На Звенигородщині більше половини РРО вже формують електронну стрічку

2013-09-30 11:19 Нравится

«З початку року більше половини реєстраторів розрахункових операцій, які використовують суб’єкти господарювання, що обслуговуються в Звенигородській ОДПІ автоматично формують контрольну касову стрічку в електронній формі»,- про це на засіданні чергового брифінгу повідомила начальник Звенигородської ОДПІ Алла Дмитрівна Ткаченко. На даний час по Звенигородській ОДПІ зареєстровано 493 касових апарати, із них персоналізовано 264, які переобладнали касову техніку або ж придбали апарати нового зразка, та вже на практиці відчули переваги електронного звітування. Вона наголосила, що лідерами з застосування новацій є Ватутіне, підприємці якого наразі замінили 89,0% апаратів, Катиренопільський (62,7%) та Лисянський (61,7%) райони. Найбільшу кількість касових апаратвів зареєстровано у Звенигородському (282) та Лисянському (115) районах.

Нагадавши, що після персоналізації РРО суб’єкт господарювання подає звіт за формою ЗВР-1 до 15 числа місяця, наступного за звітним, тобто за період, наступний після місяця, у якому проведено персоналізацію, припиняється подання паперової звітності і контрольно-звітна інформація передається лише у електронному вигляді до Системи зберігання і збору даних РРО.

На завершення А.Д. Ткаченко закликала користувачів касової техніки якнайшвидше звернутись до Центрів сервісного обслуговування чи виробників для проведення ними відповідного доопрацювання наявних РРО, або ж придбати ті моделі касової техніки, що передбачають можливість електронного звітування, оскільки платники, які використовують РРО та не подають звітність в електронному вигляді з 1 січня 2013 року порушують вимоги закону.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама