровський, Тетяна Іващенко та інші.

Автор та засновник фестивалю – українське глянцеве видання Exclusive style. «Пишемо про те українське, за що перед світом не соромно та пропонуємо в кожному виборі залишатись собою». Видається з 2005 року. Мови: українська, російська, англійська. Головний редактор Анжеліка Долженко. Реєстрація в Мінюст КВ№12835-171ПР. Перше видання в історії України, акредитоване при Асоціації кінопромисловості Америки (HFPA) «Золотий Глобус» в особі власного кореспондента Сергія Рахліна.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

У вас есть долги за коммунальные услуги(газ, электричество и др) за прошедший год?

Реклама