Календар подій Чернігова на 2014 рік

2014-01-30 14:04 Нравится

Чернігів із впевненістю можна назвати містом-музеєм під відкритим небом, перлиною Полісся. Його історія налічує понад 1300 років та пов’язана з долями й іменами багатьох непересічних особистостей. Тут жили і творили байкар Леонід Глібов, поет Павло Тичина, письменник Михайло Коцюбинський та багато інших. Пам'ять про цих людей у місті бережуть донині. Неповторна атмосфера Чернігова завжди дарувала натхнення, захоплювала, недарма історик М.Грушевський порівняв «Чернігів – серце Сіверщини» з італійською Равенною.

Сьогодні в Україні та за її межами місто відоме своєю унікальною історико-архітектурною спадщиною. У Чернігові збереглися майже у незмінному вигляді 5 пам'яток давньоруської архітектури до монгольського періоду: Спаський, Єлицький та Борисоглібський собори, П'ятницька церква, Антонієві печери. Вони приваблюють усіх, хто хоче побачити монументальних свідків багатьох історичних подій.

Нині місто над зачарованою Десною є одним з екологічно чистих в Україні. Свої перспективи у Чернігові пов'язуємо з розвитком туризму, а тому започатковуємо різноманітні фестивалі, розбудовуємо туристичну інфраструктуру, аби кожен, хто відвідав Чернігів, почувався затишно та комфортно, прагнув повернутися до міста ще раз.

Впевнений, що календар подій Чернігова на 2014 рік стане для Вас надійним путівником у світ дозвілля Чернігова, дозволить дізнатися та відвідати найцікавіші заходи. Щиро зичу незабутніх вражень під час перебування у древньому і завжди молодому Чернігові.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете снятие моратория на продажу земли сельскохозяйственного назначения?

Реклама