Місцеві бюджети поповнилися на 3,3 мільйони гривень

2013-08-07 14:31 Нравится

korsun.dpi

За 7 місяців 2013 року платники єдиного податку Корсунь-Шевченківської ОДПІ (територія обслуговування – Корсунь-Шевченківський, Городищенський і Канівський райони області) спрямували до бюджету 3297,5 тисяч гривень. Це на 765,3 тис. гривень більше, ніж за 7 місяців минулого року. Темп росту склав 130,2 відсотка. Про це повідомив начальник Корсунь-Шевченківської ОДПІ Валерій Процик.

Він розповів, що в Корсунь-Шевченківській ОДПІ перебуває на обліку та працює 3790 платника єдиного податку- юридичних та фізичних осіб. Cередньомісячна сплата єдиного податку у порівнянні з 2012 роком зросла в 1,3 рази ( з 361.7 тис. грн. до 471.1 тис. грн. ).

Також В. Процик поінформував, що Міністерство доходів і зборів України проводить значну роботу у напрямку полегшення умов ведення бізнесу та створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Зокрема, у 2012 році введено дві додаткові групи платників єдиного податку – 5 и 6. У 5 групу включаються фізособи-підприємці, на яких працює до 20 співробітників і чий обсяг річного доходу не перевищує 20 млн. грн. До 6 групи відносяться юридичні особи, які мають не більше 50 співробітників і обсяг річного доходу не більше 20 млн. грн. З 2013 році платникам 5-ої групи спрощенців було зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7 % до 7% та 5% відповідно, а для 2-ої групи – введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально. «Спрощенці» також мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, до того ж за власним рішенням протягом року вони мають змогу змінювати групу або ставку податку. Широко застосовується невтручання в діяльність бізнесу, де немає ризиків несплати податків. Зменшено кількість планових перевірок, відмінені фактичні перевірки.

«І в подальшому для малого та середнього бізнесу запроваджуватимуться новації, спрямованих на подальшу дерегуляцію цього сегменту. Незабаром будуть спрощені правила реєстрації та взяття на облік платників єдиного податку та ПДВ. Також з 1 січня 2014 року саме «спрощенці» першими отримають можливість користуватися новим сервісом – електронною перевіркою. Для цього достатньо буде повідомити територіальні органи Міндоходів про своє бажання пройти перевірку дистанційно за 10 днів до її проведення», – відмітив Валерій Процик.

Корсунь-Шевченківська ОДПІ

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама